2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kıslar ben bıraz bırseyler atıstırıp gelirim.cokacimcoook
sımdılık hepınıze hoş sohbetler.

en tehlıkelı ve dıkkat edılmesı gereken aylara gırdık.
rahımde,bebekte kendını hazırlamaya baslıyor demek kı.:ecrin_bebek:
doktorunun normal demesı içimi ferahlattı canım.
1 saat ıcınde oyle cok fazla olmuyor benımki.:1closedeyes:

bende dikkat ediyorum benimde olmuyor öle sürekli özellikle akşam uzandığımda oluyor pozisyon değiştirmek yada azıcık ovalamak bastırmadan rahatlatıyor beni aklında bulunsun şekerim :CüvCüv:

kızlarr yaa ben iki doktorumdanda memnunum ama ilk kendi doktoruma en son 21 haftalıktım gittim bi dahda gitmedim ama burdakine gidiyorum 3 haftada bir ama hangi hastanede doğum yapacağıma karar veremedim ilk doktorum yani kızımı kucağıma veren doktor 45 yaşında ssk hastasinde uzman hem bide şuanki hastanedede başhekim hastaneninde yarı sahibi:) baya bi iyi doktor güvenim sonsuz aslında ama burdaki doktorda iyi 32 yaşında ve hastane evime 2 sokak var 2 aydır kararım kesindi ama burdaki evime yakın olan hastanede olucam diyodum ameliyatımı eşim ameliyata girdi yaa ben çok huysuz oldum bana çok soğuk ve itici geldi kararsız kaldım birden şimdi ben ne yapayım biri hem yaşını başını almış onca operasyonlar geçirmiştir herhalde acaba diyorum tekrar ordamı yapsam cidden burdaki hastanenin ameliyathanesi beni ürküttü ne yapcam eşimde eve yakın burda yap diyoo:1no2:

71338486.jpg

maşallah canım valla seninde kocaman olmuş göbüşünn:nazar::nazar::lepi:

[]gaydin58ametist canımcım göbişin çok tatlı tam hamiş olmuşsun süpersin canım

İLSU_ amatistcim göbüşüne masallah epeyce büyütmüşsün
ilk defa gördük seni

teşekürler teyzeleri. evet ilk defa resim yolladık size.oğlum geçen hafta 1200 gr dı bakalım salı günü ne olacak umarım büyümüştür. ben kilo veriyorum çünkü onun içinde korkuyorum senağlama umarım etkilenmiyordru. zaten onu çok üzdüm şu şeker davasından sürekli ağlayarak. eşim etkilenmiyordur merak etme büyüyor bebişimiz diyor ama kafam hep onda açıkcası

Herkese günaydınnnnnnn, nasılsınız bayanlar ? Ben çoookkk iyiyimmm akşam eve bi gittimki arkadaşlarım toplanmışlar yemekler yapılmış,sofralar kurulmuş,yerlerde güller mumlar evin heryeri mumlarla doluydu konfeti bile yapmışlar balonun içine gül yaprakları koyup.İçeri girmemle müziğin çalması bir oldu eşimle dans ettik ,sonra pasta kestik yemek yedik rüya gibiydi benim için ya hayatımın enn güzel doğumgününü yaşadım dün.Haklarını ödeyemem gerçekten allah ayırmasın bizi 15 yıl oldu arkadaşlığımız :1hug:

amatist canım göbüşün çok şeker çıkmış bu arada
Bugün derinin doğumgünüydü burda mı bilmiyorum henüz geçmişe bakmadım ama Derincim doğum günün kutlu olsunnnnnnnnn,bundan sonra bebişinle mutlu,huzurlu,sağlıklı bir ömür geçirmen dileğiyle nice yıllara a.s.

diloş senin yerinde olsam ilk doktoruma giderim 2 sokak olmasında 10 dk tutsun nolur bak ben bdüzünde oturuyorum şişlide doğum yapıcam kısmetse aklın kalmasın bildiğine git canım senrahat olman herşeyden önemli

kızlarr yaa ben iki doktorumdanda memnunum ama ilk kendi doktoruma en son 21 haftalıktım gittim bi dahda gitmedim ama burdakine gidiyorum 3 haftada bir ama hangi hastanede doğum yapacağıma karar veremedim ilk doktorum yani kızımı kucağıma veren doktor 45 yaşında ssk hastasinde uzman hem bide şuanki hastanedede başhekim hastaneninde yarı sahibi:) baya bi iyi doktor güvenim sonsuz aslında ama burdaki doktorda iyi 32 yaşında ve hastane evime 2 sokak var 2 aydır kararım kesindi ama burdaki evime yakın olan hastanede olucam diyodum ameliyatımı eşim ameliyata girdi yaa ben çok huysuz oldum bana çok soğuk ve itici geldi kararsız kaldım birden şimdi ben ne yapayım biri hem yaşını başını almış onca operasyonlar geçirmiştir herhalde acaba diyorum tekrar ordamı yapsam cidden burdaki hastanenin ameliyathanesi beni ürküttü ne yapcam eşimde eve yakın burda yap diyoo:1no2:

ay bu çok zor karar.bir ara senin gibi değil ama eski doktorum takmışstı bana senin doğumunu ben yaptıracağım bundan sonra bana geleceksin diye. telefonlarımdan arayıp duruyordu neyseki bitti. valla arkadaşım hastanenin çok öenmi yok bana göre hangi doktorunla rahatsan hangisine daha çok güveniyorsan onu seç derim.doktorun önemli çünkü

demek sende de oluyor ipegimu.
ALLAH korusun erkenden felan bırseyler olmasında.
hayırlısıyla 32.haftaya kadar bır gelebılseydık.biraz daha icim rahatlıcak.

Allah korusun. Her günü kar sayıyorum ben de. İçim biraz daha rahatlıyor.

bebek deterjanlarını deneyen oldu mu ?
acaba hangisi daha iyi.yada sabun tozu tavsiyeei olan ?
artık yıkma zamnı geldiğinden merak ettim.

Ben galiba Dalin'in sıvı detarjanını kullanacağım. Bi de Omo Baby var onu da tavsiye ediyorlar da heryerde herzaman bulunmuyor.

Canımcım senin sigortan genel yaşam değilmi sigortacın söylemedimi sana 2000lira annelik tazminatın var diye ben hamile kaldığımdan beri hiç muayne tahlil ödemedimki hepsini sigortam karşıladı kalan kısmımıda bebek bakımı için kullanıcam
tazminatını kullanabilirsin bundan sonraki muaynelerde kullan bari kız bir sürü kalmış bekliyo paracıklar kaydirigubbakcemile3
ay ben o takımı sordum ama meraktan kız takımı çok hoşuma gitmişti 3000 dediler ah bu satıcılar ne fena ya şimdi gidip cadılık yapmak lazım
Öğrendiğim iyi oldu canımcım çok saol ne zaman gelicek sizin takımınız 1 ayda teslim ediyoruz dediler bize

benimki doğumu kapsayan yatarak tedavi. Muayeneyi zaten karşılamıyor. Ama poliçeme bakayım dediğin gibi bişey var mı? İşyerimden de doğumu kapsam dışı bırakan muayeneyi karşılayan sigortam var. Galiba onda bu teminat varmış. Çok sağol.
Takımları demek tutturabildikerine satıyorlar. 200 TL daha zam yapmışlar. İyi pazarlık et.

71338486.jpg

geçmiş olsun canım benimde arada karnım geriliyordu ve de böyle sanki bayılacak gibi oluyordum sonrada afedersiniz wc ihtiyacı hissediyordum:eek:
meğerse kızım dönüyormuş öyle olduğunda-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

aşkolsun neden eklemiyorsun ki buraya :dilcikar:

Sitenin adresi de ondan. Şimdi reklama girer falan. Banlanmıyayım.

[

diloş senin yerinde olsam ilk doktoruma giderim 2 sokak olmasında 10 dk tutsun nolur bak ben bdüzünde oturuyorum şişlide doğum yapıcam kısmetse aklın kalmasın bildiğine git canım senrahat olman herşeyden önemli

bu gidişle öyle olcak sanırım doktorumdan vazgeçemicem burdaki de her nekadar iyi olursa olsun aklım orda ben en iyisi eşimi ikna edeyimyerimseniben

Çicekcim ne güsel ya maşallah arkadaşlarına unutulmaz bir gün yaşatmışlar sana süper canım ya her günün böyle mutlu geçsin inş...

ay bu çok zor karar.bir ara senin gibi değil ama eski doktorum takmışstı bana senin doğumunu ben yaptıracağım bundan sonra bana geleceksin diye. telefonlarımdan arayıp duruyordu neyseki bitti. valla arkadaşım hastanenin çok öenmi yok bana göre hangi doktorunla rahatsan hangisine daha çok güveniyorsan onu seç derim.doktorun önemli çünkü

ilk doktorumunda deneyimi çok fazla herşeyi görmüş geçirmiştir yanlış bişeye yönlendirmez beni inanki ameliyattan zerra kadar korkmuyorum aklıma bile gelmiyo ama burdaki hastaneden biden ürtktümm sanırım ilk doktorum daha iyi ve bilgili görmüş geçirmiş bi adam herşeyden öncemirmirmirmir

Allah korusun. Her günü kar sayıyorum ben de. İçim biraz daha rahatlıyor.

Ben galiba Dalin'in sıvı detarjanını kullanacağım. Bi de Omo Baby var onu da tavsiye ediyorlar da heryerde herzaman bulunmuyor.

benimki doğumu kapsayan yatarak tedavi. Muayeneyi zaten karşılamıyor. Ama poliçeme bakayım dediğin gibi bişey var mı? İşyerimden de doğumu kapsam dışı bırakan muayeneyi karşılayan sigortam var. Galiba onda bu teminat varmış. Çok sağol.
Takımları demek tutturabildikerine satıyorlar. 200 TL daha zam yapmışlar. İyi pazarlık et.

71338486.jpg

teşekkür ederiz teyzesi. sizede maşallah :nazar:

Herkese günaydınnnnnnn, nasılsınız bayanlar ? Ben çoookkk iyiyimmm akşam eve bi gittimki arkadaşlarım toplanmışlar yemekler yapılmış,sofralar kurulmuş,yerlerde güller mumlar evin heryeri mumlarla doluydu konfeti bile yapmışlar balonun içine gül yaprakları koyup.İçeri girmemle müziğin çalması bir oldu eşimle dans ettik ,sonra pasta kestik yemek yedik rüya gibiydi benim için ya hayatımın enn güzel doğumgününü yaşadım dün.Haklarını ödeyemem gerçekten allah ayırmasın bizi 15 yıl oldu arkadaşlığımız :1hug:

Çok hoş. Eşin çok inceymiş. Nice seneleriniz beraber geçer inşallah.

Bence de.
Yine tabiki en rahat nerede olacağını düşünüyorsan oraya git canım.

X