2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kıslar dun benım bebiş karnımda sıkıştı kaldı.
agrı yaptı,rahatsızlık verdı.
neysekı bıraz uzanınca gectı.
sızde de oluyormu?zaman zaman karnım patlayacak gıbı oluyor,bebiş sanki sıkışıp kalıyor gıbı..

Bazen bendede oluyor canım özellikle alt kısma kasığıma baskı yapıyor.Yürürken zorlanıyorum.

ilk doktorumunda deneyimi çok fazla herşeyi görmüş geçirmiştir yanlış bişeye yönlendirmez beni inanki ameliyattan zerra kadar korkmuyorum aklıma bile gelmiyo ama burdaki hastaneden biden ürtktümm sanırım ilk doktorum daha iyi ve bilgili görmüş geçirmiş bi adam herşeyden öncemirmirmirmir

o zaman ilk doktorunda vazgeçme şekerim. eşinin sana ters geleceğini sanmam. bu çok hassas bir konu çünkü

kızlar melek aradı dün akşam doktora gidememiş doktorun acil işi çıkmış sanırım bu akşam gidceklermiş melekte şuan işteymiş ve çok yoğunum diyo toplantı felan oluyomuş hepinize selamı var

dilara nerede rahat huzur buluyorsan oraya git
yakın diye bir hastaneye gidilmes:asigim:

o zaman ilk doktorunda vazgeçme şekerim. eşinin sana ters geleceğini sanmam. bu çok hassas bir konu çünkü

inşallah kızlar içim rahat değil burdaki doktoruda bırakayım artık boşuna gitmeyim sağolsun bu zamana kadar ilgilendi artık son zamanlarımız kendi doktoruma adapte olayım ve hastene yabancı değil en azından:)

mayıs annelerı topıcınde pnrhlt arkadasımızın kızına yaptıgı mukemmel sekerler kızlar:asigim::nazar:

kızlar bu bıberonlardan da varmıdr acaba yaaa:asigim:

Kızlar selamlar. Yaptığım şekerlerimi beğenmişsiniz çok tşk ederim. Fikir olsun diye söylüyorum. Bu şekerlerin 100 tanesini en kaliteli şekeri de dahil 200.-TL'ya mâlettik. Çok daha uygun fiyata hazırlayabileceğiniz şekerler de var. Ben Eminönü'nde küçücük bi dükkandan aldım şeker hariç tüm malzemeleri. Bu biberonlulardan da dahil her türlü malzeme var. Kesinlikle hazır almak yerine kendiniz yapın. Bende Kadıköy'de bir şekercide biblolu bi model beğenmiştim. Hem biblo vardı tülün üzerine hemde plastik bir emzik. Tanesine 3,5.-TL dediler. O zaman kendim yapmaya karar verdim. Bu malzemeleri aldığım dükkanda aynı biblolu ve emzikli modelin tanesini 1,5.-TL'ya mâledebiliyordum düşünün yani. Hemde çok kolaylar. Ben 50 taneyi bi akşamda oturduğum yerde yaptım. Siz şimdiden yapın. Benim gibi son güne bırakmayın kaydirigubbakcemile3 Vakit öyle hızlı geçiyor ki şaşıracaksınız. Ben kısmetse salı günü sabah 08:30'da kızımı alacağım kucağıma. Sizlere de hayırlı doğumlar diliyorum. Kuzularınızı da öptüm kocaman a.s.

Kızlar selamlar. Yaptığım şekerlerimi beğenmişsiniz çok tşk ederim. Fikir olsun diye söylüyorum. Bu şekerlerin 100 tanesini en kaliteli şekeri de dahil 200.-TL'ya mâlettik. Çok daha uygun fiyata hazırlayabileceğiniz şekerler de var. Ben Eminönü'nde küçücük bi dükkandan aldım şeker hariç tüm malzemeleri. Bu biberonlulardan da dahil her türlü malzeme var. Kesinlikle hazır almak yerine kendiniz yapın. Bende Kadıköy'de bir şekercide biblolu bi model beğenmiştim. Hem biblo vardı tülün üzerine hemde plastik bir emzik. Tanesine 3,5.-TL dediler. O zaman kendim yapmaya karar verdim. Bu malzemeleri aldığım dükkanda aynı biblolu ve emzikli modelin tanesini 1,5.-TL'ya mâledebiliyordum düşünün yani. Hemde çok kolaylar. Ben 50 taneyi bi akşamda oturduğum yerde yaptım. Siz şimdiden yapın. Benim gibi son güne bırakmayın kaydirigubbakcemile3 Vakit öyle hızlı geçiyor ki şaşıracaksınız. Ben kısmetse salı günü sabah 08:30'da kızımı alacağım kucağıma. Sizlere de hayırlı doğumlar diliyorum. Kuzularınızı da öptüm kocaman a.s.

çok sağol tatlımm allah kurtarsın allah kucağına almayı nasip etsin mis kokulu bebişini ben haftaya cumartesi gidicem bakıcam biliyorum zaten eminönünde bide senin dediğin yere bakayım bende kendim yaparım sanırım bi bakayım ne modeller vvarkaydirigubbakcemile5

canım benım cok tesekkur ederım verdıgın bılgıler ıcın dedıgım gıbı mutlaka gıdıp bakacagım senıde bılgılendırırım mutlaka:1hug:

canım saglıkla alırsın ınsallah melegını kucagına allahım hayırlı dogumlar nasıp etsın
sen sımdı cok heyecanlı olmalısın cok az kalmıs tatlım hayırlı haberlerını beklıyorum mutlaka:1hug::nazar:

X