2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

allah allah benim kanamam neden hiç gelmedi ya benim gibi 2 gün gelen yok mu acaba
merak ettim bak şimdi bi problem yoktur umarım

melekcin maşaallah kuzuna benimkide biraz daha büyüsün bende eklicem fotolarını. bu arada ne dikişi aldırıcan bizde öyle birşey yok yapıştırma dikiş sen yanlımı anladınki.

Allah analı babalı büyütsün...
Benimki çok güzel ve sık sık emiyor diye meme vermeye başlamadım ve vermeyi de düşünmüyorum...Birde ben yastık koymmmmuyorum yatarken...Rahatsız etmiyormu boynunu...Daha 10 günlük bebeklerimiz....yazık :)

Son düzenleme:
Ya ben bişicik sorcam:KK70:oğumdan ne zaman sonra dışarı çıkmak gerekiyor bebekle....Karrasız kaldım oğlumu arabada güneşe çıkarsam mı yoksa evde mi kalsak diye...doktoruda aramadım ama bugün yarın arayaıp sorcam sanırım :)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
:nazar:menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
:nazar:ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
:nazar:akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
:nazar:jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
:nazar:confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
:nazar:nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
:nazar:swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
:nazar:nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
:nazar:sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
:nazar:burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
:nazar:karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
:nazar:alacalale-----------------3 temmuz-------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan-------------------------3 temmuz----------------------*
:nazar:çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
:nazar:nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
:nazar:beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
:nazar:nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
:nazar:hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
:nazar:sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
:nazar:demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
:nazar:kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
:nazar:ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
:nazar:demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
:nazar:filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
:nazar:aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız-------------------------------------sezeryan----------------------12 temmuz-------------------------*
:nazar:madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------------------sezeryan---------------------14 temmuz--------------------------*
:nazar:ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız----------------------------------------------normal----------------------------15 temmuz-----------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz--------------------kız-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

ecetuba ya hayırlı olsun...

kızlar doğuramıyorum...suyum yerinde yeterli sonra alttan muayne oldum hala 1.5 parmak ,tansiyon 14/5, nst normal....
ee hocam kaynana gidiyo tatile annem gidiyo tatile eşimin izizni bitti ben ne zaaman doğurucam bugün bağlayın beni suni sancıya dedim...nasıl bağlıyım yeterli açılman yok sancın yok suyun yerinde ben seni suniye nasıl bağlıyım açılman olmayabilir sezeryana gidebiliriz...

ee napıcaz hocam pazar günü gel nst-salı gel-perşembe gel-cumaya kadar doğum olmazsa cuma günü ağrı serumu bağlayalım olmazsa sezeryan olucaksın....dedi..tansiyonunu her gün ölç 14/5 den yukarı çıkarsa hemen gel dedi.....durum bu kızlar...
eve geldim ağlıyorum...annemle msn de konuştuk.....bana ne dedi .....
sende herşeyi abartıyorsun cahilmisin sen doktora kalkıp beni suni sancıyla doğurtun diyossun onlar bilmiyolar mı napacaklarını sanamı soracaklar.....sende bana böyle yapmıştın kızında sana yapıyor......ne yani anne sen bana yaptıklarını çekiyorsun diyosun yani.......ben karnında senin canını çok sıktım o yüzden benim kızımda benim canımı sıkıyor yani...........moralim çok bozuk artık bebeğimin doğmasını takmıyorum......geleli 1 saat oldu msn açtım bir ürü yazı hala yazıyorlar sen daha doğurmadın mı diye.............

Son düzenleme:
Ya ben bişicik sorcam:KK70:oğumdan ne zaman sonra dışarı çıkmak gerekiyor bebekle....Karrasız kaldım oğlumu arabada güneşe çıkarsam mı yoksa evde mi kalsak diye...doktoruda aramadım ama bugün yarın arayaıp sorcam sanırım :)

cnm kaç günlük oldu bebeğin bende kararsızım 19 günlüğüz dha ama çok bunaldık evde

aman huricim bosveeeerrr Allah en ıyısını bılır akmamaya calıs bende aynı durumdayım bosver takma annenede bısey demıyorum yanıı..............
demekkı zamanı var bende dr. kızdım 9ay boyunca gormedınmı sen bır hafta gerıden geldınıde benı son gun uyarıyosun sal...k sey sımdı ben nasıl guveneyım doğrumu soledı naptı dıye..
yrn ya da cumartesı gıdeyım de bı nts yapayım bende dr. goruneyım kesın karar verdım salıda doğum ınsalllah acılır nıye acılmasın

SLM CANLARIMM :teytey:
ŞÜKÜR BENDE MELEĞİMİ KUCAĞIMA ALDIMMM opuyorumnanaktan
ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14,05 TE NORMAL DOĞUM YAPTIM..
MELEĞİM 4 KİLO VE 52 CM'LE DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇTI :nazar: :nazar:
RABBİM BEKLEYENLERİ BİAN ÖNCE MELEKLERİNE KAVUŞTURSUN İNŞ..
DOĞUM YAPAN ANNELERİMİZEDE SAĞLIKLI VE BOL SÜTLÜ GÜNLER OLUR İNŞ...
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

X