2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

swethome canım geçmiş olsun
star dust canım eşin daha çok şaşıracak desene daha 2 ay var önümüzde dahada sivrilecek onlarda şaşkın benimkide gidiyor geliyor sürekli oynadımı hissettinmi beni bayıltıcak evet diyorum sürekli hissetmiyorum desem mahvolucak sanki gün boyu hissediyormuşum gibiartık bende her seferinde evet diyorum ona hissetmesem bile
eyetkiner iyi olmuş annenlerle gitmen canım yoksa yalnız çok telaşlanırsın bence yolculuğun hiçbir zararı yoktur canım epeyce bir zamanmış bir ay haklısın insan evlendikten sonra annesinin evi bile olsa eşinden ayrı kalmak istemiyor

evet cnm evde yanlız kalmak daha çok düşündürürdü benii... çok şükür annem yanımda olacakk.. ama eşimmm senağlamasenağlamasenağlama

merhaba kıslar.
patik icin hepınıze tesekkur ederım.a.s.
cok basıt yapımı sızde yapabılırsınız.burda anlatımı var bakmak ıstersenız.http://www.kadinlarkulubu.com/cocuklar-icin-orguler/262266-karpuz-dilimli-bebek-patigi-4.html
beyaz melek,demet ve star dustcum cok gecmıs olsun hepınıze.
sakın kendınızı yormayın kıslar guzelce dinlenın.:1hug:
gecmısı okuyayım once dıye dusundum ama sabahtan berı o kadar cok sayfa birikmiş ki.sositososito

bugun bızde kontroldeydık.minigim kendı haftasından 1 hafta önde gıdıyormus.
renklı usg ye gırdık ilk kez.hihoyyytbebegımın yuzunu daha net gorebıldım.:asigim:Şeniz
doktoruma karnımda bazen gergınlık oluyor dıyınce benı nts ye gonderdı.:1closedeyes:
cok heyecanlandım nts de bırsey cıkarsa dıye cok korktum.
ama cok sukur kı herhangı bır kasılma gorulmedı.
butun bebekler zamanında gelır ınsallah..:Saruboceq:

maşallahh canımm bebeğini görmüşsün ne güzelll..
çok şükür nts de de bişeycik çıkmamış :Saruboceq:

maşallahh canımm bebeğini görmüşsün ne güzelll..
çok şükür nts de de bişeycik çıkmamış :Saruboceq:
tesekkurler tatlım
cok sukur bırsey cıkmadı ama gercekten o aletler takılınca ınsan cok heyecan yapıyor.delikafadulden

rosem maşallah bebişine canım renklide ne kadar güzel değilmi bende ayrıntılıda girmiştim kendi drumun eski usg ne yapalım sağlıklı olsunda bebişlerimiz inş bütün bebişler vaktinde gelir

canım yarın doktora gideceksin demek nihayet göreceksin oğluşunu.eşinden ayrı kalacaksın zor bir durum ama ne yapacaksın canıım iş icabı.Allah yardımcın olsun.bir ay jet hızıyla geçer inşaalllah..:1hug:

kıslar bu arada Üçüncü trimesterde ultrason ile elde edilen gebelik haftası ölçümünün hata payı üç haftaya kadar çıkabiliyormus.

maşallah tatlım herşey yolunda ne güzel gayet sağlıklı bi şekilde büyümüş annesi sağlıkla gelsin :1hug:bende bi görsem rahatlıcam meleğimi:asigim:

rosem canım hersey yolundaymıs cok sukur masallah bebısıne:1hug:
tesekkurler bırtanem.cok sukur hersey yolunda cıktı.

rosem maşallah bebişine canım renklide ne kadar güzel değilmi bende ayrıntılıda girmiştim kendi drumun eski usg ne yapalım sağlıklı olsunda bebişlerimiz inş bütün bebişler vaktinde gelir
evet canım cok güzelmıs gercekten gözlerını acıp kapattıgı bıle bellı oluyor.:1hug::asigim:

maşallah tatlım herşey yolunda ne güzel gayet sağlıklı bi şekilde büyümüş annesi sağlıkla gelsin :1hug:bende bi görsem rahatlıcam meleğimi:asigim:
tesekkurler teyzesı.:1hug:
sen ne zaman gıdeceksın kontrole?
bu arada benım akıntı ıcın doktorum yenıden fitil verdı.delikafadulden
zaten dıgerını yapana kadar canım cıkmıstı bır kutu daha fitilim oldu.:roflol::roflol:

masallah canım bebeğine herşeyin yolunda olması çok güzel inş böyle devam eder:CüvCüv:

blue tesekkurler canım.ınslalh butun bebısler saglıkla gelır.
eyetkinercım sen doktora yarın mı gıdeceksın?yenı doktorunu buldun sanırım.

maşallah bebişine canım.sağlıklı bir şekilde alırsın inş.bebişini.

:roflol::roflol::roflol:bende fıtılımı hep yarım yarım kullanıyorum 3 gun kullanıyorum gecıyo 1 hafta sonra yıne baslıyo napım tek basıma yapamıyorumdelikafadulden

inşallahh canımmm çabuk geçer... :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…