2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

lülülülülülü
benımde ole ya sağolsun gamzeye 5yıl baktı bana bı zararı yok kadıncagızın kayınpederım ondanda ıyı adam varya demeden dedırtmeden yapar herseyi ole hesaplamaz elı cok acıktır yemeyı yedırmeyı gezmeyı cok sever hele torunları bıde bızım bu dagacak olan ılk erkek torunu olcak Allah ın ıznıyle bı doğsa.......
nasıl agrın sızın varmı?sanırım bız pıt dıye cıkarcaz agrısız sızısız hafıf hafıf benım devam edıor ama duzensız

valla nasıl çıkarıcaz bilmiyorum ama bi şekilde çıkarıcaz...şimdide konu bizim binanın sağlamlığına geldi...hehe 65 m2 evi 100 milyara satacak adam ya göççükten ev be 100 e kim alır...
.böyle insanlar kendileri bişey alırken en ucuzu en süperi olsun, bişey satarkende en dandik şeyi pırlanta fiyatına satmaya kalkarlar....

benım kociş gelır sımdı ben kactım huricim bol sancılı geceler dılıyorum opuyorum senı
sımdı hemen der sbhtan berı nettesın kalk der sankı ılk kez ewde pc ye oturcak :) guluyo bana hee ben kalkımda seen otur klube gır dıyo bende ona guluyom haklı o wc ye ya da balkona sıgara molasına cıkınca gırıyorum hemen ya da tras olurken hehehh napım
hadi gorusmek uzere cnm ınsallah yrn bıseyler olmus olur

nurcum takma kafana sen daha cok mınık o coooookkk değısıcek daha baakrsın gecelerı uyumaz gunduzlerı bakarsın ne gece ne gunduz bakarsın ooohhh masallah gece uyur gunduz kararında bırakır yanı değısır cok daha sen uzme kendını

canım cidden çok kötü oluyor çocuk düzeni bozuluyor bigün gece uyuyor bigün gündüz uyuyor 3 ay böyle bitecek herhalde

valla canım günlük işlerimi anca yetiştiriyorum dinlenmeye vaktim kalmıyor

bilemiyorum iş miş güç müş yatar vurur kafayı uyurum abi bebeğimi emzirirken boğulursa o işlerin bana ne faydası olacak....pislik içinde oturamam ama kendimide uyusunda işimi yapayım demem heralde....bilmiyorum....evde ne kadar halı varsa kaldırdım fazla eşyalarımı toz yapan şeyleri hep çıkardım evden...difrizi doldurdum yemekle.....sırf bebek olduğunda uyuyacağım diye.....

Bana öyle bir evlat nasip etki ALLAH’ım,

Zayıf olduğu zamanları bilecek kadar güçlü, korktuğunu kendisine itiraf edebilecek kadar cesur
olsun; şerefli bir mağlubiyette mağrur ve dik kalabilsin; zaferde ise mütevazı ve şefkatli olabilsin.

Yapması gereken işler sadece birer arzu olarak kalmasın, seni tanıyan bir evlat olsun
ve kendini tanımanın bilginin temel taşı olduğunu bilsin .

Sana yalvarırım ALLAH’ım, onu kolay ve rahat yollarda değil, güçlüklerle savaşmanın
zevkini duyacağı yollarda yürüt ki, fırtınalarda ayakta kalmayı, ayakta kalamayanlar için
de sevgi ve şefkat duymayı öğrensin.

Kalbi temiz olsun, ümitleri yüksek… Öyle bir evlat olsun ki, başkalarına hükmetmeden
önce kendine hükmetmesi gerektiğini bilsin, öyle bir evlat ki, geleceğe uzansın ama geçmişi
unutmasın.

Ve bütün bunları ona verdikten sonra, yine yalvarırım ALLAH’ım, ona gülebilme duygusunu
ver ki, daima ciddi olduğu halde kendisini fazla ciddiye almasın, ona alçakgönüllülük ver ki daima
gerçek büyüklüğün sadeliğini, gerçek zekanın açık sözlülüğünü, gerçek gücün şefkat ve
yumuşaklılığını hatırlasın

günaydın 11 de randevum var....uyuyamadım size yazıp rahatlıyıp az daha yatıcam....
sanki hamile değil gibiyim kuş gibiyim neden acaba....
bakalım bugün neler olacak....eğer doğuruyomuş gibin olursam size mutlaka haber veririm....
fazla bişey yazmak istemiyorum psikolojik bunalım içinyim....dua edinde herşey yolunda gitsin doğursamda doğurmasamda rahatlamış olarak döneyim....

a.s cnm ewet ya bakalım buralardayız ne zmn emeklıye ayrılcaz :KK66: sen nasılsın?bebek?

gunaydınlar kızlarrrr nasılsınız bakalım ?
hurişim ınsallah gzl haberlerle gelırsın benımde yrn ama ben pzrtsıye atıcam onu olmazsa eger salıda artık bıseyler dusuncerm kesın bı cozum bulcam artık nasıp.....dıye dusunuyorum....

epıdural normal doğum nasıl sızce bıraz arastırdı da herkes cok memnun 21temmuza ole bısey dusunuyorum

slm kızlar geçmişi okuyamadım...ben 15 temmuz çarşamba günü epidural normal doğum yaptım..kızım 3.610 kg boyu da 47 cm doğdu..dün çıktık hastanaden her şey yolunda çok şükür....

slm kızlar geçmişi okuyamadım...ben 15 temmuz çarşamba günü epidural normal doğum yaptım..kızım 3.610 kg boyu da 47 cm doğdu..dün çıktık hastanaden her şey yolunda çok şükür....

canım hayırlı olsun...
Allahm size bağışlasın kuzunu resimlerini bekiyoruz yavrunun

X