2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nilayy hoş geldin canım bizde dünki tartışmalardan pek bişey anlamadık zaten ama senin adının geçtiğini sanmıyorum sen keyfine bak tatlım konu kapatıldı zaten :1hug:

kızlar ben doğumumu yanlız yapacağm yani ailemden kimse olamıyacak
eşimle ben olacağız
annem 1 hafta sonra gelebilecek
bir hafta nasıl bakacağımı bilmiyorum çok korkuyorum
inanın doğumdan çok bunu düşünüyorum
tüyları olan varsa paylaşabilrmi saçma bi soru mu oldu acep-tatlicadiarzu-

hoşbuldum zuzummmmmŞeniz

ondan senle bu kadar yoluşuyoz şekerimmmm burçdaşım benimmmmm:lepi:Şeniz

cümbüşlü evler daha iyi boşverrrrrr:teytey::teytey::teytey::teytey:

aminnnnnnnnnn hepimizin inşallah canımmmmmmŞeniz

2 haftada bir gidiyorum canım ama sanki bu son 15 gün geçmedi bir türlüüüü

Vayyyy paluk musunnn sendee delikafadulden Hangi cinssin hangi sularda yaşarsınnn, ay sen kayıp balık nemo ol, bende yanındaki melek balıgı varya sen kimsin sen kimsin diye gezen o olıyımmmm Şeniz

kızlar sonunda güzel haber geldi çok mutluyum eşim pazartrsi günü iş başı yapacak allah kısmet ederse yarın evrakalrını hazırlayıp teslim edecek hem çok duyguluyum hem çok sevinçli ay bi hal oldu ağlsammı ağlamasammı:asigim:

Diloşummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hayırlı ugurlu olsun eşinin yeni işi, evinize yeni kısmetler, güzel nimetler getirsinnnn, valla üstünüze alınmayın ama bence bebişinnn şansı bu ugurluuuu melek buuu ugurluuuu :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:KK70:arısı cnmmmmm swetciminnnn basınaaa

eşimle ben olacağız

NASIL OLACAK O YA nasıl kalkacaksın hemen sen kalkana kadar eşin ne yapacak çok zor bi durum ama RABBİM dağına göre kış verir inşallah göz açıp kapayınca geçer bir hafta sende çabucak iyileşirsin çevrenden falan yardım eden olur belki

Vayyyy paluk musunnn sendee delikafadulden Hangi cinssin hangi sularda yaşarsınnn, ay sen kayıp balık nemo ol, bende yanındaki melek balıgı varya sen kimsin sen kimsin diye gezen o olıyımmmm Şeniz

Diloşummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hayırlı ugurlu olsun eşinin yeni işi, evinize yeni kısmetler, güzel nimetler getirsinnnn, valla üstünüze alınmayın ama bence bebişinnn şansı bu ugurluuuu melek buuu ugurluuuu :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:KK70:arısı cnmmmmm swetciminnnn basınaaa

çok teşekkür ederim tatlımm Şenizdarısı tüm iş bekleyenlerin başına:nazar:

swethome canım inşallah tez zamanda eşinde müjdeli haberi verir canım allah inşallah en yakın zamnada gönlünüze göre verir:nazar::1hug:

dilara cnm benimmm çok ama çok sevindimmm.. allah bol kazanç versin.... rabbim hep yanınızda olsun cnm....

eşimle ben olacağız

canım ben kızımda 9 gün annemde kaldım sonra tek başıma evde kaldım ama inan bebişler 15 gün pek sesi çıkmıyo huysuzlanmıyo rahat olabilirsin emzir koy yerine günlük duşunu aldırırsın yatırıverisin zaten saniyede uykuya dalıyolar sık sık emziremye bak daha rahat edersin bebişler ilk zamn hep uyku modunda uykudan uyandır emzir hemen sende bi hafta içinde kendine gelirsin zaten eşin nasılsa yanıdayerimseniben

eşimle ben olacağız

allah yardımcın olsun cnm zor olacak ama eminim çok iyi bakacaksın yavruna....

NASIL OLACAK O YA nasıl kalkacaksın hemen sen kalkana kadar eşin ne yapacak çok zor bi durum ama RABBİM dağına göre kış verir inşallah göz açıp kapayınca geçer bir hafta sende çabucak iyileşirsin çevrenden falan yardım eden olur belki

sağol canım inşallah öyle olur
ama burada tanıdığımız kimse yok iş bana düşüyor

canım ben kızımda 9 gün annemde kaldım sonra tek başıma evde kaldım ama inan bebişler 15 gün pek sesi çıkmıyo huysuzlanmıyo rahat olabilirsin emzir koy yerine günlük duşunu aldırırsın yatırıverisin zaten saniyede uykuya dalıyolar sık sık emziremye bak daha rahat edersin bebişler ilk zamn hep uyku modunda uykudan uyandır emzir hemen sende bi hafta içinde kendine gelirsin zaten eşin nasılsa yanıdayerimseniben

canım çok sağol içime su serptin:1hug:
inşallah oğluşumda emme problemi filan olmaz

kızlar sonunda güzel haber geldi çok mutluyum eşim pazartrsi günü iş başı yapacak allah kısmet ederse yarın evrakalrını hazırlayıp teslim edecek hem çok duyguluyum hem çok sevinçli ay bi hal oldu ağlsammı ağlamasammı:asigim:

dilara çok sevindim hayırlısı olsun inşallah :lepi:

ikinize de çokk teesüf ediyorummmm:dilcikar:

ben ikizler burcuyummmmlülülülülülü

çokda mutluyum:sm_cool:
[/QUOTE]

AMA ama beni affet ben seni kıramk istememmmmm
deridm başka gerçek niyetimi açıklıyorum
20 haziran görümcem ikizzzzzzz
onunla aynı olmasında yav
fena karakteri var.yükseleni başkadır keisn.
şimid babaanne aynı güne gelsin diye laf etti de ordan takıldı aklıma benim.burç bahane hala şahane canımmm

demetcim digubimcim dilaracım çok saolun paşama yaptığınız yorumlar için Allah hepimizin sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inş...
Dilara çok sevindim eşinin iş olayına başa kadar gitsin inş. maşallah canım ya kuzun kısmetiyle geliyo ne güselll:nazar:

canım çok sağol içime su serptin:1hug:
inşallah oğluşumda emme problemi filan olmaz

canım ilk zamanlar hep uyumak istiyo bebişler o yüzden uykudada olsa memeni ver yoksa süt sıtması olursun sütünün tadı değişir almaz bu sefer sık sık emzir hatta uykuda bile vaktin kaldıkça sağ sütünü biberonla felanda verebilirsin uykudada emeryerimseniben

demetcim digubimcim dilaracım çok saolun paşama yaptığınız yorumlar için Allah hepimizin sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inş...
Dilara çok sevindim eşinin iş olayına başa kadar gitsin inş. maşallah canım ya kuzun kısmetiyle geliyo ne güselll:nazar:

teşekkür ederim tatlıma.s.

eşimle ben olacağız

canım ben oğlumda sezaryan oldum ilk gün eşimle annem birlikte kaldı 2. gün annemi gönderdik eşim ben kalırım dedi ve öyle güzel baktı ki...

eve gittikten sonra da yanımda sürekli kalan kimse olmadı daha doğrusu kalmalarını istemedim annem kalsa kayınvaldem küser kayınvaldem kalsa annem-tatlicadiarzu-
inan korkacak birşey yok zaten ilk hafta göbek düşmemiş oluyor yıkanmaması gerekiyor bebişin... gerçi ilk evge dönüşte izin veriyorlar göbek henüz kurumamış oluyor. sonra göbek kordonu düşene kadar izin vermiyolar silersin sende...
yani tatlım hiç korkma bir anne ne kadar tecrübesiz olursa olsun yavrusuna çok rahatlıkla bakabilirkaydirigubbakcemile5

yokk zuzucum ben ikizlerim ucundan accık burçtaşız senle yükselenin ya ikizlerrrrrrrr:roflol::roflol::roflol::lepi:

X