2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

can sıkıntısından ewı sılıp supurmeye kalkıstım bakalım gamzede babaannesınde kaldı gece bugunde gelıp almıcam senı dedım tamam dedı hayret ettım oda bıktı yawrum beklemkten napalım
dılaracım nıye kı nesı var acaba?
nurcum gercekten mı bılmıyordum yaaa bende ole dıyorum pzrtsıyı beklıcem dr. gıdınce sunı sancı ve epidural teklıf edıcem bakalım
ece senınde gocun aydın cnm senınde epıduralmıs nasıl gectı cnm
hatta yrn bıle gıdebılırım dr. sızden guc aldım bak
kızlar peki fiat farkı varmı?

selam kızlarrrr

uykusuzluktan ruh gibiyim valla

benim minik çileğim annesine yapışık duruyo sabahlara kadar

olsun ben razıyım yeterki birdaha ayrılmayalım:gitme:

kızım sarılık oldu teyzeleri bi gece hastanede kaldı fototerapi gördü tabiki ben de hastane kapılarında ağla ağla öldüm daha öncede yaşadığım halde oğlumda bu çok zor geldi dayanamadım her saat başı emzirdim eşim baktı ben de hastalanacam çıkarttı kızımı hastaneden evde devam ettik şimdi dha iyi çokk şükürrrr düşüyor sarılığı:Saruboceq:

ecemmmmmm canımmmm gözün aydın maşallah berrağımıza:nazar::nazar::nazar:
tebrik ediyorum seni eşini canım sağlıklı uzun ömürlü olsun prensesin inşallahhha.s.

nazlıcım ve hurişcim sanırım sizde bi değişiklik yok
Rabbim tüm diğer doğum yapmayan arkadaşlara sağlıkla kavuşmalarını nasib etsin inşallahhh:Saruboceq:

yeni yatırdım yaramazı gene mıkırdanıyo asker etti babasını da beni de-tatlicadiarzu-

o kadar alalacele oturuyorum ki bilgisayara bi çoğunuza cevap bile veremiyorum
geçmiş olsun temennileriniz için hepinize çok teşekkür ederim kızlar

meleğim naber tatlım sen ve öykümüz nasılsınız biz bugün tam 1 haftalık olduk:nazar: akşama kontrolümüz var ikimizinde:eek:

demetçim hoşgeldin
özleştik valla ya bu yumurcaklar tüm vaktimizi alıyor...
öykü de sarılık oldu 2 gece kaldık hastanede ama çok şükür ağlaya ağlaya makina odama geldi ve gözümün önündeydi öyküm
değerimiz 18 den 11 e düştü bu gün veya yarın kontrole gideceğiz bakalım
kızımın göbüşü 6 günlükken düştü çok şükür o konuda hiç problem yaşamadım
sakin sayılır öyküm emmeyi çok seviyo uyurken bile emme refleksi yapıyo kuzum

bende 53 kiloyla başlamıştım hamileliğe bu gün 10 gün oldu doğum yapalı ve şu an 55 kiloyum
2 kilo fazlam var yani
tüm eski kıyafetlerim oluyo
akşam dr a gittim dikişlerimi aldırmaya
kimse inanamadı yeni doğum yaptıma göbüş baya küçüldü
sizin ne alemde göbüşler
ben bu kadar da erken düzleşeceğimi tahmin etmemiştimmm

kızlar birde kanamanızı soracaktım unutuyorum
benim kanamam kesildi
aslında pek kanamam da olmadı
ilk 2 gün geldi biraz sonra pek gelmedi damla damla
şimdi hepten kesildi
dr normal dedi
sizin nasıl

demetçim hoşgeldin
özleştik valla ya bu yumurcaklar tüm vaktimizi alıyor...
öykü de sarılık oldu 2 gece kaldık hastanede ama çok şükür ağlaya ağlaya makina odama geldi ve gözümün önündeydi öyküm
değerimiz 18 den 11 e düştü bu gün veya yarın kontrole gideceğiz bakalım
kızımın göbüşü 6 günlükken düştü çok şükür o konuda hiç problem yaşamadım
sakin sayılır öyküm emmeyi çok seviyo uyurken bile emme refleksi yapıyo kuzum

aynen melekcim valla ama inan wc e zor gidiyorum kaydirigubbakcemile3

ayy canım çok geçmiş olsun sizede atlatmışsınız çok şükür:Saruboceq:
bizim 16 ya çıktı yatırdık 12 e düştü bi günde dr bi gece daha kalsın dedi ama eşim bana kıyamadı eve getirdik evde süt ve güneş ışığıyla devam ettik çok şükür düşüyor:Saruboceq:
bizim göbüşümüzde dün düştü yani 6. günümüzde:lepi:
öykülerimizin herşeyi aynı gidiyor hep güzel günler görsünler inşallah
teyzesi resmimiz albümümüzde
ağlıyor çıkmam gerek herkesi öptümmmŞeniz

demetçim geçmiş olsun tatlım inşallah bidaha yaşamazsın sanırım hepimiz bu sarılık devresinden baya bi üzüldük inşallah bidaha kuzucuklarımızdan ayrılmayızzzz:Saruboceq:

nazlıbahar canım sanırım gazımız varr hani diyolar ya bulgur plavi süt yapar acaip süt yapıyo ama okadarda gaz yapıyo bidaha yemicem yazık yavrumaa nasıl kıvranıyooo:sinifsinif:

ayyy cnm ya ewet cok sut yapıyor ama gazı hatırlamıyorum ya tarhana corbası ıc bol bol bıde yesıl soğan ye marul bol yesıllık yee cnm bakalım sız gecıyonuz bu yollardan bızde hurişle pesınızden gelıcez ınsallah sızın tecrubelerınızı alırız sızden ewı supurdum bende toz alıp pas pas cekıcem bakalım dınlenıyorum

X