2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ış yerimden baktığım için kimsenin göbeğini ve eklenen resimlerini göremedim.
Yorumları okudum artık.

çok sağolun kızlar oh yaşasın perşembede tatil bana cuma da tatil.

canım benım tatlım ağlma neden aglıyosun ınsllah ıstedıgın gıbı bı hastane bulursun yeterkı bebegın saglıkl gelsın bıtanem:1hug::nazar:

amin cnmm tabii önemli olan o... bnde onu düşündüğüm için stres yaptımm.... teşekkürlerr tatlım... a.s.

tamam demetÇım akŞamm hem kızımı hemde gÖbÜŞÜmÜ Çekıp eklıyeceĞımmmm
evde durmuyorum kı kaÇ akŞamdır geÇ gıdıyorum eve..
Kızıma cıcıler de aldım onu da eklerım akŞama..

benim artık bacaklarıma kramp girmekten yürüyemiyorum ağrıdan sızıdan her gece bi krampla uyanıyorum bağrınmamak için çok sıkıyorum kendimi kasılıyorum böyle 10 dakika acısından uyuyamıyorum son 4 gündür böyleyim magnesyum ilk başlarda farda etti şimdi etmiyo neden acaba:1no2:

Aynen ya sürekli kramp girdi girecek anındayım. Son anda engel oluyorum. Yarın dr'a gideceğim ona da söyleyecem Bakalım ne diyecek?

selam kızlar nasılsınız umarım iyisinizdir 4 gündür uğrayamadım.
pzt doktora gittim bebeğimi yine hareketli göremedik doktorda 6,5 aydır
ultrasonda hareketini göremedi.:1shok:..ayakları ile yüzünü kapatmıştı göremedik
suyuda azalmış,, hoş gelişmeler değil bunlar dedisenağlama dr.
canım çok sıkıldı bugünde hiç oynamadı kızım telaşlandım başka bir doktoramı görünsem acaba ne dersiniz.

Valla ultrasonda hareketli olmaması hep hareketsiz anlamına gelmiyor bence. Benim kız o kadar çok hareketli ki anlatamam. Günde yapılan hareketi bazen 5 dk içinde yapıyor. Ama ultrasonda bakıyorum öyle bi atraksiyon yok. Bizimkilerin ultrason fobisi var galiba. Pısıveriyorlar.:emir_bebek: Boşver canım bunu fazla kafana takma. Mümkün olduğunca fazla su iç. ve tabi başka dr'un da görüşünü al derim.

çok sağolun kızlar oh yaşasın perşembede tatil bana cuma da tatil.

kontrolün vardı dimi cnm inşallah güzel haberlerle gelirsin .

ya bu aralar doktor çok yoğun doğru düzgün konuşamıyorum bile sanada öyle oluyomu banamı denk geliyo senağlama

kızımı bı gÖrsenız nasıl tekmelıyor ya canım benım
sız nasılsınız bakalım herkez ıyı dımı meleklerınız de ıyı

iyi ki varsınız kıslarr..... sizi çoook seviyorumm yaaa senağlama ağlattınız benii walla.... çok duygusallımm benn....

bak şimdi bir arkadaşım menemende bir hastanenin hem doktoru hemde ortaklarındandı eğer senin hastane değilse inşallah değildir oraya gidersin benim adımıda verirsin mesaj attım kendisine cevap gelince sana haber vereceğim. sıkma tamam mı canını kaydirigubbakcemile5

kontrolün vardı dimi cnm inşallah güzel haberlerle gelirsin .

ya bu aralar doktor çok yoğun doğru düzgün konuşamıyorum bile sanada öyle oluyomu banamı denk geliyo senağlama

geçen 1 ay önce gittiğimde iyiydi.sabah ilk randevuyu almıştım.bu sefer bakıca bakalım.gene sabah aldım randevumu 09.40 da.

iyi ki varsınız kıslarr..... sizi çoook seviyorumm yaaa senağlama ağlattınız benii walla.... çok duygusallımm benn....

sende iyiki varsın canım...

ağlama tatlım kıyamammmŞeniz

ağlamak yokkk gülmek varrrrr:lepi:

tamam demetÇım akŞamm hem kızımı hemde gÖbÜŞÜmÜ Çekıp eklıyeceĞımmmm
evde durmuyorum kı kaÇ akŞamdır geÇ gıdıyorum eve..
Kızıma cıcıler de aldım onu da eklerım akŞama..

tamam melekim bekliycem akşamaaaa:lepi:

senin için komiks göbüşümü tekrar ekliyorum bakkk:sm_cool:

dsc05584e.jpg

dsc05581.jpg

dsc05578.jpg

sabah daha iyi oluyor sanki.gerçekten çok yoğun.ama benim öbür doktorumdan çok çok iyi.yoğun olmasına rağmen genede ultrosonda bakıyor iyice.benim öbüründe yatmamla kalkmam bir oluyordu.hiç göremiyordum çocuğumu

hoşgeldin Melekcim, yokluğun belli oluyor gerçekten de
Bizler iyiyiz
Bende pek giremiyorum sırt ve bel ağrılarım arttı artık işte calışmak işkenceye döndü

bak şimdi bir arkadaşım menemende bir hastanenin hem doktoru hemde ortaklarındandı eğer senin hastane değilse inşallah değildir oraya gidersin benim adımıda verirsin mesaj attım kendisine cevap gelince sana haber vereceğim. sıkma tamam mı canını kaydirigubbakcemile5

canımm yaa çok teşekkürşerr.... inşallahh şans benden ve oğlumdan yanadır.. çok sağoll cnm senden haber bekliyorumm o zaman... iyi ki varsınız...:1hug:

kızımı bİ gÖrsenİz nasıl tekmelİyor ya canım benİm
sİz nasılsınız bakalım herkez İyİ dİmİ meleklerİnİz de İyİ

ayy kıyamam ben onaaa tekmeliycek tabi annesii kocaman oldı zor siğiyodur göbüşüneee:nazar::lepi:

benimki özellikle acıktığında başlıyor tekme showa:sm_cool:

açlığa hiç tahammülü yok benim prensesiminnnncokacimcoook

birde süt, çikolata ve dondurma yedikten sonra coşuyooo:icecream::lepi::nazar:

geçen 1 ay önce gittiğimde iyiydi.sabah ilk randevuyu almıştım.bu sefer bakıca bakalım.gene sabah aldım randevumu 09.40 da.

sabah daha iyi oluyor sanki.gerçekten çok yoğun.ama benim öbür doktorumdan çok çok iyi.yoğun olmasına rağmen genede ultrosonda bakıyor iyice.benim öbüründe yatmamla kalkmam bir oluyordu.hiç göremiyordum çocuğumu

canım ne zaman gidiyorsun ayy seninki koca adam olmuştur hee güzel haberlerini ve oğluşumuzun resmini bekliyoruz unutmaaaa:nazar::teytey:

slm kızlar ben seker testi yaptırmamıstım en son kacıncı haftalarda yapılıyo acaba bi bilginiz varmı suan 28+3üm gecmi sizce:bbo:

of bende 1 mayısta gdicem dr a ama bugun inanılmaz b bel agrım var ve bebişim neredeyse hiç tekmelemior endişeleniorum böle olunca piskopata baglıom bendeee...:KK43:

ayy kıyamam ben onaaa tekmeliycek tabi annesii kocaman oldı zor siğiyodur göbüşüneee:nazar::lepi:

benimki özellikle acıktığında başlıyor tekme showa:sm_cool:

açlığa hiç tahammülü yok benim prensesiminnnncokacimcoook

birde süt, çikolata ve dondurma yedikten sonra coşuyooo:icecream::lepi::nazar:

canım ne zaman gidiyorsun ayy seninki koca adam olmuştur hee güzel haberlerini ve oğluşumuzun resmini bekliyoruz unutmaaaa:nazar::teytey:

cuma gidicem canım.güzel yakalayabilirsek fotosunu eklerim.küçük adamımın

X