2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------------------normal----------------------13 temmuz---------------------40+0
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız----------------------------------------------normal------------------15 temmuz-----------------------*
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------------------normal------------------15 temmuz-------------------------*
grafiti--------------------------17 temmuz----------------------kız--------------------------------------------sezeryan---------------------*------------------------------37+5

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

grafitiden haber aldım melekler paşalar bölümüne yazmış doğumunu ama tarihini öğrenemedim ...hayırlı olsun kendisine...

cnm ya hıc cıkmadım kı beyefendı guya erken gelıp bızı dısarı cıkarcaktı hıc umrunda bıle değıl hıc bısı demıcem gelıncede gamzenın vıdı vıdısı yeter ona zaten sıkıldım ıyıce yok olurmus nıye bu kadar dert edıyormusum kendıme yok gunu saatı varmıs o zmn ılgılen bıraz ıyıce sınırlerımı bozuyo
aman ole ıste hırsımı sanırım ondan almaya calısıyorum
bakalım nolcak..........sen napıyosun nasılsın?
ağlayıpta uzme sende kendını

ben kötüyüm ya benimkide 4 den beri konuşmuyo benimle,uyuyor..yanına gittiğimde git başımdan falan diyo hadi caddeye çıkalım yürüyüş yapalım falan diyorum senle kapı dışarı çıkmam diyo git başımdan diyo...inan halim olsa giyip çıkıcam sokağa kendime güvenemiyorum... o kadar üzüzlüyorum görmüyo sanki ya .....hayır abartılacak bi durumum yokken bunalıma sokuyo beni anlamıyorum...

ya bende gamzeye hamıle kaldığım ay son adet tarıhımden dogum gunune hesaplayıp bunuda ona gore yaptım kocakafalı dr. daha gunum dun bıtmıs sanırım gamzede 6gun gecmıstı ıste bunuda ole beklıyorum bıde erkek 10gun daha atarsa o dr. gebertcem mıllette ne zmn dıyıpp duruyo o yuzdende dısarı cıkmıyorm bazı tellerı acmıyorum bıle ama ben kararlıyım 21 temmuz son gun off ya sıkıldım ıyıce ne bu ya
bırak konusmasın senınkıde sımdı gelır bucuk gıbı bakalım dunku gıbı arayıp gecıkcem demezse ıyı bende hııııccc bısı demıcem gecıkırsede kızımı alıp markete dogru gıdıp gelırız bıraz bızım burası kucuk ya ......

tabi biz bu arada kavga ettik bugün kocşle onu söylemeden direk böyle yazınca şaşırma...hehehehe birazcık atıştık.....

cnm ben cıkıyorum gırmeye calısırım gece kızımın karnı acıkmıs onu doyurayım ben
opuyorum uzme kendını tmm daha bgn ılk gunumuz 10gunumuz daha var Allah ın ıznıyle gelecekler bızı uzmeden tmm bb

sen her akşam çıkıyorsun ne güzel ben çıkamıyorum ya onada sinir oluyorum akşamları olsun çuıkıp bi hava alabilsek...bakalım koca kafalı doktor senden dayak yemeden doğursan bari...
şimdide eşimin yengesi aradı onuda fırçaladım....diyo ki son günlerde olur böyle şeyler....ne son günü yenge bitti o son gün falan yok songünler falan....hala son gü diyo karı yaaa kafamçokkarıştı:lepi:

ya aslında biz ne istiyoruz ya ...biri bana ne dese sinir oluyorum...kendi kendime soruyorum ne demesini isitoysun ki ne desin yani ....

merak etme rabbim onun zamanını belirlemiştir hangi insan anasının karnında kaldı ki inşallah istediğin gibi istediğin şekilde doğurursun inşallah bu gece sancın geliverir bu gece dıooğurursun inşallah üzme canını bak bebeğinde üzüzlür sonra.....

bunu deseler yetecek valla hi....

kaynanam diyo ne tembel bu kız ,annem diyo sen bana çektirdin karnımda oda sana çektiriyo eşim diyo bi doğuramadın dünden beri karnımı sevmiyor ben kızıma küstüm sevmiycem diyo elini sürmüyo bugfün doğuramadım die bi afralar tafralar evde kaldı izizni bitti gezemedi ona sinir oldu....kayınpeder desen ayrı bi hava....babam için zaten varmıyım yokmuyum belli değil....

allahım sabır ver bana....kimse beni düşünmüyor...evde yemek yok yemek yapasımda yok hatta yiyesimde yok, açım

neyse ben çıkayım biraz uzanayım koltukta...ben kızımı unuttum nerdeyse millete takmış vaziyetteyim.....çevre ne kadar etkiliyor insanı ya....yazık zor durumdas olan ailesi tarafından çevresi tarafından sürekli baskıda olan hamile kadınlara allah yardım etsin biz böyle kendi kendimize bunalıma giriyoruz......ya onlar ne yapsın....

nooooldu şeker yerimseniben
du ben en iiisi eccük geçmişe göz atiiiim

geçmiş bayaa birikmiş ..
nasıl olas gece uyuyamıyorum , 1den sonra gelirim
son kontrollerimizi yapıcaz eşimle , bi çantalarımızı check edelim bakalım yerimseniben

güle güle hayırlı haberlerle gel canım...kendine gelince bana mesaj atabilirsin canım şu an en müsait ben varım baksana .....:)

huri37 nazlıbahar umarım bi an önce Rabbim kurtarır sizi çok iyi anlıyorum benım 4de günüm var lütfen kendinizi üzmeyin hem geçici bi durum bu öyle değil mi geçicek sizin için dua edicem

alıntı yaparak cevapladım ama hepsi gittii..göz aydınlığı veren herkese çok teşekkür ederim canlarımm...huricim doğum haftam 39+5 tablaoya eklersen sevinirim..sen de inşaallah en yakın zamanda kavuşursun meleğine..normal doğum çok rahat hemen ayağa kalktım..en zoru emzirmek göğüslerim yara oldu bağıra bağıra emziriyorummafoldumben...kızım geceleri çok ağlıyor ama her şeye değer mis kokulum...

tabi biz bu arada kavga ettik bugün kocşle onu söylemeden direk böyle yazınca şaşırma...hehehehe birazcık atıştık.....
huricim sıkma canını benim kocamında izini bitti üstüne apandist ameliyatı oldu 10 gün rapor aldı oda çarşamba günü bitiyor.benim kide çok nazlandı.benim bebişinde gelmeye niyeti yok. Allahtan hayırlısı

bizim manevi kardeşimizde doğmuş 14 temmuzda allah uzun sağlıklı mutlu ömürler versin madgirl canım en kısa zamanda hikayeni bekliyoruz.kızıma bi kız kardeş geldi oleeeyyy :))

ben sana hiç kıyamammmmm :1hug:
herkesin sırtını dayadığı , zor zamanlarında yardımına koştuğu , kendini hep ikinci plana atan güçlü kadın oldun sen onlar için ..
alemin güçlü kadını olursan işte böyle istediklerini gerine gerine yüzüne söylerler yada nasıl olsa tek başına kaldırır deyip bırakırlar ortada ..
eminim şu sıkıntılı günleri de her zamanki huriş olarak atlatacaksın canım ..
ve inşallah kızının doğumuyla biraz daha içine dönük kendikızın ve eşin için yaşarsın yerimseniben

ben bu mesajı yeni görüyorum sanırım :kedi:
canımmmmm öykü zehramız uzun ömüürlü ve bahtı açık , yüzü hep güleç olsun inşallah :Saruboceq:

günsydınn kızlar.....
bugün iyiyim kocişle daha barışmadık aslında ama kendi kendime daha iyiyim demin bacağıma giren bi kpramla uyandım....şimdi yatcam yine.....bugün star dust doğuma giriyo onu bile doğurttum be ya hohohohoh ben demiştim......hadi öptüm hpinizi bugün bakalım başka kimlerin haberini alıcaz.....

star dust ben yokken yazımı görürsen söyliyim dün akşam yemek yedim:umursamaz: ama herşey hala aynımafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…