2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sagolasin canimm... siz nasilsiniz canim??

dilaracim yataginiz pek tatli.. bayildim. allah saglikla buyutmyei nasip etsin gusel kizini...

huzuncumm, madgirl gecmis olsun canlarimm. rabbim acil sifa versinn...:Saruboceq:

çok sağol canım teşekkürler

ben emzık kullanmayı dusunmuyorum ama bıberon alıcam aventın ve chıcconun ıkıtane yeter sanırım lazım olursa kullanırım...
şekerim bende ilkinde emzik felan kullanmıcam dedim sağolsun kızımda alışmadığından hiç emmedi
ama gel görki gece sabaha kadar iki büklüm memem ağzındaydı emzik niyetine kullandı beni
oyüzden buna emziği alıştıracam
sende al bitane neolur neolmaz

ya valla alemmiş
eşin

kızlar eşimin iş durumuna göre 9 mayısta gidicektik doktora ama kocacım işten geldi ve 2 mayısat gidiyoruz dedi ve yehhhu çok mutluyum bebeğimi görcem en son 25.haftada gitmiştim bakalım oğlum ne kadar büyümüş inşallah iyi haberlerini alırım

canım iki gündür benimde öyle bende sıkıntılanmaya başlamıştım neden böyle diye bie kasığımda ağrı olunca:uhm:

benimki oynamıyo fazla taktım ben ona sadece büyük haretketleri anlıyorum

gyno feron kullanıyorum pembe draje bonibon gibikaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sagolasin canimm... siz nasilsiniz canim??

dilaracim yataginiz pek tatli.. bayildim. allah saglikla buyutmyei nasip etsin gusel kizini...

huzuncumm, madgirl gecmis olsun canlarimm. rabbim acil sifa versinn...:Saruboceq:

teşekkür ederim tatlımm nasılsın bakalımmŞeniz

yserez cim
bu senin resmini rosem kullanıyodu önceden ona alışmışım hep o geliyo şimdi aklıma ilerde bi yanlışlık yaparsam şimdiden kusura bakma emi mirmirmirmir

ben duymadım bu gece uyku girmez gözümee çok şiddetlimi oldu:1no2:

koltukta uzanıyodum koltuk hafıf gıttı geldı hemen duvardakı buyuk tablonun puskullerıne baktım sonra ısıga ama sallanmıyodu tansıyonum cıktı heralde dedım basım dönuyo sonra baktım sen yazmıssın ayyyy ben bu gece uyuyamamsenağlama

ayy salonda yatayım bu gece koltukları açayımda hep beraber aynı odada eşim çocuk en azında uyurum belki:1no2:

bende ilk depremde 5. katta oturyoduk koca apartmanda o karanlıkta biz indik bi tek aşağı ben tabiki bayılmışım üstünede buz gibi soğuk suyu dökmüşler titremekten öldüm o gece senağlama

bızde 4. katta oturuyoduk babacımın abımı ve benı ıkı kolunun altına alıp kapının önune cöktugumuzu aklımdan atamıyorum bı turlu senağlama
annecımde odada ustunu gıymeye ugrasıyomus kapımız kıtlendı evden dısarı cıkamadık senağlama
ayyy cok kotu gunlerdı aylarca dısarıda çadırda yattıgımızı bılıyorum okula çadırdan gıdıp gelıyodum
senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…