2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydınlarrr çok şükürki temizliğim bitti kızlar öyle bir rahatladımki çok korkuyordum erken doğum olur öylece kalırım kim yapar diyordum eğer buradan kalkabilirsem 2 saatlik bi işim kaldıalkisalkisalkis
rosem karpuzlu patikler çok güzel eline sağlık canım
dilara yatağınızı güle güle kullanın iyi günlerde inş
beyaz melek demet ve star dust onları çok merak ediyorum girselerde iyi haberlerini alsak
zuzuuum ve eyetkiner kızlar heralde bizim sinirlerimiz bozuk bende dün eşimle atıştım ağladım senağlama zavallı adamlar pazara gidiyorduk ceket niye almadın dedi başladım sinirlenmeye yazında ceketmi giyeceğim dedim kızını düşünüyo:asigim: ama akşamüstü biraz dolaşmaya çıktık işler bitince 3 tane gül kopardı en küçüğü kızıma dedi tabii benim yelkenler hemen fora zaten ikimizde hiç küsemeyizsırnaşık şey

sanada günaydın canım
oh ne güzel halletmişsin valla bende mayıs sonuna bıraktım camlardı halılardı koltuklardı tüllerdi baya bi işim var ama sona sakladım doğuma temiz olsun evim bayram temizliği gibi herşeyi elden geçirecem inşallah

evet dilara canım bir iki eksikler kaldı onlarıda ben yapmayacağım eşimle kayınvalidem yapacak halılarım yıkanacak koltuklarım silinecek o kadar onlar içinde erken daha iki ay var sorun değil birde bebeğimizin yatağı dolabı yapılacak son alışverişler olucak yani bundan sonrası kolay artık epeyce rahatladım canım

HERKEZE MERHABA,,,,,,,,,,
kötü günler geçirdim hastanedeydik kızımla ama şimdi evimize geldik çok şükür..........
malesef kasılmalarım artınca hastaneye yattık....
7 tane serum taktılar antibiyotik tedavisi fitil falan 3 gün kaldık hastanede....
artık devamlı dinlenmem lazım ....
şimdi daha iyiyim ağrım kasılmalarım geçti gibi şimdilik ama ..........
allah hayırlısını yazsın inşallah
kızım iyi çok şükür yalnız aşırı hareketli...
şimdilik açılmam yok rahim ağzım da kısalmamış....
hastanede dinlendik tedavimizi gördük daha iyi hissediyorum kendimi....
umarım herkez iyidir geçmişe pek bakamıyorum...arada girer bakarım size.............
hepinizi çooooooooook seviyorum canım arkadaşlarım ..
geçmiş olsun dilekleriniz ve beni merak ettiğiniz için teşekkür ederimŞeniz

günaydınlarrr çok şükürki temizliğim bitti kızlar öyle bir rahatladımki çok korkuyordum erken doğum olur öylece kalırım kim yapar diyordum eğer buradan kalkabilirsem 2 saatlik bi işim kaldıalkisalkisalkis
rosem karpuzlu patikler çok güzel eline sağlık canım
dilara yatağınızı güle güle kullanın iyi günlerde inş
beyaz melek demet ve star dust onları çok merak ediyorum girselerde iyi haberlerini alsak
zuzuuum ve eyetkiner kızlar heralde bizim sinirlerimiz bozuk bende dün eşimle atıştım ağladım senağlama zavallı adamlar pazara gidiyorduk ceket niye almadın dedi başladım sinirlenmeye yazında ceketmi giyeceğim dedim kızını düşünüyo:asigim: ama akşamüstü biraz dolaşmaya çıktık işler bitince 3 tane gül kopardı en küçüğü kızıma dedi tabii benim yelkenler hemen fora zaten ikimizde hiç küsemeyizsırnaşık şey

günaydın derincimm...

walla bize bişeyler oldu biz bunu biliyoruz daa birazcıkk azıcık anlayış yaaa ........
neyse ki bizde hallettik küs kalamayız ... çok basit konular ama insanı kırmaya yetiyoo.. b de bende bi kıskançlık başladıı yinee yandıkk yanii....kafamçokkarıştı

hüzün yılı sağol canım evet rahat rahat oturabilirim artık zevkli işler kaldı son eksikler alınacak yavaş yavaş artık kaydirigubbakcemile2:sm_cool::1hug:
kikoleyim benim ev taşınıyormuşum gibi havaya kalktı herşey elden geçti yıkanmadık hiç bişey kalmadı tabii kısmetse doğumumuza daha 65 gün var daha kaçkere cam sileriz onlar kolay artık büyük işler bitti yaaa badana olayı çok zor:1hug:

melekçim geçmiş olsun ..artık daha dikkatli olmak gerekiyor bebeklerimiz hakkaten çok hareketli..öykü ve senin iyi olmanaa sevindim canım, tekrar geçmiş olsun, dikkat et kendine.

kötü günler geçirdim hastanedeydik kızımla ama şimdi evimize geldik çok şükür..........
7 tane serum taktılar antibiyotik tedavisi fitil falan 3 gün kaldık hastanede....
umarım herkez iyidir geçmişe pek bakamıyorum...arada girer bakarım size.............

canımm seni tekrar görmek çok güzell.. büyük geçmiş olsun tatlım.. çok şükür ki atlatmışsın.. bol bol dinlenip istirahat etmen lazım.. kendine ve öyküye dikkat et canım.... a.s.

iyi olduğuna sevindim tatlım inşallah bidaha yaşamazsın kasılma felanŞeniz

beyaz melek çok şükr evine gelmişsin canım tehlikeyi atlattın o zaman ama sen yinede çok dikkat et istirahat et en tehlikeli dönemdeyiz birazcık daha büyüsün bebişlerimiz ben sürekli dua ediyorum zamanında gelsin kuzum diye ve bütün kuzucuklar iyi bak öykümüze canım
eyetkiner canım evet anlayış istiyoruz ama anlamıyolar sonrada senin sinirlerin bozuk deniliyor hep zaten ufacık şeyler

çok geçmiş olsun canım.korkuttun bizi.dikkat et kendine ve öyküye

Melekcimmm çok sükür kiii ikinizde iyisiniz cnmm, allahım hayırlı dogumlar nasip etsin sana insallah, artık bol bol dinlenmeceee ayaga kalkmak bile yok, Öykü bebek cok heyecanlı sen sakin olcaksın annesi :1hug:

Derincim bende anlamadım nası böyle olduk ama hala aynıyısss, sinirlerimiz bozuk heralde, anne baba olmayı kaldırmaya calısıyorus :çok üzgünüm: Ne güsel temizligini de yapmıssın sen ben zerre kadar bisi yapmadım cok panikliyorumm...

ılsucummm güle güle kullansın bebişin aldıklarını bende cumartesi 1 kez daha gitcem eminönüne bakalım eksiklerimi alcam

günaydın kızlar...

bugün sanki biraz daha iyiyim... ne berbat bi ağrı bu böbrek ağrısı mahfetti beni..
ama ilk korkumu anlatamam size birde sancılar kasılmaları başlatınca artı birde kanı görünce kalbim duracaktı...
her ağrıyı çekerim kızım iyi olsun yeter ki iğne bile yaptırtmadım ona bi zarar verir diye 2 gece sabahlara kadar kıvrandım çok şükür bugün daha hafif:Saruboceq:

meleğimmm şimdi iyi olmana çok sevindim çok merak ettim seni de tüm temmuz anneleri için dua ettim sancı çektikçe....

Rabbim sağlıkla kuzularımızı kucağımıza alabilmeyi koklayabilmeyi nasib etsin inşallahhhhhh:Saruboceq:

tatlım geçmiş olsun dikakt et kendine
bol bol dinlen
fazla yorulmamaya çalış Şeniz

günaydın kızlar...

bugün sanki biraz daha iyiyim... ne berbat bi ağrı bu böbrek ağrısı mahfetti beni..
ama ilk korkumu anlatamam size birde sancılar kasılmaları başlatınca artı birde kanı görünce kalbim duracaktı...
her ağrıyı çekerim kızım iyi olsun yeter ki iğne bile yaptırtmadım ona bi zarar verir diye 2 gece sabahlara kadar kıvrandım çok şükür bugün daha hafif:Saruboceq:

meleğimmm şimdi iyi olmana çok sevindim çok merak ettim seni de tüm temmuz anneleri için dua ettim sancı çektikçe....

Rabbim sağlıkla kuzularımızı kucağımıza alabilmeyi koklayabilmeyi nasib etsin inşallahhhhhh:Saruboceq:

ay demetcim sanada çok geçmiş olsun.ne zor evreler bunlar.hemen korku giriveriyor içimizde.dikkat et canım kendine kuzuna

günaydın kızlar...

çok şükür cnmm iyi olmana çok sevindimm..

çok şükür güzell iyi haberler alalım artıkk... kimse kasılmasın bakimmm :CüvCüv:
amann şaka bi yana geçen haftamız pek iyi geçmedii inşallahh bugünden itibaren güzell haftalar bizi olurr... allah nazardan korusun hepimizi :nazar:

hoşgeldiniz melek ve demet tekrar geçmiş olsun iyi haberlerinizi almak çok güzel aman dikkat edin kendinize

X