2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

zuzummm ne tatlı çıkmış kızın yaa ,poza bak maaaşallahhhh :nazar:

Saol canımcımmm o senin kendi güzel gözlerinnnnn delikafadulden

eşim aradıı......... ayy çok mutluyummmmmm...alkisalkisalkis
kötü diye adlandırılan bazı şeyler duyduğum hastanede eşimin arkadaşı çalışıyormuş... yarın oraya randevum vardı gitmeyecektim... ama eşimin arkadaşı demiş kiii dr çok iyi duydukların dedikodudur bende o dr a tedavi oluyorum demiş. kötü olsa tavsiye etmem bende buradayım yarın gelin siz de fikir sahibi olursunuz demişş... o bayanda düşük yapıştıı onun için tedavi oluyormuşş :KK43:((
yanii yarın o hastaneye gidiyorummmm ve muhtemelen doğumumu orada yapıcamm inşallahhhh :Saruboceq:
bana dua edin nolurrrr.... bu seferrr herşey yolunda gitsin bu hastane hem bana yakın hem çok uygun... :nazar:

Emelcimmm sonunda yaaa cok sevindim cnmmm insallah burası olur artıkkk 1,3 kg luk patatisininnnn kısmeti annesiiii Şeniz

tatlım hepimiz hemen hemen aynı durumdayız havadan nem kapıyoruz dün eşim bana diyo ki canım sana bi haller oldu sanki hep tartışmak istiyormuş gibi davranıyorsun banaaaaa-tatlicadiarzu-
onlarında stresli olduğunu unutuyoruz aslında ama ne yapalım biz doğuracaz onlar değil ya:mymeka:
çekecekler her halimizi kaprisimizi:1closedeyes:
kıyamam ben sana asma yüzünü

zuzummm tatlımm çok teşekkür ederimmmmmmm

teyzoşu valla o kadar korkmuştum ki doktor 1 saate yakın ultrasonla baktı inceledi inanırmısın önceden olsa nasıl zevk alırdım kuzuma bakmaktan ama ben korkudan ölecektim tadını çıkaramadım niye sancım var diyeeeee:1no2:
bu resmide nasıl çekti yakaladı bilmiyorummm-tatlicadiarzu-
fotoğrafını çekerken resmin parladı o yüzden fluu tiizesiiiikaydirigubbakcemile3
tombiş nanaklarını yirim ben onunnnnnnnncokacimcoook aynı abisi meleğim benimm:

Demetimmmm bundan insallah yaklasık 6-8 hafta sora en geç 10 olsun senin içinnnn alkisalkisalkis herseyi gülerek anıcasss insallahhh bebişler bizden uslu yaramaslıkkk bizdeeeedelikafadulden Yirimmm ben senin topacınııııı :sm_cool:

Selam arkadaslar, 2 hafta izinde idim bende dinlendik kızımla, kaynımın düğününü yaptık. Bugün Allahın izni ile 29 hafta 2 günlük olduk, geçen hafta doktora gittik
Kuzum çok iyi maasallah bi sıkıntımız yok.28 hafta 2 günlük idi o zaman ama bacak boyu ve karın olçümü olarak 29+5 gözüküyordu maasallah.1,376 gr ve 37 cm olmus kuzucuk.Artık 32.hafta kontrolüne gideceğim ve izine çıkacağım insallah Mayıs 20 gibi...

Herkes iyidir insallah, Rabbim cümlemize bebeklerimize sağlıkla zamanında kavusmamızı nasıp etsin insallah...

maşallahh canım kuzuna :nazar:

wavv süpermişşş denemekk lazımm bunu mutlaka............

aklıma takıldı not etmemeişim.
yeni doğan için detrajansız ve koskusz doğal ısalk mendl.
hengi markanındı.
unibaby de yeni doğan buldum ben acab o mu diye emin oalmadım1 paket aldım sadece.hastaneye koymak için.
ama sitee daha önce bahesdilmişti.
bilen var mı?

zuzum bu arada 3 yatcaz kalkcaz kaldı 1 mayıs tatil unutma alkisalkisalkis

Ay doruuuuu gaydınımmmmm pazartesi stresi diyelim neyseki eşimle barıştım da keyfim yerine geldiiii :asigim:

Selam arkadaslar, 2 hafta izinde idim bende dinlendik kızımla, kaynımın düğününü yaptık. Bugün Allahın izni ile 29 hafta 2 günlük olduk, geçen hafta doktora gittik
Kuzum çok iyi maasallah bi sıkıntımız yok.28 hafta 2 günlük idi o zaman ama bacak boyu ve karın olçümü olarak 29+5 gözüküyordu maasallah.1,376 gr ve 37 cm olmus kuzucuk.Artık 32.hafta kontrolüne gideceğim ve izine çıkacağım insallah Mayıs 20 gibi...

Herkes iyidir insallah, Rabbim cümlemize bebeklerimize sağlıkla zamanında kavusmamızı nasıp etsin insallah...

Nilaycımm hosgeldin cnmmm amanınnn kızınnn 1,4 kilolukkk bi domatisss artıkkk ısırıp ısırıp yemelikk, boyu da süper masallahhh kuzunaaaa :nazar:

Kızlar ben oda takımı almayı erteledimmm, begendigim takım 3.500 tl onu alsam dogum masrafları bilmem ne derken hem maddi, hem manevi (ay aldım geldi gelmedi havalandı yerleştir) çökücem dogum oncesi, simdilik cok güsel portbebeli beşiklerden alcam, 4.ayda da gitcem o takımı alcam, gönlümden geçen olsunnn onda hayal ettim kızımııı dn gece kaydirigubbakcemile3 4.ayda alırsam 6.ayına kadar hazırlarım sora odasına yatırırmmmmm topacımı insallahhhhh :sm_cool:

nurcum bebishroom bu takım bende gördüm yakından çok tatlı canım hayırlısı olsun kaç dediler de indirimle 2200 oldu canımcım hatırlıyomusun bende orda beğendim takımımızı 2000 yapmıyo gıcıklar 2200 en son dediler kararsızım bende

canım iki yerde baktık birinde 2500den 2400e indi bi yerde de 2400den 2200e indi hatta içinde uyku seti yoktu zorla onu istedik adamlar tok canım 1 kuruş inmiyorlar

demet süperler görmüştüm ben bunları bi ara şıklar gerçekten canım saol

rica ederim canım:eek:

Saol canımcımmm o senin kendi güzel gözlerinnnnn delikafadulden

Emelcimmm sonunda yaaa cok sevindim cnmmm insallah burası olur artıkkk 1,3 kg luk patatisininnnn kısmeti annesiiii Şeniz

tatlım hepimiz hemen hemen aynı durumdayız havadan nem kapıyoruz dün eşim bana diyo ki canım sana bi haller oldu sanki hep tartışmak istiyormuş gibi davranıyorsun banaaaaa-tatlicadiarzu-
onlarında stresli olduğunu unutuyoruz aslında ama ne yapalım biz doğuracaz onlar değil ya:mymeka:
çekecekler her halimizi kaprisimizi:1closedeyes:
kıyamam ben sana asma yüzünü

zuzummm tatlımm çok teşekkür ederimmmmmmm

teyzoşu valla o kadar korkmuştum ki doktor 1 saate yakın ultrasonla baktı inceledi inanırmısın önceden olsa nasıl zevk alırdım kuzuma bakmaktan ama ben korkudan ölecektim tadını çıkaramadım niye sancım var diyeeeee:1no2:
bu resmide nasıl çekti yakaladı bilmiyorummm-tatlicadiarzu-
fotoğrafını çekerken resmin parladı o yüzden fluu tiizesiiiikaydirigubbakcemile3
tombiş nanaklarını yirim ben onunnnnnnnncokacimcoook aynı abisi meleğim benimm:

Demetimmmm bundan insallah yaklasık 6-8 hafta sora en geç 10 olsun senin içinnnn alkisalkisalkis herseyi gülerek anıcasss insallahhh bebişler bizden uslu yaramaslıkkk bizdeeeedelikafadulden Yirimmm ben senin topacınııııı :sm_cool:

ayy inşalllah canım yaaaaaaadelikafadulden

o zamanda başka şeyler konuşcaz alkisalkisalkis

kızkardeşim diyo ki abla yaa hiç durmuyo karnındaki günlerin kıymetini billll-tatlicadiarzu-

dedim ki hadi ordan cadı unuttun endişeyle geçen günlerini kuzucun kucağında başka işin ne uğraş dur :lepi:

hengi markanındı.
unibaby de yeni doğan buldum ben acab o mu diye emin oalmadım1 paket aldım sadece.hastaneye koymak için.
bilen var mı?

canım uni ninki de güzel nivea nın da var hangisini tercih edersin aynı hepsikaydirigubbakcemile5

hengi markanındı.
bilen var mı?

evet canım benim bildiğimde unibaby:CüvCüv:

zuzum sevindim kocişinle barışmana naz yaptın herifine dimiiiikaydirigubbakcemile3 yap yap arada lazım hehe
Şu odanı bulda netten ekle merak ettim nereye baktın bakam modokoda sırf ağaçtan yapılan modeller vardı %100 doğal ağaç 3500-4000 arasındaydı oda tanıdık fiyatı :) çok sağlıklıydı ama pahalı işte hakikaten insan kararsız kalıyo sende koy merak ettim modeli

hengi markanındı.
bilen var mı?

bende onu duydum canım almayı düşünüyorum ama kararsızım.bebek bakım seti bübschen marka aldım ben sette var ıslak mendil onu kullanacağım galiba.

Canım ben fuardan uni baby aldım ilk o çıkarmıştı 7 paket felan aldım sırf su + pamuk özellikli sürekli kullanmıcam zaten acil durumlarda kullanıcam genelde yıkıcam yaza denk geliyo zaten birde minik penyeler kullanıcam sil at olayı:nazar:

kızlar evdeyken bende kullanmıycam makyaj pamukları var ya yassı hani üzerleri petekli onlardan alıcam ve ılık su ve pamukla temizliycem... dışarda kullanıcam ıslak pamuklu mendilleri...
hiç pişik falan olmuyor suyla temizleyince...

Sağolun kızlar iyi dilekleriniz için. Rabbim hepimizin kuzuluranıa uzun sağlıklı ömürler versin zamanında kucağımıza alalım insallah.

Bende Nivea'nın atta çantasını aldım içinde 2 paket ıslak mendil var. 1 pakette uni baby yeni doğan ıslak mendil aldım simdilik.Benim kuzenim oğlusuna doğduğundan beridir huggies'in ıslak mendilini kullanıyor çok memnun, ondan da alacağım.
3'lü paketlleri 7,90 tl idi carrefour'da geçen hafta umarım devam ediyordur indirimleri...

hengi markanındı.
bilen var mı?

ben unıbaby aldım canım onu kullnıcam

X