2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Merhaba,
Şeker seçimlerine başlamışız. bence hepsi birbirinden güzeller. Ama 3,5 TL biraz pahalı geldi. Çikolata fiyatı yaklaşık bu kadar.

evet canım mevlütte bebek şekerleri hastanedede bebekli çikolata vericez inşallahgamyoncuiremsu

Cnm ben sepetini aldım eminönünden 15 liraya çok güzel. Şeker içinde mirabonbon diye bi site var orda güzel şeyler var bi bak istersen..

evet yaa bende düşünüyorumm çok hoş bişey olur... bakayım cnm siteye hemen teşekkürlerr kıslarr.... hüzüncümm cnm benim hiçç öyle becerilerimm olmadıı ( hazıra koncazz maleseff...

Arkadaşım mevlüt için tüylü çubuklar almış Bademleri kendi bağlamış. Zaten malzemelerin hepsini birarada datıyorlarmış. Daha ucuza gelmiş. Eminönünde satıyorlarmış. Tabi ıSt. dılındaki arkadaşlar için birşey diyemeyeceğim.

Galiba arkadaşım da o kadar dedi.
Hevesli olduğumuz için gözümüz bişey görmüyor. Paraları çil çil dağıtıyoruz.
Bari buradan ekonomi yapalım.

kesınlıkle ben kendım yapmayı dusunuyorum
hatta bugun bı arkadas kızına yapmıstı bayıldım adresını aldım oraya gıdıp malzeme alıcam bende

aa bunların aynısından var cnm eminönünde gördüm hakikaten böyle şeylere fazla para harcamadan halletmek lazım..

gercektenmı ay cok uygunmus hastane ıcın 30 tane
mevlut ıcın 75 tane yeter bana ama mevlute ayrı hastaneye ayrı model susler yaparım benkaydirigubbakcemile5

evet canım bencede öyle yapmak gerek fazla uğraşmazsın en azından hem vakit geçirirsin bende bi ara gidersem bakıcam tekrar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…