2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarr yaa benim kızz genelde sağ tarafımda sizdee nasıl tek bir yerdemi bebiş mirmirmirmir

valla canım ben sağlık ocağına aşı olmaya gittiğimde ordaki ebeler yokluyor bebeği.sırtının sol tarafta olduğunun başınında yukarıda olduğunu söylemişlerdi.ama doktorum yeri ile ilgili birşey söylemedi.

benim kıss sağ tarafıma çakıldı kaldııı kafası kaburgamın altında ayaklarıda bölye hafif sol kasığma doğru kayık biçimde yatıyo pozizyon değişmiyo nedense dürtsemde yine geliyo orda duruyo deli etcek beni gidince sorucam doktora bu kıss tam ne tarafımda diye-tatlicadiarzu-

Telif hakkı istiyorummm demettttt telif hakkı kendi emegimle olusturdugum seler bunnar benimmmm, banada bebek odası yapcan bende gelip orda yatcammmm -tatlicadiarzu-

:roflol::roflol:

telif hakkı makkı yuk sana gel bi süt ısmarliim ben:içelim:

gel yapiim şekerim kızımın yatağına yat teyzoşu bi rahat görünüyo kikaydirigubbakcemile3

oğlum yatak ilk geldiğinde boyunu ölçüyodu sığarmıyım diye:1shok:
baktım baya bayaa niyetli yatmaya annecim seni tartmaz ki o yatak sen kocaman adam oldun dedimmmm:roflol:
tüh anne yaaa bende kardeşim doğana kadar sizin odada yatarım diyodum ne güzel demez miiiikafamçokkarıştı
kızlar çok kıskanıyor ne yapıyosak da kıza alırken ona da aldık geçen gün resmine bakıyorum kızımın demez mi kii amannn anne doğunca çok bakacaksın bırak artık:1shok:
valla işim zor görünüyoooooo:uhm:

kıskanmaz olurmu benim kızda 2 gündür yatak evde yaa ikide bir diyo anne bende oynayabilirmiyim benim yokmuydu benimde vardı işte bırak kardeş gelince süslerizz anlaşılan baya bi kıskançlık olcakkk waayy halimizee-tatlicadiarzu-

rosem canım maşallah kuzunaaaa

sıla canım çok geçmiş olsun bu dönemler çok dikkat etmemiz gerekiyormuş canım:1no2:

günaydın ,güzel hanımalr ,yakışıklı beyler ve anneleriiiiiii
nasılsınız uamrım iyisinzdir.
ben dün gece daha rahat bir uyku uyudum çok şükür.
inşalah azalıyor sorunum.biraz da su içersem inşallah çözülecek.
zuzzumm evet kum dökme işi tekrarladı.ama atlatacağız inşallah

ayy canım yaa seninki hadi daha küçük bizimki 11 ini bitirecek haziranda-tatlicadiarzu-
demek ki yaşın bir önemi yokmuş kıskanmaktakaydirigubbakcemile3
ben 17 yaşındaydım kızkardeşim olduğunda delirdim sankim kendim doğurmuşum gibi seviniyodum ve bakıyodum:teytey:
utanmadan bide kıskansaymışım demiiii:roflol::roflol:

slm kızlar nasılsınız bugün oğlumda 29 hafta 6 günlük oldu artık iyice büyüdü tekmeleri çok ağır oluyo artık demi hele sıvıın içinde hareketi ve dönüşü kadar mükemmel bişey yok bu arada kızlar ben çok kilo aldım sorun olurmu çok acaba doğum iznine ne zaman ayrılacaksınız.

bende kardeşimi hep kıskandım küçükken aramızda 4 yaş var bi sinir olurdumki anlatamam hırsımdan böyle hep içime kapanık büyüdüm onları çok iyi anlamamız gerek-tatlicadiarzu-

Ya demet diloşummmm şükredin halinise sz benim kardeşim dogdugunda 5 yasındaydım ben ne hain planlar yaptım ve uyguladım ama öldüremedim hep annem yada babam yakaladı, simdi iyki de öldürmedimmm diyorumm ama kardeşimmm zavallımın cekmedigi kalmadııı, kıskanclıktan cinayeteeeydi benimki hemde 5 yasındaaaa -tatlicadiarzu-

canım bu arada öyle rüalar olurmuş ben bi yerde okumuştum. bu hormonların etkisindenmiş. hem çok rüya hemde dediğin gibi abuk sabuk rüyalar söz konusu olurmuş merak etme ALLAH korusun bebeklerimizi tüm kötü şeylerden,

Filizcim toplam kackilo aldınki acaba cok diyosunnn merak ettimmmm delikafadulden Ama masallah oglusun baya büyümüş artık annesi son dönemeçleri geçiyoooo... Doğum iznine gelince temmuz anneleri altında çalışan anne adayları ile ilgili bi topic var orda baya çekiştirdik uzattık bu konuyu ordan oku derimmmmm :lepi:

slm filiz hoşgeldin maşallah oğlun kocaman olmuşşş

onların tekmelerini hissetmek kadar güzel bişi var mı kiiii:asigim:

bende kardeşimi hep kıskandım küçükken aramızda 4 yaş var bi sinir olurdumki anlatamam hırsımdan böyle hep içime kapanık büyüdüm onları çok iyi anlamamız gerek-tatlicadiarzu-

ayy kıyamam diloşumaaaaa:teselli::roflol:Şeniz

şekerim ben 1 yaşındayken erkek kardeşim doğmuş:1shok:

ben 3 yaşındayken kızkardeşim doğmuşkaydirigubbakcemile3

yani ben kendimi bilemeden daha 2 kardeşim olmuş kıskanmayı öğrenene kadar gelmişler zatiii abla yapmışlar beniiiiii:roflol:

Geçmiş olsun swetimmm su iç bol bolllll, bende dün yorganımı kaldırdım battaniyeye terfi ettim ilk kez rahat uyudum demekki yorgan sıcak geliyomus üstümü acıcam diye doru düzgün uyumuyomusummm

CÜmletenn gÜnaydın kızlarr
swetcım Çok sevındım ıyı olmana tekrar geÇmıŞ olsun

canım ben hamileliğimin ilk gününden beri 15 kilo aldım bayağı aldım ama biraz zayıf başladım 43 le başladım bayağı aldım yani .

:roflol::roflol::roflol:

Allah seni emiiiiii:roflol:

selsin canım hayır olsun inşallah ..

swetim hürremcim hoşgeldiniz şekerlerŞeniz

swet geçmiş olsun tekrar canım yazmıştım ama görmedin sanırım
dediğin gibi bolll su iç başka çaresi yok tatlımŞeniz

evet bebeğimin tekmelerini hissetmek kadar güzel bişey yok tekmelemediği zaman o kadar çok korkuyorum ki anlatamam eşim ve bende hemen bi telaş başlıyo sonra süt içip yatağa geçiyorum tekmelemeler başlıyo o zaman kendime geliyorum.

2. Çocuk annelerı kısknaÇlık belırtılerı baŞlamıŞ valla .demet senın oĞlan da maŞallah demek senın odada yatacak ha.
Arada kaÇ yaŞ var . BayaĞı bÜyÜk hatırlıyorum ben yakıŞıklıyı.
Dılaranın kızı tama kısknaÇlık ÇaĞıda.
Allahım ıŞınız daha zor allah kolaylık verısn.
Bende 2. ıÇın ne zaman olur dıye dÜŞÜnÜyorum.
Yavru kuŞum yalnız kalmasın baŞta kıskansa da allahın en bÜyÜk hedıyesı kardeŞ deĞıl mı ınsana .

sizinkilerde hiç ara vermemişler canımmmkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…