2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

GeÇmıŞ olsun.maŞallah oĞluna menekŞe.kocaman olmuŞ annesı

akdaş geçmiiş olsun ben de her banyoya giriş çıkışta çok yavaş hareket ediyorum allah korumuş sizi.

hürrem çok tatalı çıkmışssın maşallah size.

menekşe geçmiş olsun neden azalmış acaba suyun sordunmu az sıvı almaktan mı acaba merak ettim.bebişinede maşallah kocaman olmuş allah nazarlardan saklasın.

sağol GUBİMCİM.gerçekten allah korudu canım. ALLAHIMA BİN ŞÜKÜR.

Yahu menekseeee dilimi felan ısırıyımmm söylerken hatta ama masallah oglun baya uzun düşündüm de 40 cm., dogduklarında zaten ortalama 52 cm. oluyolarrrr :nazar:

Zuzucum çok tatlısın cnm yaa sağol. Semirtmişsin deyince çok güldürdün benii :).. Zuzucum benim boyum 1.72 babasının1.80 e oda uzun olsun birazcık artık..yerimseniben

Cnm dün gittim doktora bebeğimin suyunda bi miktar azalma olmuş serum vericekti ama seni süründürmek istemiyorum şimdi buralarda dedi. Bi ilaç verdi ve çook bol miktarda sıvı tüketmemi söyledi. Dün akşamdan beri epeyce iyiyim cnm..Sanırım atlattım. Bu arada bebişimide gördüm dün çook tatlıydı oğluşum 1400 gr olmuş boyuda 40 cm. olmuş teyzelerii:nazar:

geçmiş olsun menekşe maşallah oğluşunada allah nazarlardan korusun iyi beslenmiş...:nazar::1hug:

ıyiyimmm kuzucukkk bomba gibiyimmm ay masallah nazar degdircem kendimeee kaydirigubbakcemile3, günleri saatleri sayıyorummm bi an once işten ayrılıyımmm evde döne döne yatıyımmm diye :sm_cool:

Zuzucum çok tatlısın cnm yaa sağol. Semirtmişsin deyince çok güldürdün benii :).. Zuzucum benim boyum 1.72 babasının1.80 e oda uzun olsun birazcık artık..yerimseniben

Bence bu bebiş sizi gecerrr söliyimmmmm, bi herkülll geliyooo kıslar savununnn kendiniziii delikafadulden Masallah cnmmm ama allah saglık versindeeee

sabah sabah süpersin formundasın yine zuzu:)))
seninki de zeyna olur bakarsın
kaydirigubbakcemile3

İyiyimmm kuzucukkk bomba gibiyimmm ay masallah nazar degdircem kendimeee kaydirigubbakcemile3, günleri saatleri sayıyorummm bi an once işten ayrılıyımmm evde döne döne yatıyımmm diye :sm_cool:

maşallah tatlım... bak şurda ne kaldı 32 . haftaya geldi bile yata kalka bitirdin vallakaydirigubbakcemile3

hüzün yılı benim doktorum bebeğin suyunun içtiğimiz suyla direk bağlantısı yok dedi
arkadaşımın doktoruda o şekilde söylemiş menekşede ishal olduğu için suyunda azalma olmuş farklı bir durum sen sıvı tüketmeyi kesme canım çok faydalı günde 2-2,5 lt sırf su için diyorlar devam et tatlım sen

Cnm dün gittim doktora bebeğimin suyunda bi miktar azalma olmuş serum vericekti ama seni süründürmek istemiyorum şimdi buralarda dedi. Bi ilaç verdi ve çook bol miktarda sıvı tüketmemi söyledi. Dün akşamdan beri epeyce iyiyim cnm..Sanırım atlattım. Bu arada bebişimide gördüm dün çook tatlıydı oğluşum 1400 gr olmuş boyuda 40 cm. olmuş teyzelerii:nazar:

:nazar: maşallahhhhh :nazar: ne güzell büyümüş öylee allah nazardan saklasın cnm:nazar:

menekse geçmiş oslun canım
benimde bir arkadasımın suyu azalmıştı dr süt bol su ve tuzsuz yemesi gerektiğini söyledi .ve suyu normale döndü sende bunları uygulayabilirsin

bende çok zu içmiyorumm bi de sistit var.. ama napimm içemiyorumm suyu.. aslında sağlıklı bir insanın bile 2 lt su içmesi gerekirken bi de bizler hamileyizz.. çooook su içmemiz lazımm çookk....

Menekşecim maşallah paşana kocaman olmuş Allah nazarlardan saklasın banada fazla uzun geldi ama yanılma payıda var usglerin ortalama 38 cm olması gerekiyo seninki hido gibi bişiymi olucak acaba kaydirigubbakcemile3 uzun olsun erkekte kötü durmaz dimi ama

günaydın kızlarrrr...bguun bende biraz daha iyi gibiyim bol su-vitamin takviyesi ile:)..

şükür b topğimiz var , sevdnm..

Menekşecim maşallah paşana kocaman olmuş Allah nazarlardan saklasın banada fazla uzun geldi ama yanılma payıda var usglerin ortalama 38 cm olması gerekiyo seninki hido gibi bişiymi olucak acaba kaydirigubbakcemile3 uzun olsun erkekte kötü durmaz dimi ama

Evet cnm banada uzun geldi biraz ama doktorun söylediği o tabii yanılma payıda oluyo muhakkak. Ama dediğin gibi erkek çocukta çokda sırıtmaz heralde..yerimseniben

Hoşgeldin karencim dikkat et kendine bol bol dinlen hayatım vitamin al sıkça atlat hemencecik :teselli:

geçmişi okuyyup geldiiim..

hürremcim çok şeker cıkmışsın fotolarında maşallah.artık sona gelioruuuusss..:)

gaydin senn paşa harbi yakşaklı olcak,çok sevmli çıkmış maşallah:)tu tu tu...

sabah sabah süpersin formundasın yine zuzu:)))
seninki de zeyna olur bakarsın
kaydirigubbakcemile3

Benimkiiii pamıkkk pirensesss olcak teyzesiiii, küçük kebelekkk olcakkk uçtu uçtu yapcam ben onuuuu delikafadulden Formumdayım cnmmm oyle olmaya calısıyorummm içim kıpır kıpır valla bi de şu işyerinde olmasammm daha neler yapcammm kaydirigubbakcemile3

maşallah tatlım... bak şurda ne kaldı 32 . haftaya geldi bile yata kalka bitirdin vallakaydirigubbakcemile3

Ayyy valla yat kalk içim cıktı amaaaa kabul edinnn delikafadulden

günaydın kızlarrrr...bguun bende biraz daha iyi gibiyim bol su-vitamin takviyesi ile:)..

şükür b topğimiz var , sevdnm..

Günaydınn Karencimmm geçmiş olsun cnmmm ama iyi bi dayagı hak edenler listesinde sende varsınnnn unutma :eek:klava:

bende sıvı alımını azalttım bu hafta farkına varmadan.tekrar kendimi fil gibi düşünmem lazım.
nerd su görsem içmem lazım.
hem kum için hem bebek için.
ha gayret kzıalr sıvı tüketimi çok öenmli.

X