2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Günaydınnnn güselll temmuz anneleriii, minik kızancıklar ve kızçelerrrr....Yattım kalktım geldim bugünü de bitirdikmi tatillll :sm_cool: cumayııı samıyorum kıslar saymıcamm diyorum ya iki tatil arası çalışmak zaten yeterince zor olur zannımca kaydirigubbakcemile3 Demetimmmmm ne güsel o şekerler oyle kısss siz ne hamaratsınız yahuu, benim el becerimmm sıfır, cin ali bilem çizemem bırak dikmeyi örmeyiii ama cok guselll satın alırımmm kaydirigubbakcemile3

bugün bende çok erkenciyim 6 dauyandım kızımın tekmeleriyle sonrada babamızla dinledikuykumuz kaçtı

Güselll kısımmm 28.haftasını doldurmuşşş 29.haftasından gün alıyomussss, cok büyümüşş minik cadımmm benimmm delikafadulden

oyy ne kaa erkenciyim bugün şaştım kaldım kendimeeeeee:lepi:
kızlarrrrr cici show var bugün ona göreeeeeeeeeee :eek:klava:

canım ben eklerim ama ben bişey almadım sayılır benim 2 .de kız olunca kızımdan bi çok şey var sadece bu kızıma yeni hastane çıkışı ve çıtçıtlı badilerden aldım bi ara eklemeye çalışırım onudakaydirigubbakcemile2
günaydınlar herkeze demetcim ellerine sağlık canım çok güzel olmuş şekerleriniz bizim burada öyle bir şansımız yok artık netten sipariş vericem aslında çok severim uğraşayım öyle işlerle
ben herşeyimi hazırladım yarın boyacı gelicek ama hava yağdı yağacak inşallah yağmaz yağmur çünki eşyaların çoğunu terasa çıkaracağız ertelenmez inşallah boya işi

burda hava çok fena bi fırtına varki benim balkon kapısı rüzgardan ötüyo resmen içim titredi birden aman canım inşallah yağmaz da yaparsın boyanı fazla ağırlaşmadan:ecrin_bebek:

niye tatlım yaa karnın ağrıyoki doktoruna bi sor yaa herzmaan böylesin kimseden duymadım karın ağrısı acaba kabızlık felan çekiyosan oda yapabilir canım dikkat et kendine:teselli:

dılos aksam bısey yemıyorum sabah kalkınca cok aç oluyorum bırden mıdeme yuklenıyorum sanırım bu yuzden agrıyo sıcak cay ıcınce gecıyo nedense:sm_confused:

dılos aksam bısey yemıyorum sabah kalkınca cok aç oluyorum bırden mıdeme yuklenıyorum sanırım bu yuzden agrıyo sıcak cay ıcınce gecıyo nedense:sm_confused:

canım sabah kalktığın gibi ayaklarını giyin benimde bazı sabah ayaklarımı giymiyorum çorap hemen başlıyo hafif bende ne yapayım halen bu havada çorap ve patikle dolaşıyorum hatta bugün hava soğuk kalktığım gibi petekleri açtım yansın bugün üşüyorum ben:ecrin_bebek:

günaydınlar bende bugün erkenciyim
gece hiç uyuyamadım berat haldeyim birazdan sızarım heralde
siz nasılsınız

dilara canım bizim bugün hava bir güneşli oluyor birde kapanıyor kışlıkları bile kaldırdık yazlık giyiyoruz ama yarın haryeri yağışlı gösteriyor o yüzden korkuyorum yoksa hava çok sıcak evet bende öyle düşünüyorum şimdiden hiç halim yok bir an önce iyice ağırlaşmadan yapayımda bitsin birde ben nisan girdimi hepyaparım badanayı çok aceleciyim

offf yaa her sabah kahvaltıda karnım agrıyosenağlama

geçmiş olsun canım neden ağrıyo ki :sm_confused:

günaydınlar herkeze demetcim ellerine sağlık canım çok güzel olmuş şekerleriniz bizim burada öyle bir şansımız yok artık netten sipariş vericem aslında çok severim uğraşayım öyle işlerle
ben herşeyimi hazırladım yarın boyacı gelicek ama hava yağdı yağacak inşallah yağmaz yağmur çünki eşyaların çoğunu terasa çıkaracağız ertelenmez inşallah boya işi

beğendin mi derinimhihoyyyt

olsun canım hazır alırsın sende.
ayy badana mı yapcan Allah kolaylık versin canım hiçbişey yapmasanda dağınıklık yorar ruhunu ama bitincede mislerr gibin olur vallaaaaŞeniz
burda gece başlamış valla yağıyor yavaş yavaş...

geçen gün sormuştum tüller çok ucuz zaten 20 tanelisi desenliler 5 ylt sade tüllü olanlar 4 ytl fazla alınca indirim yaparız demişti adam yanında ek süsler alırım yine yeter:) ben yaklaşık bi 75 tane hazırlıcam bu şekerlerden mevlüt için -tatlicadiarzu-

yaptıktan sonra ekle bakalım canım modelinee ne meraklıyım bilirsinnnn:jeyyar:-tatlicadiarzu-

kızlar hastanede çıkolata mevlutte seker vermeyı dusunuyorum ama sıcaktan erır dıye korkuyorum.....

canım hastanede de dolaplar oluyor ya odalarda dolaba koyarsın erimezzzz

Günaydınnnn güselll temmuz anneleriii, minik kızancıklar ve kızçelerrrr....Yattım kalktım geldim bugünü de bitirdikmi tatillll :sm_cool: cumayııı samıyorum kıslar saymıcamm diyorum ya iki tatil arası çalışmak zaten yeterince zor olur zannımca kaydirigubbakcemile3 Demetimmmmm ne güsel o şekerler oyle kısss siz ne hamaratsınız yahuu, benim el becerimmm sıfır, cin ali bilem çizemem bırak dikmeyi örmeyiii ama cok guselll satın alırımmm kaydirigubbakcemile3

günaydınnnn temmuz annelerininn neşesiiiiiiiiiŞeniz yattın kalktın geldin şükürrrrrrhihoyyyt
kızımız napıyo bakiim Şeniz

yok be gülüm ne hamaratlığı hazır şeyler zaten biraraya getirip bi şekil veriyosun o kaaakaydirigubbakcemile5 dikiş mikiş yok bee korkmaaaaaa

bugün bende çok erkenciyim 6 dauyandım kızımın tekmeleriyle sonrada babamızla dinledikuykumuz kaçtı

yerim o nazı bennnŞeniz

Güselll kısımmm 28.haftasını doldurmuşşş 29.haftasından gün alıyomussss, cok büyümüşş minik cadımmm benimmm delikafadulden

maşallahhhhhh fıstığımızaaa:nazar:Şeniz:nazar:

bizde bugün 27 bitirip 28 e girdikkkkkkkkk:lepi::nazar:

canım ben eklerim ama ben bişey almadım sayılır benim 2 .de kız olunca kızımdan bi çok şey var sadece bu kızıma yeni hastane çıkışı ve çıtçıtlı badilerden aldım bi ara eklemeye çalışırım onudakaydirigubbakcemile2

burda hava çok fena bi fırtına varki benim balkon kapısı rüzgardan ötüyo resmen içim titredi birden aman canım inşallah yağmaz da yaparsın boyanı fazla ağırlaşmadan:ecrin_bebek:

ee canım varken de alacak halin yok yaaaaa

olsun olanları ekle sendeee:lepi:

kız kapasana kapıyı bacayı hasta olacannnnkaydirigubbakcemile

merhaba arkadaşlar.günaydınlar.bugün benim için son gün.cuma oğlumu görmeye gidicem inşallah.aşıda olucam.oğluma odada alıcaz çok işimiz var

merhaba arkadaşlar.günaydınlar.bugün benim için son gün.cuma oğlumu görmeye gidicem inşallah.aşıda olucam.oğluma odada alıcaz çok işimiz var

günaydın selsincimmmŞeniz

ohh cuma büyük gün deseneeee:lepi:

güzel haberlerini bekliyoruz canım, ayrıca odanıda hemen çek resimlerini ekle çok görelim canımmmm:içelim:

evet demetim yaaa herşey toplu bekliyorum şimdi sadece perdeleri çıkarmadımhavada bir kapatıyor bir açıyor hiçde sevmem böyle beklemeyi ama bitsin işler hergün gezeceğim birde bizim burada adet karın gezdirmesi derler hamileyken gitmezsen sana gelmezlermiş bende bana hediye getirin der gibi gitmekde istemiyorum ne yapcam bilmiyorum bende çok sevdiğim insanlara giderim çok yakınlarıma diyorum

Dilara, Demet, Selsin, Kikoleyimmm benimlennn poleniğeeeeee girmeyinnnn kaydirigubbakcemile3 Tekrar tekrar günaydın arkadaşlarrr, havamız soğuk ama kalplerimiz sıcacıkkkkk hihoyyyt Demet hamaratsın iste yapmısınnn güsel güsel seyler benim oyle bi tane bilem eserimmm yokkk sırnaşık şey

X