2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

öylemiş canım ya geçmişi okuyorum özellikle sizleri merak ettim ama gene olmamış galiba.
zor bir durum seni anlıyorum canım ama nihayetinde bebişin karnında ve sağlıklı ve ona kavuşmana cidden çok az kaldı,bu sezeryanla olmuş normal doğumla inan onu almak için kucağına insan her fikre alışıyor,eşin işe başlarsa annen kalır başka biri kalır takma bunları,olmadı iznini uzattırır sonuçta yasal bebek izni duruyor,üzme canım kendini

kızım iyi teyzesi sarılık değeri bugün ölçtürdük düşüşe geçmiş çok şükür ama şu kan almalarından cidden fenalık geldi,kızım içerde ağlıyo ben dışarda böğürüyorum canımdan can gidiyo ama napayım sağlığı için hepsi.

slm kızlar geçmişi okuyamadım...ben 15 temmuz çarşamba günü epidural normal doğum yaptım..kızım 3.610 kg boyu da 47 cm doğdu..dün çıktık hastanaden her şey yolunda çok şükür....

Allah analı babalı buyutsun canım..gozunaydın tekrardan..:=)

selam kızlarrrr

uykusuzluktan ruh gibiyim valla

benim minik çileğim annesine yapışık duruyo sabahlara kadar

olsun ben razıyım yeterki birdaha ayrılmayalım:gitme:

kızım sarılık oldu teyzeleri bi gece hastanede kaldı fototerapi gördü tabiki ben de hastane kapılarında ağla ağla öldüm daha öncede yaşadığım halde oğlumda bu çok zor geldi dayanamadım her saat başı emzirdim eşim baktı ben de hastalanacam çıkarttı kızımı hastaneden evde devam ettik şimdi dha iyi çokk şükürrrr düşüyor sarılığı:Saruboceq:

ecemmmmmm canımmmm gözün aydın maşallah berrağımıza:nazar::nazar::nazar:
tebrik ediyorum seni eşini canım sağlıklı uzun ömürlü olsun prensesin inşallahhha.s.

nazlıcım ve hurişcim sanırım sizde bi değişiklik yok
Rabbim tüm diğer doğum yapmayan arkadaşlara sağlıkla kavuşmalarını nasib etsin inşallahhh:Saruboceq:

yeni yatırdım yaramazı gene mıkırdanıyo asker etti babasını da beni de-tatlicadiarzu-

demetimm gecmis olsun canım yaa..sarılık malum yenidoganlar icin uzme kendini sekercim Allah dermanı olmayan hastalık vermesin ins.oyku zehramızı bol bol emzir annesi..bende topige giremiorum yogunluktan dün mevlut yaptık kızıma..biraz daha toparlanalım bende eve donus hazırlıgına giricem artık..

demetçim hoşgeldin
özleştik valla ya bu yumurcaklar tüm vaktimizi alıyor...
öykü de sarılık oldu 2 gece kaldık hastanede ama çok şükür ağlaya ağlaya makina odama geldi ve gözümün önündeydi öyküm
değerimiz 18 den 11 e düştü bu gün veya yarın kontrole gideceğiz bakalım
kızımın göbüşü 6 günlükken düştü çok şükür o konuda hiç problem yaşamadım
sakin sayılır öyküm emmeyi çok seviyo uyurken bile emme refleksi yapıyo kuzum

tatlım sanada gecmiş olsun..neyseki degeriniz dusmus sende uzme kendini sutun etkilenir sonra ..benm kızımda 6 gunde gobus attıydı..masallah kuzuna..

kızlar birde kanamanızı soracaktım unutuyorum
benim kanamam kesildi
aslında pek kanamam da olmadı
ilk 2 gün geldi biraz sonra pek gelmedi damla damla
şimdi hepten kesildi
dr normal dedi
sizin nasıl

bendeki kanama ilk 2 gun coktu sonra 1 haftada azaldı ve su an akıntı seklinde..b ara kesildi ve sonra tekrar geldi sennde oyle olabilir.yani kesilip tekrar gelebiliomus bu da normalmis.

Merhaba kızlar, aklım fikrim sizde resmen ama bi türlü giremiyorum, her gün bugün girip iki satır yazcam diyorum olmuyo, işim gücüm Alya'cım oldu resmen, emzir altını degistir, gezdir konus uyudugu zamanda onu izle, yada yat uyu derken gün ay yıl bütün kavramlar karıstı bende... Cidden yorucuymus bu devre bebiş sana sen bebişe alısana dek ama ne tatlı bi yorgunluk bu yarabbim ya yerim ben boyle yorgunlugu opuyorumnanaktan Gecmisi okuyamadım umarım hersey yolundadır çiçeği burnunda annelerimiz ve bebiş ylu gozleyen hamişlerimiz içinnn

slm kızlar geçmişi okuyamadım...ben 15 temmuz çarşamba günü epidural normal doğum yaptım..kızım 3.610 kg boyu da 47 cm doğdu..dün çıktık hastanaden her şey yolunda çok şükür....

çıkarken gördüm ececim hayırlı olsun tatlım kavuştun bebeğine maşallah ona,resmini bekliyoruz

Karenim napıyosun kuzum, durduk durduk aynı gün dogum yaptık valla 15 dakka var sanırım aramızda hatta, oyle kalmıs aklımda kaydirigubbakcemile3 Serra kuzusu nasıl annesi, 15 günlük oldu bugün yavrularrr

Karenim napıyosun kuzum, durduk durduk aynı gün dogum yaptık valla 15 dakka var sanırım aramızda hatta, oyle kalmıs aklımda kaydirigubbakcemile3 Serra kuzusu nasıl annesi, 15 günlük oldu bugün yavrularrr

evet zuzum alya ve serra aynı gun dogdu benm kız 10 45 te dogdu tatlım..valla benmde tum gunum ona bakmakla geciyor gercekten guzel ve yorucuymus anne olmak..gece uykumuz yok ama gunduz uyuyo kızım ..tabi arada viyaklıyor sut veriyorum hemen. bugun kontrolden geldik sukur hersey yolunda ..300 gr almıs simdiye kadar teyzesi ..:)senin alya prensesin nasıl saglıgı yerindedr ins?

evet zuzum alya ve serra aynı gun dogdu benm kız 10 45 te dogdu tatlım..valla benmde tum gunum ona bakmakla geciyor gercekten guzel ve yorucuymus anne olmak..gece uykumuz yok ama gunduz uyuyo kızım ..tabi arada viyaklıyor sut veriyorum hemen. bugun kontrolden geldik sukur hersey yolunda ..300 gr almıs simdiye kadar teyzesi ..:)senin alya prensesin nasıl saglıgı yerindedr ins?

Benim Alya minimde 11:01 de dogdu karencim tam 16 dakka var aralarında abla oldu seninki kaydirigubbakcemile3 İlk günler sarılık degerlermiz 16 ya kadar cıkmıstı cnm cok uyuyoduk, cok sükür tedavi gormeden düştü degerimiz 5.günde uykumuz bölünmeye basladı, bizimkindede uku problemi oluyo hergün 1 uyanısta 4-5 saat uyanık kalıyo kimi zaman gündüz kimi zaman gece neye gore ayarlıyo bilmiyorum ama cok memeci oldu Alya'cım memem olmadan uyumam diyo resmen sürekli beni istiyo yanında boyle alıssın da istemiyorum sonuctaişe baslayınca napıcam :1shok: Doktorda bulamadım henüz dogru duzgun kac gram aldı bilmiyorum cnm :sinifsinif: Masallah Serra'ma aferim ona verdigi tüm kiloları almıs daha ustunede büyümüş annesiii :lepi:

Koyuyorum 1 tane albümüme cnm resim, Serra kızıma da masallah annesi 41 kere cok güsel bi bebek allah analı babalı büyütsün, saglıkla mis kokuluyuuu :Saruboceq: a.s.

Benim Alya minimde 11:01 de dogdu karencim tam 16 dakka var aralarında abla oldu seninki kaydirigubbakcemile3 İlk günler sarılık degerlermiz 16 ya kadar cıkmıstı cnm cok uyuyoduk, cok sükür tedavi gormeden düştü degerimiz 5.günde uykumuz bölünmeye basladı, bizimkindede uku problemi oluyo hergün 1 uyanısta 4-5 saat uyanık kalıyo kimi zaman gündüz kimi zaman gece neye gore ayarlıyo bilmiyorum ama cok memeci oldu Alya'cım memem olmadan uyumam diyo resmen sürekli beni istiyo yanında boyle alıssın da istemiyorum sonuctaişe baslayınca napıcam :1shok: Doktorda bulamadım henüz dogru duzgun kac gram aldı bilmiyorum cnm :sinifsinif: Masallah Serra'ma aferim ona verdigi tüm kiloları almıs daha ustunede büyümüş annesiii :lepi:

ay gecmis olsun diycem ama gecirmeden atlatmısınız masallah..bizim ilk degr 13.5 tu sonra b daha gerek duymadı dr dusmus dedi..bakalım bizdede ciddi b drum simdilik yok..benmkde surekli memeci..haklısın calısırken zor olur ama..
bence b dr a gotur canım biz bugun devit 3 e de basladık..saglık ocagına git 15. gunden sonra veriyorlar tatlım..

ya zuzum gaydin ne yaptı hic haber yok?

Koyuyorum 1 tane albümüme cnm resim, Serra kızıma da masallah annesi 41 kere cok güsel bi bebek allah analı babalı büyütsün, saglıkla mis kokuluyuuu :Saruboceq: a.s.

amin canım cok tesekkurler..:)hadi bakıyorum albumune alyamızı melegimizi de gorelim annesi..:)

ay gecmis olsun diycem ama gecirmeden atlatmısınız masallah..bizim ilk degr 13.5 tu sonra b daha gerek duymadı dr dusmus dedi..bakalım bizdede ciddi b drum simdilik yok..benmkde surekli memeci..haklısın calısırken zor olur ama..
bence b dr a gotur canım biz bugun devit 3 e de basladık..saglık ocagına git 15. gunden sonra veriyorlar tatlım..

Bugün saglık ocagına gittik cnm, zeka testi yaptırdık zorunluymus sanırım yine topuktan kan aldırdık :sinifsinif: Devit 3 te verdiler saglık ocagından ama doktora sormadan baslamıyım dedim, bakalım olmadı yarına bi randevu alıyım hastanemden gideyim kontrole alkisalkisalkis Gamze dogum yaptı cnm, yakısıklı Yagızımız geldi dünyaya gecen cumartesi masallah 3 kilonun üstünde dogdu bıdıs, en son konustugumda Gamze'nin bilas agrısı vardı ama Yagızda o da cok iyiydi :nazar: delikafadulden

canım gaydin haber verdi 11 temmuzda normal doğum yapmış tam 40 haftasında bebeği sarılık olmuş atlatmışlar

slm hepinize bu sabah göbüşümüz düştü çok sevindim valla tam birinci haftasında düştü maşallah

selam kızlarrrr

kontrolümüzden geldik
herşey yolundaymış çok şükür
sağ tarafım çok kötüydü benim dikişlerimin sürekli kanama yapıyordu tabi ben de zorlamıştım:kedi:
hiç o tarafıma yatamıyor dokunamıyordum sanki azıcıkta şişlik vardı meğerse o tarafta düğüm varmış 2 tane:1shok: doktorum güldü ben şikayetlerimi sayarken ve çok normal dedi şimdiden sonra ağrın kalmaz orda dedi inşallahhhhhhh:Saruboceq:

karenim zuzummm cici annişler nasılsınız bakalım prensesler nasılŞeniz

kızlar bu arada gaydincim de benden bi gün sonra yani 11 temmuzda normal doğum yapmış iyilermiş çok şükür:Saruboceq:

kikoşcum seni de tebrik ederim bebişini sağlıkla büyüt inşallah canımŞeniz

bizim göbüşümüzde 6. günümüzde yani dün düştü çokk şükürrrrrr:lepi:

X