2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huricim bol bol merdiven cik ve esinle barisip o isi halledin:) benim esim bebege saygizilik olarak kabul ediyor aylardir kardes kardes yasiyoruz:)

merdiven cikmak dogumu hizlandirirmis. goguslerinle oyna bol bol. kasilmalari artirirmis. benim dr yasakladi bana yani gogus ucum bile yok diye ben cikarmaya ugrasiyordum. gerci dinlemedim dr u. bir sey aldim o bol bol cikariyor zaten de.

benim dr arkadasin da dr uydu. son kontrolunde demis "make love" demis. onlar da yapmislar. ertesi gun kanamasi oldu nisan geldi. sabahina da bebek. yani kulak ardi etme.

esin de ayip etmis yani senin elinde mi? daha o lohusaliginda gorsun seni. birilerinin esini cekip konusmasi lazim. lohusa kadin ne yapsa yeridir. hormonlar tavan yapar taban yapar. esin anlayisli olmasi lazim. simdiden boyle yaparsa yandik.

benim esim de ayni ama arkadaslarin esleri tembihliyorlar. ama en ufak parlasam o da bana parliyor. hic hamile bunun hormonlari degismis vs anlamiyorlar. hersey ayni sadece karin buyudu saniyorlar.

bak hic canini sikma. ne zaman gelirse o zaman gelir. demek ki kendini ona gore programlamis bebek. sinyal gidecektir mutlaka. benim mudurumun kizkardesi 42. haftada dogum yapti. bak sitede de arkadaslar gec dogum yapan oldu. 38. haftayi nasil normal karisliyorsak 42. haftayi da o sekilde normal karsilayacagiz. moral bozmak halen olmadi demek yok. 38-42 hafta arasi normal. 40 hafta ortalama sure. yani ille 40 olmasi gerekmiyor.

neyse ben birazdan cikacam.

teşekkür ederim kibele ...gelip özür dilemesini bekliyorum..boşverip canımcicim yapsam tabiki herşey normale dönecek ama bi faydası olmaz yine olacak aynısı...bana kes sesini sesini duymak istemiyorum dedi bende kestim sesimi duymuyor bakalım....yüzüme bakıp duruyo biraz gözlerim şiştide...bakalım gelicek mi...ama bende sıkıldım yani...ben bebeğin geç gelmesini takmıyorum artık bambaşka yerlere çektiler beni....

teşekkür ederim ama bugün iyiyim heralde uzanıcam arada gelicem....

günaydın arkadaşlar, ben de hala doğuramayanlardanım, eğer salıya kadar doğum olmazsa ki bu gidişle olmayacak galiba, salı günü sabah suni sancıyla epidural normal doğuma giricem inşallah, bu arada kaç kişi kaldık doğum yapmayan?

huicim hergün bebeğimden vakit buldukça girip doğurdunmu diye bakıyorum ama sen sürekli başka şeyere takılıyorsun takma lütfen bu heyecanlı bekleyişi strese çevirme eşin 3 gün babalık izni alır olur bitr 3 günde toparlarsın zaten stres yapman doğumu ve sütünüde etkiler helede süt çok önemli bebeğin için.sağlıkla geisin bebeğin.

kızlar star_dustla konuştum şuan hastaneye yeni girmişler yatış işlemleri yapıyolar saat 4 5 gibi doğuma gircekmişş morali çok iyi sevindim inşallah hayırlısıyla bebişne kavuşcakk:Saruboceq:

merhaba temmuz anneleri...
bilenler vardir belki ben haziran annelerinin en sona kalan anne adayiydim..
nihayetinde haziranida doldurdum ve 40+4 de normal dogumla guzel bir tarih olan 01.07.2009 u kaptim :)
ilk gunden beri bazi sebeplerden oturu temmuza kalsin diye tutturmustum ve oldu ama son gunlerde gecmek bilmedi dogrusu...
sizlere slm vermek istedim..
bebislerini kucagina alan arkadaslari tebrik ediyorum..son gunlerini sayanlarada allah kolaylik versin...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------------------normal----------------------13 temmuz---------------------40+0
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız----------------------------------------------normal------------------15 temmuz-----------------------*
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------------------normal------------------15 temmuz-------------------------*
grafiti--------------------------17 temmuz----------------------kız--------------------------------------------sezeryan---------------------*------------------------------37+5

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

ANAM DOĞURMAYANLARA BAK HELE SEN NORMALLER ACABA BİZDEMİ SEZERYANA DÖNSEK BU GİDİŞLE BENİM OLACAĞIM O.....:lepi:kaydirigubbakcemile3

aramıza hoş geldin canıma.s. bende çift taraflı yazıyorum hem haziran topiğine hem buraya benim kızda 24 haziranda doğdu normal doğumum 4 temmuzde sezoşla alındı benim cimcimeehihoyyyt

hurişş kızz dün sibel aradı baya konuştuk oda doğuramıyom diye üzülüyo ve seni doğurmuş zannedim msj attmış özelden

teşekkür ederim canım arada bunalıma giriyorum allahtan günü birlik oluyor...gelip gidiyo yavrum bugün iyiym çok şükür...hayırlısını diliyorum allahımdan...

az kişi kaldık canım hehehehe

içimi rahatlattın inşallah bende tickerde 41 yazmadan doğururum...

hurişş kızz dün sibel aradı baya konuştuk oda doğuramıyom diye üzülüyo ve seni doğurmuş zannedim msj attmış özelden

saolsun da onun günü daha gelmedi bile...doğururuz ya boşverin ya relaxxxxx kızlar dans edin hoopppaaaaahihoyyyt

39+ 4üm ben de hala doğuramadım, günler geçmiyor ya..Bu gidile ağustos annesi olcam Çarşambaya kadar geldi geldi..Gelmedi sezeryan olcam..
Tüm bekleyenlere sabır diliyorum..

39+ 4üm ben de hala doğuramadım, günler geçmiyor ya..Bu gidile ağustos annesi olcam Çarşambaya kadar geldi geldi..Gelmedi sezeryan olcam..
Tüm bekleyenlere sabır diliyorum..

niye çarşamba ben şu an 40+2 yim bana cumaya suni sancı verecek olmazsa sezeryana alıcak ? alla alla doktordan doktora fark var işte...

yalnız kalmana üzüzldüm kilo vermene sevindim uykusuzluk tabiki olacak ama bebekleriniz uyurken sizde accık uyusanız nasıl olur ki acaba...bu imkansız bişey mi...
canım onlar uyurken sende eksik gedik işlere koşuyosun onla uyuyup onla kalkarsan eve kim bakacak
teşekkürler huri herkese selam herkese bugunu saymazsam 3 günüm var herkese kolay doğumlar diliyorum
bizde sana diliyoruz canım hayırlısıyla doğumun gerçekleşsin inşallah
canım insalalh yatırmamıslar.ama degerınız cokta yuksek degıl canım cabucacık duser evınıze donersınız ınsallah.
ya aslında bizde öle dedik ve gitmedik bol bol emmeye ve güneşe devam dedik bakalım artık
valla kibelaya katılıyorum çok güzel anlatmış canım üstüne söylencek söz kalmamış

kikoleyim nasılsın canımm nasıl gidiyo iyileştinmi anne kızz aranız nasıl büyük abla nasıl davranıyo bebişe ayy çok soru sordum :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…