2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar nasılsınız bugün:CüvCüv:
benim bel ağrım var ya çok rahatsız oldum hafta sonu
bugünde hasta olan yoktur inşallah
geçen hafta nerdeyse hepimiz hastaydık

dilara seninde park yatağın çok güzelmiş canım
güle güle kullansın bebeğin:emir_bebek:

gamzecim benimde sırt ağrılarım çok fazla
işyerinde sürekli ayni poziyonda olduğumuz için olabilir

GerÇekten de oĞluŞun yamıŞım.
2. Kız geldıĞını bıle bıle.
Çok baŞım aĞrıyor kusura bakmayın ondandır :)))))))
dılara yoksa allah mı sÖylettı

zuzum sen öksuruk ıcın surupmu kullandın antıbıyotıkmı bıde ne kadar zamanda gectı?

Hüzüncümmm ben öksürük yzünden 1 gece hastanede yattım, zatürre başlangıcı vardı bende cnmm başlarsa diye panikk oldu doktorumm, bi sürü antibiyotik verdiler, bi de şurup içtim, adı da sekrondu... Uzun süre devam etti, akıntımda vardı hatta cnm öksürdükcee tuvalete kosuyodumm ama cok sükür bisi olmadııı, diyorum ya bebişlerimiz bizden daha sıkı baglı hayataaa kaydirigubbakcemile3

Bu arada Demetiiimmm kuzucummmm cnm cok cok geçmiş olsun sanada kum dökmedim ama dökenlerdennn biliyorummm umarımm bi an once atlatırsınn cnm, bebişinde cok flu cıkmasına ragmen cokta güsellll cıkmıs, net cıksa bi de ne canlar yakıcakkk yirim ben onuuu alkisalkisalkis

GÜle gÜle kullan dİalra maŞllah Çok gÜzel.
İÇİnde mutlu saĞlıklı uyusun oĞluŞun.
Bende park yatak alacaĞım da
yanİ anneannesİ alak.
İÇİnde kİ İnce yatak belİnİ acıtır dİye , İnce yorgan gİbİ bİr yÜn yatak yapacak kızım anneannesİ.
Gelİnce yetİŞtİrİrİm deİd.
Burda yapacak.uÇkata nasıl taŞısın kadıncaĞız:))))))
zaten İstedİĞİmİz o akdar Çok Şey var kİ ,memleketten

teşekkür ederim tatlımmm hepimiz bebişleri sağlık güle güle kullansın cicişleriniŞeniz
dılosssss oğlusunmu olcak yokse bak swethome ıcınde mutlu uyusun oğlusun yazmıssss delikafadulden

aa vallahi canım swethome canım herhalde oğlan doğurtturacak gelçi geçen günde ben nasıl olduysa bi anda döndü karnımda babası bak oğlumuz napıyo dedim allahmı söyletiyo neekaydirigubbakcemile3 olursada giyer pembiş kıyafetleriikaydirigubbakcemile3

slm kızlar nasılsınız bugün:CüvCüv:
benim bel ağrım var ya çok rahatsız oldum hafta sonu
bugünde hasta olan yoktur inşallah
geçen hafta nerdeyse hepimiz hastaydık

dilara seninde park yatağın çok güzelmiş canım
güle güle kullansın bebeğin:emir_bebek:

teşekkür ederim tatlımmmŞeniz

kızlar ebnde randevumu aldım 4mayıs inşallah buda yeni bi doktor inşallah sonuncusu olur buda çok met edildi bakıcaz artıkım
bu arada en son 16-03 te görmüştüm bebişimi baya baya olmuş yani
çok özledim kimbilir ne kadar büyümüştür

benimde tam 4 hafta olmuş ben sanıyorumki 3 hafta oldu ama kartıma baktımki 26+3 gitmişim doktora tam 4 haftadır görmüyorummirmirmirmir bu hafta arası gidicem inşallah

Cumartesi Havuzlu hana gititm
epeyce eksiğimizi tamamladık
puset ve cantam eksik
Birde kendime hiç bişi almadım izne ayrılınca da onları tamamlarım

kızlar ebnde randevumu aldım 4mayıs inşallah buda yeni bi doktor inşallah sonuncusu olur buda çok met edildi bakıcaz artıkım
bu arada en son 16-03 te görmüştüm bebişimi baya baya olmuş yani
çok özledim kimbilir ne kadar büyümüştür

inşallahh memnun kalırsın cnm... bebeğin sana ne kadar büyümüş gelecek şimdii annesii uzun zaman olmuş hakikaten..

günaydınlarrr çok şükürki temizliğim bitti kızlar öyle bir rahatladımki çok korkuyordum erken doğum olur öylece kalırım kim yapar diyordum eğer buradan kalkabilirsem 2 saatlik bi işim kaldıalkisalkisalkis
rosem karpuzlu patikler çok güzel eline sağlık canım
dilara yatağınızı güle güle kullanın iyi günlerde inş
beyaz melek demet ve star dust onları çok merak ediyorum girselerde iyi haberlerini alsak
zuzuuum ve eyetkiner kızlar heralde bizim sinirlerimiz bozuk bende dün eşimle atıştım ağladım senağlama zavallı adamlar pazara gidiyorduk ceket niye almadın dedi başladım sinirlenmeye yazında ceketmi giyeceğim dedim kızını düşünüyo:asigim: ama akşamüstü biraz dolaşmaya çıktık işler bitince 3 tane gül kopardı en küçüğü kızıma dedi tabii benim yelkenler hemen fora zaten ikimizde hiç küsemeyizsırnaşık şey

günaydınlarrr çok şükürki temizliğim bitti kızlar öyle bir rahatladımki çok korkuyordum erken doğum olur öylece kalırım kim yapar diyordum eğer buradan kalkabilirsem 2 saatlik bi işim kaldıalkisalkisalkis
rosem karpuzlu patikler çok güzel eline sağlık canım
dilara yatağınızı güle güle kullanın iyi günlerde inş
beyaz melek demet ve star dust onları çok merak ediyorum girselerde iyi haberlerini alsak
zuzuuum ve eyetkiner kızlar heralde bizim sinirlerimiz bozuk bende dün eşimle atıştım ağladım senağlama zavallı adamlar pazara gidiyorduk ceket niye almadın dedi başladım sinirlenmeye yazında ceketmi giyeceğim dedim kızını düşünüyo:asigim: ama akşamüstü biraz dolaşmaya çıktık işler bitince 3 tane gül kopardı en küçüğü kızıma dedi tabii benim yelkenler hemen fora zaten ikimizde hiç küsemeyizsırnaşık şey

güle güle evinde otur temiz temiz ohh ne güzel işler bitti artık ufak eksiklerde hallolunca rahat rahat bekle kızını Şeniztatlımm teşekkür ederim :1hug:

X