2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben ve oğluşummmm :teytey:

Canım maşallah göbüşüne,oğluşun resmen ben burdayım diyo annesi erkek göbeği olduğu nasıl belli ama yusyuvarlak.Çok yakışmış kıyafetin,kendinde çok hoş olmuşsun :nazar:

hastane çıkışı olarak bunu aldım kızlar nasıl?

ImageShack - Image Hosting :: hastanek.jpg

İlsucum çokkk tatlıııııııı güle güle giysin kuzucuğun

kızlar bu benim çingenem

Nurr maşallah kızına canım artist yesinler onu,kardeşide ona benzesin :1hug:

dilara canım benim bebiş çok yukarda değil ama bende çok daralıyorumnefesim kesiliyor

dilara canım benim bebiş çok yukarda değil ama bende çok daralıyorumnefesim kesiliyor

4 hafta oldu ne alemde bilmiyorum bide hareketleri azaldı sanki çok büyük hareketleri hissediyorum eşime bağlı çarşamba gidicem sanırım bende gelcem diye tutturdu işini ayarlamasını bekliyorum mirmirmirmir

ay yeni yetiştim..stardustcım benm eşim aşmış hakkaten..kova burcu benim burcum..onunkisi yay..:)

iyi akişmalr bende hiç ağrıdan adapte olamadım bugün.
gidiyorum.ama böbrekelrim azdı yine.galiab kum geçiriyrum.dün uyuyamadım anlamam lazımdı.
of çok kötü haldeyim.
kızalr sadece böbrek ağrısı ve kum .
inşallah yarım görüşürüz.herkese klay gelsin.hoiçaklım

gidiyorum.ama böbrekelrim azdı yine.galiab kum geçiriyrum.dün uyuyamadım anlamam lazımdı.
of çok kötü haldeyim.

kendine iyi bak tatlım görüşrüz yat dinlen inşallah fazla ağrın olmaz güzel bi duş al yat en iyisiŞeniz

stur dustcım 36. haftaya kadar 2 haftada bir 36dan sonra her hafta

teşekkürler nurcummm a.s.

Canım telaşlanmadım aslında benimki merak dönsün istiyorum bebek normalde baş aşağı durması gerekiyorya yağızın ayakları aşağıda başı yukardaydı ters duruyodu doktorumuz 36. haftaya kadar %50 döner yerleri müsait olduğu için sürekli pozisyon değiştiriyolar demişti şimdide tam tersi durumlar olunca acaba döndümü diye düşündüm
32. haftadan 36. haftaya kadar 15de bir gidicez sonrasında her hafta gidicez canımcım ben şu zamana kadar ayda bir kontrol oldum hep :1hug:

yani makat duruşu bebeğin sanki içimzde ayakta dikili vaziyette durması gibi bi şey :))
benim 2 haftada 1 oldu hep kontrollerim sanırım 32-33e kadar öyle gider :uhm:
sağlıkla gelsin kuzucuklarımısssssss :Saruboceq:

Canım maşallah göbüşüne,oğluşun resmen ben burdayım diyo annesi erkek göbeği olduğu nasıl belli ama yusyuvarlak.Çok yakışmış kıyafetin,kendinde çok hoş olmuşsun :nazar:

teşekkürler çekscimmm Şeniz
kıyafetim hamilelikten çooook önceden kalma
inanılır gibi değil ama XS beden :))) halen bir kaç kıyafetim var öyle XS-S beden olup bir şekilde içine girdiğim :)))
eşime diyorum ki " XS ile XL arasında geeenişşşşşce bir beden skalasında giyiniyorum "

ay yeni yetiştim..stardustcım benm eşim aşmış hakkaten..kova burcu benim burcum..onunkisi yay..:)

ben de kovayım kaydirigubbakcemile5hani bazen ukalalık boyutundadır ya blmişliğmiz , o yüzden sordum kaydirigubbakcemile3
of çok kötü haldeyim.

geçmiş olsun swetcimmm a.s.
kesin kum döktüğünden emin misin ??
belki aslında umarım sadece üşütmüşsündür
bol su iç tatlım

kızlar ben de kaçtım .. görüşmek üzere .. iyi akşamlarrrr :teytey:

Kızlar ben çıkıyorum eşim geldi,anneme (benim anneme yani) gidelim diyo yine dilimi ısırayım her akşam gitsek gider benim kocam kaydirigubbakcemile3 dönüştede çeke çeke getiriyorum saat anlaşması yapıyoruz :)
hepinize iyi akşamlar,öptüm kızlarrr a.s.

iyi akşamlarrr..........

nasılsınız kızlarr...
geçmişe bakamadımm stardust canımm maşallahh göbüşüne ve oğluşuna cnm çok tatlısınız...:nazar:

yarın dr a gidicemm heyecanlıyımm....
ama o kadar merak etmiyorumm artıkk..
az önce eşim aradı.. istanbul a kurs u çıkmış 4 hafta... ayın 3 ünde gidecekmiş :KK43:(((((((((
ayın 4 ünde de annemler gidiyorlardı zaten... ben de onlarla gidicem mecburen...burada yanlız kalamam kimse yok akşam falan allah korusun bişey olsa yakınım yok yanımda... kalamam yanii. yarın dr a gitmişken yola çıkabilirmiyim diye sorucamm sizce bi sakıncası varmıdır? kafam çok karıştı... şimdi gidicemmm 1ay kalıcamm eee doğuma geri mi dönücemm orada mı yapıcamm yaa ne kötüü yine karıştımmm

eyetkıner stres yapma canım dogumuna gerı donersın dönemesende orda yaparsın hem annen yanında olur ne guzel nerde olurlarsa olsunlar yeterkı saglıklı olsunlar tatlım:1hug:

az önce yukarı cıktım yengeme cay yapmıs benıde cagırdı hadı cıkayım dedım bu sefer
kuzenım hamıleydı oğlu olucakmıs 1 oğlu vardı zaten sımdı 2. oğlan gelıyomus aılede erkekler cogalıyo:emir_bebek:

eyetkıner stres yapma canım dogumuna gerı donersın dönemesende orda yaparsın hem annen yanında olur ne guzel nerde olurlarsa olsunlar yeterkı saglıklı olsunlar tatlım:1hug:

evet cnm çok haklısın ben de oğlumun benim doğduğum yerde doğmasını çok istiyorum aslında... çok güzell olurdu benim için.. büyük ihtimalle de orada olacakk bakalımm canım sıkıldı biraz eşimden ayrı kalmak üzecek beni ama...senağlama

evet cnm çok haklısın ben de oğlumun benim doğduğum yerde doğmasını çok istiyorum aslında... çok güzell olurdu benim için.. büyük ihtimalle de orada olacakk bakalımm canım sıkıldı biraz eşimden ayrı kalmak üzecek beni ama...senağlama

canım üzülme artık eşlerımız olmadıgı zaman bebışlerımız var yanımızda cok sukur :teselli::nazar:

X