2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar bende kocişi bekliyorum birazdan bizde bebişimizi götürecez sarılığı 15.6 çıkmış galiba yatıracaklr
inşallah yatmadan geliriz bizede dua edin emi

ben çıkıyorum güzeller öptüm sizi ara ara bakıcam huricim doğum yaparsan ara tatlım,sizin için dua edicem
saol allah razı olsun tatlım...

selamlar
oooooo benim kızlar hep burdaymışşşşşşş hihoyyyt
nasılsınız annişlerrrrrrrr yerimseniben
yarın benim tosbaaaam da kucağımızda olacak inşallahhhhhhh
buün son kontrolümüzü olduk
nst-usg - tansiyon hepsi çok iyi :nazar:
veeeeeeeee oğluşum nihayet gül yüzünü gösterdi ve gülümsedi bize :asigim:
çok sevindik şaşırdık , biz böyle eşimle çığlık çığlığa , dr. da şaşırdı , sonra açıklama yaptık 9 aydır neredeyse hiç görmedik yüzünü dedik , şimdi son dakka böyle tabak gibi ön profilden görünce şaşırdık haliyle dedk :)))))))))))
senin hakkında o kadar seviniyorum ki canım allahım herşey gönlünün istediği gibi olsun..yarınki doğumun süper geçsin bebşini hemenck al kucağına acıların bir anda uçsun gitsin...

darısı başıma darısı başıma

kızlar bende kocişi bekliyorum birazdan bizde bebişimizi götürecez sarılığı 15.6 çıkmış galiba yatıracaklr

gecmıs olsun cnm ınsallah yatmaz ewınızde mısler gıbı yumus yumus yatarsınız

starcım sanada hayırlı doğumlar ınsallah

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
:nazar:menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
:nazar:ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
:nazar:akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
:nazar:jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
:nazar:confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
:nazar:nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
:nazar:swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
:nazar:nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
:nazar:sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
:nazar:burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
:nazar:karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
:nazar:çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
:nazar:nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
:nazar:beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
:nazar:nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
:nazar:hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
:nazar:sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
:nazar:demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
:nazar:kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
:nazar:ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
:nazar:demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
:nazar:filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
:nazar:aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------------------normal----------------------13 temmuz---------------------40+0
:nazar:madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*
:nazar:ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız----------------------------------------------normal------------------15 temmuz-----------------------*
:nazar:cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------------------normal-----------------------15 temmuz-------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

kızlar arada güncelliyim diyorum.doğum yapan annişler geçmişe çok bakamıyorlar...onların listeyi kolay görmeleri için arada sırada tekrarlıyorum listemizi...

slm kızlar
herkes ve bebişler iyidir umarım
nihayet doğum hikayemi yazdım :) doğuma girecek arkadaşlara allah yardımcıları olsun. geçmişi okuyamıyorum. sizleri özledim amam iki mama arası 2 saat ve nasıl geçiyor bu saatler anlamadım. uykusuzluk iyi vurdu beni bir aydan sonra yalnız kalınıyor. herkescikler gitti. yetişemiyorum ben hiç bişiye. kilo bile verdim. hamileliğe başaldığım kşlonun bir kilo aşağısındayım.

yalnız kalmana üzüzldüm kilo vermene sevindim uykusuzluk tabiki olacak ama bebekleriniz uyurken sizde accık uyusanız nasıl olur ki acaba...bu imkansız bişey mi...:KK43:

teşekkürler huri herkese selam herkese bugunu saymazsam 3 günüm var herkese kolay doğumlar diliyorum

canım insalalh yatırmamıslar.ama degerınız cokta yuksek degıl canım cabucacık duser evınıze donersınız ınsallah.

yalnız kalmana üzüzldüm kilo vermene sevindim uykusuzluk tabiki olacak ama bebekleriniz uyurken sizde accık uyusanız nasıl olur ki acaba...bu imkansız bişey mi...:KK43:

olmuyor işte be gülüm en azından ben başaramadım. süt sağmak yarım saatimi alıyor mam yedir alt al uyut bir bakmışsın iki saat geçmiş aynı şeyler tekrar bir iki işe el atıyorsun uyumak olmuyor

herkese merhaba
hurıs canım hala dogum olmamıs galıba uzulme canım hakkınızda hayırlısı olsun :emir_bebek:

cınarım yavas yavas duzelmeye basladı cok sukur ınsallah bır daha tekrarlamaz
çok zor gunler gecırdık 40'ı cıksada rahatlasak bır an önce:Saruboceq:

pasta ıcın cok tesekkur ederım canım ama resım cıkmamıs nedense:kedi:

Kıslar selam bebekler gelince sayfada pek katılım olmuyo ister istemez biraz düzene girersek bebeklerle gene bir araya gelmeye çalışalım
Benimki uyuyo biraz vakit buldum gireyim dedim umarım herşey yolundadır

Melekcim selam nasılsınız öykü gelmiş ya sen beni aradın ama sana dönmeye bir fırsatım olmadı nolur kusura bakma aynı tempodasın sende anlayışla karşılarsın çok saol tatlım aradığın için
Paşam 1 hafta gecikmeli geldi 41+0 da doğum yaptım şimdi kollarımda kısmetse yarın 1 haftamız dolmuş olucak öykü nasıllllkaydirigubbakcemile5

X