2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlarrr kimler var bakalımhihoyyyt

oo şekerler harika görünüyor:lepi:

ama çok pahalıya geliyor benden söylemesi-tatlicadiarzu-

ben kardeşimin bebişine kendim yapmıştım malzemeleri alıp ekliyorum bakalım beğenecekmisinizkaydirigubbakcemile5

walla süpersinn demetcimmmm ben çok beğendimm çok orjinal olmuşş

bunu duydugum iyi oldu canım.tekrardan sürmeye devam edeyım bari.kaydirigubbakcemile5

demetcım perde harika olmus.ellerıne saglık.:1hug:

demetcim harika olmuş ellerine sağlık canım

teşekkürler canlarım beğendiğinize sevindimmmŞeniz:lepi:

oyy maşallah kuzuna sılacım Şeniz

demetçiğim çok gzel olmuş peki kornişe nasıl geçirdin?

canım ördüğüm şeritin üst tarafına korniş düğmeleri taktım ve öyle geçirdim normal tül gibi yanikaydirigubbakcemile5

yaparım ben zuzumaaaaa
iste nolcak kiiiiiiiiii bende senii ve de şeker kızçeni öpüyorum ayrıcana da o şeker kızçenin etli butlu yerlerinden de azcıkın yiyorummmmmcokacimcoookŞeniz

oyy yormasınlar senii kıyamammmŞeniz

ee gelmişsindir de doktordan sonra insan yazar merak edenler olur diye aşkol melekkaydirigubbakcemile

Kıssss top yutmuş gibi çok şeker olmuş buuu.Maşşallah.

Ayyy çok güldüm valla süpersin.

.

sanat eseri şekerim resim değillll:lepi:

teşekkürler canım senin göbüşü bekliyoruz yarınŞeniz

ayrıca cici show var yarın kuzuların cicilerini eklicek herkes eklamayan tek ayak üstünde forumun kapısında beklicek ona göre heeeeklava:klava:klava:klava:

benim göbüşlerimi beğenmedin mi yani :dilcikar:

bak çokkk gücendik göbüşüm bebişim ve ben melekim haberin olsun tımam mııılülülülülülü:1closedeyes::dilcikar::icecream:

YakıŞıklı ooĞluna maŞallah demetÇİmmmmmmmmmm

teşekkürler ama halaaa gücenikimmmmmm:dilcikar:naniknanik

hüzüncüm bence de çok iyi edersin hem yapımı çok zevkli hem kolay hemde süper ekonomik kaydirigubbakcemile5

demetcim ne güzel olmuş eline sağlık.nerden alınıyor malzemeleri....

demetcim ne güzel olmuş eline sağlık.nerden alınıyor malzemeleri....

canım bunları satan yerler var ve de çok uyguna geliyor Adapazarında 1 dükkan var böyle ama istanbulda çok daha fazladır ve de ucuzdur kesin....

Samsunda da vardır araştır sor soruştur bence bulursun...

demetçim vallahi çok hamaratsınn ellerine sağlık canım tülünde çok güzel olmuş onada bayıldım mananemmm bend eistiyommm:dilcikar:

günaydınnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2

harika bir gün olur inşallah dışardaki havaya inatttt

hüzüncüm diloşummmm beğendiğinize sevindimmmmmŞeniz

diloşum hamaratlıkla ilgisi yok be gülüm çok kolay inanki öyle pahalı satıyolar ki hazırlarını bende kızmıştım bende yaparım ne var bunda diye inatla yaptım yaneeee:jeyyar::lepi:

tülden de yaparım nolcek canımcım yahuuu sen iste yeter kiiiiiiii:lepi:

uyuyamadım yaaa nedense kızım tekmeleriyle kaldırdıııı cadı kızım benimmmm:asigim:

sağol tatlım kız bende yaparımda üşeniyorum sanırım haftaya cumartesi gidip bi bakayım eminönüne belki gitmişkende alırım hepsini yavaş yavaş evde otururken yaparım:ecrin_bebek:

sağol tatlım kız bende yaparımda üşeniyorum sanırım haftaya cumartesi gidip bi bakayım eminönüne belki gitmişkende alırım hepsini yavaş yavaş evde otururken yaparım:ecrin_bebek:

yaparsın tabi canım pc başında otururken bile yaparsın valla zaten herşey hazır satılıyo alıp tek tek birleştirmek kalıyo geriyeeekaydirigubbakcemile5:lepi:

oyy ne kaa erkenciyim bugün şaştım kaldım kendimeeeeee:lepi:
kızlarrrrr cici show var bugün ona göreeeeeeeeeee klava:

günaydınlar herkeze demetcim ellerine sağlık canım çok güzel olmuş şekerleriniz bizim burada öyle bir şansımız yok artık netten sipariş vericem aslında çok severim uğraşayım öyle işlerle
ben herşeyimi hazırladım yarın boyacı gelicek ama hava yağdı yağacak inşallah yağmaz yağmur çünki eşyaların çoğunu terasa çıkaracağız ertelenmez inşallah boya işi

yaparsın tabi canım pc başında otururken bile yaparsın valla zaten herşey hazır satılıyo alıp tek tek birleştirmek kalıyo geriyeeekaydirigubbakcemile5:lepi:

geçen gün sormuştum tüller çok ucuz zaten 20 tanelisi desenliler 5 ylt sade tüllü olanlar 4 ytl fazla alınca indirim yaparız demişti adam yanında ek süsler alırım yine yeter:) ben yaklaşık bi 75 tane hazırlıcam bu şekerlerden mevlüt için -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…