2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya bizden dogumdan b gun sonra topuk kanı aldılar b daha demediler..acaba 15 gun sonra tekrarı mı gerekiyor?devit3 u her dr ok liyor canım b sıkıntı yok ama saglık ocakları veriyor.gamzeyede tebrikler..Allah analı babalı buyutsun inş.cok sevndm pasamız gelmis artık:=)

zuzum fotolarınız harikaydı massallah..:)

canım gaydin haber verdi 11 temmuzda normal doğum yapmış tam 40 haftasında bebeği sarılık olmuş atlatmışlar

kikkoscum valla ara ara avare gibi takılınca topige kacırıorum sanırım:)) bu yavrucaklar dunyayla irtibatı kopartıolar yani..kaydirigubbakcemile3

slm hepinize bu sabah göbüşümüz düştü çok sevindim valla tam birinci haftasında düştü maşallah

Oyyy masallahhhh bizimde 5. günümüzde düşmüştü cnm, ona dahi insan nasıl seviniyo dimiii :lepi: Artık rahatlıkla bıcı bıcı yapabilirisssss zemuszemus

Dimetimmmmm bak bana diyene bak ya dikişleri zorladınn demekkkk klava: Ahhh seni ahhh dua et lohusa duygusalıyım suan fazla kızamıyorum hicbiseye kaydirigubbakcemile3 Masallah Öykü Zehraya annesi, napıyo bakiimmm güsel kızımızzzz???? Bis Alya'mla iyiyis, cok emiyorus cokta kusuyorus emdigimizi, aklımız fikrimiz meme, rüyamızda bile muhtemelen koca bi meme görüyoruzzzz :dance: Gaz cıkarmak icin omzuma yatırıyorum bi bakıyorum yüzüme gelmis emmeye calısıyooo bi gorseniz cok gülersinizzz :roflol:

demetcim gecmis olsun tekrardan .oyku zehra mis kokulusu annesini bıyakmıyodur simdi demi:)
.dikisler konusunda ise bende hic agrı yokken 2 gun once b sızı yangı gb sagıma girdi dr da olcak tabi ameliyat bu 2 ay sadece bebginizle ilgilenn ve dinlenin dedi.normal dedi ama senn bahsettigin bu dugum ne tatlım?

starcım merhaba...yarın buyuk gun heyecan durumları nasıl?arasımız ins kollarına konucak artık annesi..

selamlar
oooooo benim kızlar hep burdaymışşşşşşş hihoyyyt
nasılsınız annişlerrrrrrrr yerimseniben
yarın benim tosbaaaam da kucağımızda olacak inşallahhhhhhh
buün son kontrolümüzü olduk
nst-usg - tansiyon hepsi çok iyi
veeeeeeeee oğluşum nihayet gül yüzünü gösterdi ve gülümsedi bize :asigim:
çok sevindik şaşırdık , biz böyle eşimle çığlık çığlığa , dr. da şaşırdı , sonra açıklama yaptık 9 aydır neredeyse hiç görmedik yüzünü dedik , şimdi son dakka böyle tabak gibi ön profilden görünce şaşırdık haliyle dedk :)))))))))))

kikoşcum seni de tebrik ederim bebişini sağlıkla büyüt inşallah canımŞeniz

bizim göbüşümüzde 6. günümüzde yani dün düştü çokk şükürrrrrr:lepi:

Ay yirim ben onun göbüşünüüüüü ben durduruyorum gitcem okula koycam insallah bilas toparlanıyım, babasının okuluna goturcemmm manzaralı yerde okusun kısımmm kaydirigubbakcemile3

Bilmiyorumki cnm, saglık ocagından once ziyarete geldiler bana b kagıt imzalattılar bu test cok onemli yaptırmazsanız günah bizden gitti dediler, bizde bugün gittik yaptırdık tam 15 inde gelin dediler, dogum sırasındada soylemislerdi gidin yaptırın diye, imzaladıgım kagıdı da yırttılar ben gidince, sonucları Çapaya yolluyolarmıs 20 günde belli oluyomus bi problem varsa arıyolarmıs yoksa aramıyolarmıs ben bu kadar biliyorum cnmm CADIARZU Dogumdan sora alınan muhtemel sarılık icindi, bu farklı biseymis bi danıs istersen cnm doktoruna :1ninca:

starcım merhaba...yarın buyuk gun heyecan durumları nasıl?arasımız ins kollarına konucak artık annesi..

sorma şeker .. ama hamileliği idrak edememiş bünyeme yarın doğum olacağı bilgisini güncellemiyorum ki kısa devre yapmasın :))))))))))))
yani doğum olayını alışamadan anlamadan atlatıcam galiba :))))))))

Son düzenleme:

Starım valla benim minimm en son cekilen ultrason fotosuyla aynı cıktı resmen, kilo ve boyu da gramı gramına tutturdu doktorummm cok sasırmıstım dogumdan sora :1shok: Allahımmmm kolay, agrısız sancısız bi dogum, süt kokulu Kaan'ını saglıkla kucagına almayı nasip etsin insallah cnmmm benimm bak nerelerden nerelere geldinnn, ne cabuk gecti zamannn, ay cok duygusalımmm lohusayımmm aglarım valla kolaycacıkkk zaten herseye aglıyommmm mafoldumben

zuzucum valla insanın elinde değil ki
viykk ediyo öykü hanım annesi bi fırlıyo dikişleri falan unutupkaydirigubbakcemile3
eşim yerimi değiştirdi yatakta sırf bu yüzden şimdi kendi kalkıyor hanfendiyi alıp bana veriyor işimiz bitincede geri yerine yatırıyor yani 3 kişi nöbetteyiz geceleri:lepi:
bizim prenseste aynen öyle ben yakınından geçsem yalanmaya başlıyor resmen yaa :roflol:

sütineciği oldum resmennnnnnn-tatlicadiarzu-

vee derken benimki uyandııııı

canımcım çok teşekkürler hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz hepimiz
valla ne düğümü inan bilmiyorum o sırada benim çileğim meme isterim çığlıkları atıyordu sormak aklıma gelmedi eve gelince ne düğümü bu yaf dedim ama geçti-tatlicadiarzu-

serramı kokla benim yerime emişicez kızımla uyursa gelirim yine

teyzoşları öykü zehramın resimleri albümdeopuyorumnanaktan

hepinizi öptüm belki gelirim gene:gitme:

ağlama tatlımmmm :1hug:
kıs zuzuuuuu Kaan nirden çıktı Aras benim paşamın adı kaydirigubbakcemile3
valla bana hiç de o kadar çabuk geçmedi o zaman Allah biliyor :1no2: neyseki bu haftalara geldik Allaha şükür , bu haftalara gelmek benim için ütopiaydı a.s
bakalım yarın nasıl olcakkkkkkkk delikafadulden

benim bi yarım saatcik işim var , mecbur çıkış yani , gelcem yine , ama siz olmııcanıssssssss (((

oyyyyyyyyy :lepi:
hep kızlar mı nazlı olcek arasımızın nazı dillere destan valla 9 aydır anesine neler ettiiiii ama sonunda bitti zor günler diye müjde vermiş gül yüzüyleeeee
sağlıkla kurtulursun inşalla canım sendeeeeeŞeniz

uzun yazamıyorum şimdilik bana izin prenses annesini bekliyoooooooopuyorumnanaktan

Anaaaa Kaan nerden cıktı cidden yaaaa kaydirigubbakcemile3 :roflol: Yarın hersey cok güselll olcak hayatınınnn en güsel günü olcak, simdiye dek gorecegin en güsel goruntuyu gorceksin, en güsel kokuyu koklıcaksınnn cnmm, süper olcak herseyyyy Şeniz

starcım Allah saglıkla kucagına almayı nasib etsin dualarım sizinle ins.kacta giriceksin doguma guzel anne?

zuzum sordum dr uma..alınan kan zeka icinmis b sorun olursa donus yapıolarmıs devletin artık zorunlu uygulamasıymıs benim hastanede yaptı 2.gunu..neysem icim rahatladı..:=)

çok şükür istediğin kiloya kavuştu paşan hayırlısıyla kucağınada al inşallah canım

kızlar ya bebişleri nasıl giydiriyosunuz(( ben nasıl giydireceğimi şaşırdım :ecrin_bebek:
benimki malum antalya sıcağı bitek atletle duruyo doktorda sakın giydirmeyin pişer dedi

süper bi dua kocaman bi AMİİİİİİİNNNNN

slm kızlar geçmişi okuyamadım...ben 15 temmuz çarşamba günü epidural normal doğum yaptım..kızım 3.610 kg boyu da 47 cm doğdu..dün çıktık hastanaden her şey yolunda çok şükür....
hayırlı olsun canım maşallah kızına

sana cevap yazmaya korkar oldum hep aynı dileklerle seni sıkmaya korkuyom valla ama yinede sabır diyorum canım

oh maşalla annesi sanada hayırlı olsun canım

maşallah canım hayırlı olsun

çok geçmiş olsun inşallah başka bi sorun çıkmaz canım pazar günü kandil bol bol dua ederiz inşallah canım

çok şükür sizde atlattınız geçmiş olsun canım

canım geçmiş olsun benimde sağ tarafım çok acıyo ama dikişleri göremiyorum ben özel bi bant yapıştırdı pansumanada gerek yok dedi yıkanınca takılmaya yedeğini verddi 15. gün kontrol var
şimdi o düğüm dediğifde neymişki az bi açarmısın

starcım hayırlı doğumlar diliyorum sana sağlıkla alırsın inşalalh yavrunu kucağına

kikoşcum seni de tebrik ederim bebişini sağlıkla büyüt inşallah canımŞeniz

bizim göbüşümüzde 6. günümüzde yani dün düştü çokk şükürrrrrr:lepi:
oo bende sizi tebrik ederim ozaman bize bi gün fark atmışsınız

kızlarrr ıyıce sıkıldım ben ewde bgnde serın ama dune gore sıcak bıraz sanırım ruzgar var gercı burda bız bırazdan sızın deyımınızle nonurma mıydı ondan işte kızım durdurmuyor beyefendınınde gelecegı yok cıkıcaz dısarı bakalım neler olcak ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…