2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Geçmişi okudum geldimm, Melekcimmm cok cok geçmiş olsunnn eminimki doktorunnn tedbir için gözönünde tutuyordur senii, Öykücükte sende cok iyisinnnn ve eminimki allahım sana bebegini zamanında ve saglıklı bir sekilde kavusturcakkk :Saruboceq:

Emelcimmmm ve selsincimm masallah bebişlerinize ikisi de cok topalak olmussss, topaççç olmuslar topaççç ay bisim oglanlar cok boylu poslu olcaklar valla sositososito

Hüzüncüm sanada geçmiş olsun cnm öksürükten cok cektim bronşitim nedeniyle cnmm, umarım bi an once düzelir ve iyileşirsinnn ama bebişlerimiz bizim düşündüğümüzden daha dirayetliii, sıkı sıkı tutunuyolar hayataaaa :lepi:

Rosemcimmm patik ilk denemeye göre süper olmus sen ne hamarat bişeymişsinnn Demetimmm gibi kaydirigubbakcemile5

Diloşşuuummm güzelll kızın güle oynaya kullansın park yatagını cnmm, rengi de kendi de cok güselll masallah, bende hafta sonu oda takımı baktım ama begenemedimmm, iyice stres sardı son zamandaaa :1shok:

Madgirl hosgeldinnn cnm aramızaaaa, allah saglıkla kucagına almayı nasip etsinnn cnm oglusunuuuu alkisalkisalkis

Umarım kimseyi atlamamışımdırrrr sayenizde yüzüm güldü sabah sabah :nazar:

teşekkür ederimm tatlımm zaman daralıyo heyecan sarıyo iyiceşutarafagitti
diloş ben niye göremyiyoum
park yatağın resmini.:

bilmemki canım herkes rahat görüyo acaba pc ayarıdnamı bi sorun varCADIARZU

bu arada bebegı dönenler varmı bizimkı dün aksam döndu hala aynı sanırım bu pozısyonda kalıcı oğlusum yer degıstırmeye nıyetı yok gıbı cok telaş yaptım yaaasenağlama

bu arada bebegı dönenler varmı bizimkı dün aksam döndu hala aynı sanırım bu pozısyonda kalıcı oğlusum yer degıstırmeye nıyetı yok gıbı cok telaş yaptım yaaasenağlama

cnm nasıl anladın carsamba dr. gıttığüımde bana donmesı lazımdı donmemeıs ama zamanla doğuma kadar doner dedı ama aklıma takıldı acaba dınmeyecekmı dıye normal doğum ıstıyorum cunku :KK43:

selam kızlar nasılsınız umarım bi problem yoktur.
Ben bugün başka bir doktordan randevu aldım
kendimi doktoruma ihanet etmiş gibi hissediyorum..-tatlicadiarzu-
bu saatten sonra başka doktor fikri huzursuz ediyor ama ne yapayım
kendi doktorumda budur dediğim bir doktor değil sormassam hiç bişey anlatmıyor yönlendirmiyor.:1no2:
inşallah canım gidceğin doktor sana daha yararlı olur
bebıs kıyafetlerını yıkayanlar yada yıkayacak arkadaslar sabun tozumu bebe deterjanımı hangısını tavsıye edıyosunuz?
ben ilk bebeğimde sabun taozuyla yıkadım bisüre daha sonra bebek deterjanına geçtim
ilk bi sabun tozu alın bitene kadar işte kullan zaten ağır bi leke yapmıyolar yapsada sabun bu nihayetinde çıkarıyor
bebek deterjanıda olsa nihayetinde deterjan sonuçta tahriş etmeyelim hemencecik tenlerini
[

Günaydın herkesee. Hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun umarım herkes bir an önce atlatır.
Dilaracım yatağınız çok güzel yavruşun güle güle kullansın inşallah..

Dilara yatağın çok güzelmiş güle güle kullansın kızın
Selsincim seninde knotrolun iyi geçmiş masallah nekadar büyümüş uzamış oğluşun

yarın için başka bi hastaneden randevum varr... oraya gidicemm bi de orayı göreyimm hem bahaneyle oğlumu göreyim...

cnm nasıl anladın carsamba dr. gıttığüımde bana donmesı lazımdı donmemeıs ama zamanla doğuma kadar doner dedı ama aklıma takıldı acaba dınmeyecekmı dıye normal doğum ıstıyorum cunku :KK43:

canım önceden yukarı vuruyodu karnım sekılden sekıle gırıyodu sımdı artık sadece asagıya vuruyo kasıklarıma falan idrar keseme acayıp baskı yapıyo yurumekte zorluk cekıyorum artık resmen hıssedıyosun yanısenağlama

Günaydın herkesee. Hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun umarım herkes bir an önce atlatır.
Dilaracım yatağınız çok güzel yavruşun güle güle kullansın inşallah..

Dilara yatağın çok güzelmiş güle güle kullansın kızın
Selsincim seninde knotrolun iyi geçmiş masallah nekadar büyümüş uzamış oğluşun

teşekkür ederim canlarımmŞeniz

GÜle gÜle kullan dıalra maŞllah Çok gÜzel.
ıÇınde mutlu saĞlıklı uyusun oĞluŞun.
Bende park yatak alacaĞım da
yanı anneannesı alak.
ıÇınde kı ınce yatak belını acıtır dıye , ınce yorgan gıbı bır yÜn yatak yapacak kızım anneannesı.
Gelınce yetıŞtırırım deıd.
Burda yapacak.uÇkata nasıl taŞısın kadıncaĞız:))))))
zaten ıstedıĞımız o akdar Çok Şey var kı ,memleketten

X