2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydınn arkadaşlar, güzel bir hafta olur umarım hepimis içinnn... Geçmişi okuyamadım ara ara okucammmm umarım bir terslik yokturrrr... Eşimle bilas atıştımmm moralim bozukkk canım da hicbisi yapmak istemiyo bugün sadece okuyarak katılıyım size :1no2: Öpüyorum hepinisiii, 4 tane yatcas kalkcass sora tatillllll

Günaydınn arkadaşlar, güzel bir hafta olur umarım hepimis içinnn... Geçmişi okuyamadım ara ara okucammmm umarım bir terslik yokturrrr... Eşimle bilas atıştımmm moralim bozukkk canım da hicbisi yapmak istemiyo bugün sadece okuyarak katılıyım size :1no2: Öpüyorum hepinisiii, 4 tane yatcas kalkcass sora tatillllll

hoş geldin talımm üzme sakın sen bebişini düşün arada yaz bize için açılır inşallah eşinle aranızdaki sorunuda çözersin bence bu dönemlerde hormolarda bizi etikliyo sen kendine bebişini düşün moralini yüksek tutyerimseniben

dilara çok güzel kızının park yatağı güle güle sağlıkla kullansın prensesin

karen,beyaz melek,demet çok geçmiş olsun kızlar.dikkat edin kendinize.arada atladığım başka hasta arkadaşlar varsa çok geçmiş olsun

günaydınnnlar...
yeni bi hafta ya daha başladıkkk... zaman çabucak geçse de meleğimiz gelse kucağımza...

dilara canım güle güle kullanın yatağınızı çok güzell....

hoş geldin talımm üzme sakın sen bebişini düşün arada yaz bize için açılır inşallah eşinle aranızdaki sorunuda çözersin bence bu dönemlerde hormolarda bizi etikliyo sen kendine bebişini düşün moralini yüksek tutyerimseniben

bence de ya bize bişeylerr oluyoo sanırımm...
bende dün eşimle atıştım.. çok üzüldüm sonra kendi kendime.. içimden ağlamak geliyo bazen sıkamıyorum kendimi....
umarım en kısa düzelir sorunlarımz...

kıslarrrr karpuzlu patigin tekını yapabıldım.hihoyyytalkisalkisalkis
ilk denememde ancak bu kadar oldu.gercekten yapması cok kolaymıs..:hooray:

photo0237.jpg

photo0238f.jpg

süpperrr olmuşşş tebriklerr cnmmalkisalkisalkis güzell günlerde giysin paşan... :Saruboceq:

cuma günü kontrolüm vardı.ama doktorumun ameliyatı çıktığı için perşembe akşamı doktora gittim.cumada tetonoz aşısının 2.dozunu olduk.bir dahaki 26 ekimde.şimdi oğlumu anlatim.perşembe günü 29+0 olmam gerekiyordu.ama bizimki önden gidiyormuş gelişimi.30+0 dı.meleğim.1510 gr olmuş ve 40 cm.gördüğümüzde inanamadık.kocaman olmuştu.bende sadece son ayda 2 kg almışım.doktor çok iyi dedi.toplamda 14 kg almış oldum.ama 3 boyutlu net göremedik.eçiş bücüş çıktı kuzum.resmi yok yani.hastanenin ultrosonu pek iyi değil.3 boyutlusu.ama babasına benzemeye başlamış.daha önceden bana benziyordu.tabi kocişim ona benziyor diye çok mutlu oldu.

cuma günü kontrolüm vardı.ama doktorumun ameliyatı çıktığı için perşembe akşamı doktora gittim.cumada tetonoz aşısının 2.dozunu olduk.bir dahaki 26 ekimde.şimdi oğlumu anlatim.perşembe günü 29+0 olmam gerekiyordu.ama bizimki önden gidiyormuş gelişimi.30+0 dı.meleğim.1510 gr olmuş ve 40 cm.gördüğümüzde inanamadık.kocaman olmuştu.bende sadece son ayda 2 kg almışım.doktor çok iyi dedi.toplamda 14 kg almış oldum.ama 3 boyutlu net göremedik.eçiş bücüş çıktı kuzum.resmi yok yani.hastanenin ultrosonu pek iyi değil.3 boyutlusu.ama babasına benzemeye başlamış.daha önceden bana benziyordu.tabi kocişim ona benziyor diye çok mutlu oldu.

maşallahh canımm oğluna....:nazar:

maşallah tatlım herşey yolunda sağlık gelsni paşamızz kilosuda çok çok iyi artık usg sığmıyolar:teytey::teytey::teytey:

günaydın gzüel henımalr bugün
kmse yok gibi sanki.
bende eçmişi okuyayaımd edim ama pek fırsat bulamadım.
babylon yok uzun zamandır.
zuzuzm geç kaldı
melek ne oldu bilen var mı ?
ben geçmişe doğru fazla gidemedim.
gaydın bu satte burada olurud.
hayırıdr tatil de benim mi haberim yok

ayrıca doktorum artık tehlikeli döneme girdik.bunda sonra 2 haftada bir kontrole gidicekmişim.son aydada haftada 1 dedi kontrol.mağnezyum'u son ay içmemek gerekiyormuş kızlar.son kez yazdı bittikten sonra içimicem artık.elevitide kesti.artık onuda içimiyorum.

X