2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben kaçtım kıslarrrr .. herkese iyi akşamlarrr.... dr dan gelince yazarım gelişmelerii

maşallah bebişine canım.sağlıklı bir şekilde alırsın inş.bebişini.
tesekkurler canımcım.amın ıns.

:roflol::roflol::roflol:bende fıtılımı hep yarım yarım kullanıyorum 3 gun kullanıyorum gecıyo 1 hafta sonra yıne baslıyo napım tek basıma yapamıyorumdelikafadulden
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aynı benım gıbı.delikafadulden:roflol:

evet cnm yarın yeni bi hastaneye gidicem allah kısmet ederse...
insallah yenı hastanenenden memnun kalırsın canım.

slm kızlarr biz pazara gittik geldik yemeklerimizi yaptık yedik sohbete hazırız
inşallah burdada havadisler iyidir
gittiğimden bu yana 35 sayfa gitmiş maşallahınız var
gözatıp geleyim bari

kızlar hiç aranızda ökürük sorunu yaşayan varmı? 2 gündür ciddi anlamda öksürmeye başladım ve göğsüm yanıyor canım acıyor resmen öksürdükçe, göğüs hastalıklarından randevu al dedi doktorum aldım yarın gidicem ama, hiç yaşayanınız oldumu paylaşabilirmi?

kızlar hiç aranızda ökürük sorunu yaşayan varmı? 2 gündür ciddi anlamda öksürmeye başladım ve göğsüm yanıyor canım acıyor resmen öksürdükçe, göğüs hastalıklarından randevu al dedi doktorum aldım yarın gidicem ama, hiç yaşayanınız oldumu paylaşabilirmi?

evet canım bende yasıyorum malesef
benım doktorumda gögus hastalıklarından randevu almamı ıstedı yarın ıcın aldım bende gıdıcem..

4 hafta oldu ne alemde bilmiyorum bide hareketleri azaldı sanki çok büyük hareketleri hissediyorum eşime bağlı çarşamba gidicem sanırım bende gelcem diye tutturdu işini ayarlamasını bekliyorum mirmirmirmir

canım iki gündür benimde öyle bende sıkıntılanmaya başlamıştım neden böyle diye bie kasığımda ağrı olunca:uhm:

Selam arkadaslar, 2 hafta izinde idim bende dinlendik kızımla, kaynımın düğününü yaptık. Bugün Allahın izni ile 29 hafta 2 günlük olduk, geçen hafta doktora gittik
Kuzum çok iyi maasallah bi sıkıntımız yok.28 hafta 2 günlük idi o zaman ama bacak boyu ve karın olçümü olarak 29+5 gözüküyordu maasallah.1,376 gr ve 37 cm olmus kuzucuk.Artık 32.hafta kontrolüne gideceğim ve izine çıkacağım insallah Mayıs 20 gibi...

Herkes iyidir insallah, Rabbim cümlemize bebeklerimize sağlıkla zamanında kavusmamızı nasıp etsin insallah...
hoşgeldin düğününüzde hayırlı olsun canım
bebişinede maşallah aman geriden gelmesinde böle önden önden gitsinler boşver canım

Ay masall dünyası gibi ama diloşummm ya hepsi güsell, hele beni görcektinisss görmemişin odası olmuş gibiydimmm, aaa bu cok güsell, aaa bu daha süperrr, yok yok en güseli bu diye neyi gorsem atlıyodumm bi ara baktım abartıppp erkek bebek odalarınada atlıyomusummm herkes bana bakıyoduuuu, dağdan indim şehre gibi oldummm -tatlicadiarzu-
ay öldüm gülmekten yaaadelikafadulden
benim hapım kabızlık yapmıyo çok rahatım :eek:
sen hangi hapı kullanıyon canım sanki benimkide kabızlık yaptı ferro sanol duadenal kapsül benimki

hastane çıkışı olarak bunu aldım kızlar nasıl?

ImageShack - Image Hosting :: hastanek.jpg

çok süper bişi canım güle güle kullanın inşallah

kızlar benim bebeğim de hiç durmuyor. acaba hiç uyumuyor mu diye düşünüyorum. beş dk. bile durmuyor. doğunca da böyle olursa vay halimize diye düşünüyorum.

selam kislar.. nasilsinizz?? gecmis baya bi olmus ben hic okuyamadim henuz.

bugun biz biraz keyifsiziz. bugun baya bi kasilmam oldu. korkuttu baya bi kizim benim. yattim hemen. magnezyum ictim falan biraz daha rahatladim gibi. doktora da gidemedim. turkiyeye gelme isini erkene mi alsam diye dusunmekteyimm.. cok kararsizimm. burda bi sikinti yasamak istemiyorumm...

evet canım bende yasıyorum malesef
benım doktorumda gögus hastalıklarından randevu almamı ıstedı yarın ıcın aldım bende gıdıcem..

bişey çıkmaz umarım.. bende aynı zamanda çok fena sırt ağrısı ve göğüs ağrısıda var. dr böyle anlattım astımdan şüphelendi sanırımbenneyaptımki umarım değildir :Saruboceq:

bişey çıkmaz umarım.. bende aynı zamanda çok fena sırt ağrısı ve göğüs ağrısıda var. dr böyle anlattım astımdan şüphelendi sanırımbenneyaptımki umarım değildir :Saruboceq:

degıldır canım merak etme bende bronsıtten suphelenıyorum ınsallah öyle bırsry yoktur
ben sigarayı bırakalı 7 ay oldu ona baglıyorum bu öksurugu ama yarın bellı olcak bakalım
canım ıhlamur ıc lımonlu gercekten faydası oluyo cok

sagolasin canimm... siz nasilsiniz canim??

dilaracim yataginiz pek tatli.. bayildim. allah saglikla buyutmyei nasip etsin gusel kizini...

huzuncumm, madgirl gecmis olsun canlarimm. rabbim acil sifa versinn...:Saruboceq:

bizde iyiyiz canım evdeydik bugün dinleniyoruz

degıldır canım merak etme bende bronsıtten suphelenıyorum ınsallah öyle bırsry yoktur
ben sigarayı bırakalı 7 ay oldu ona baglıyorum bu öksurugu ama yarın bellı olcak bakalım
canım ıhlamur ıc lımonlu gercekten faydası oluyo cok

inşallah:Saruboceq: şuanda ıhlamur kaynatıyordum bende:1rolleyes:

X