2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yapmayın ya ne şişliğinden bahsediosunuz kızlar..benimde estetik dikiş oldu ama b ustu agrıo orası şiş mi kalıcak yani..Çok üzgünüm çoook

kızlar efoşum uyandı çocuğumu gazlar uyutmuyorki kaçtım ben hepinizi öpüyoruz oğluşumla teyzeleri...

ayy canım benim öp kokla benim yerimee mis gibiopuyorumnanaktan

yapmayın ya ne şişliğinden bahsediosunuz kızlar..benimde estetik dikiş oldu ama b ustu agrıo orası şiş mi kalıcak yani..Çok üzgünüm çoook

deme vallamı:bbo: :1shok: mafoldumben

malesef kızlar acı ama gerçekk sarkık bi şekilde kalacakk orası benim 5 yıl geçti halen düzelmedi üstüne bide 2. geldi baakllım halimiz ne olcak:kedi:

selam canlarım geçmişi okumaya çalışıyorum kaçırdığım bir olay var mı bakalım
huricim benim doğum haftasını değiştirmişsin canım ama 38+4 olacaktı,ay çok oluyorum galiba :kedi:

huricim benim doğum haftasını değiştirmişsin canım ama 38+4 olacaktı,ay çok oluyorum galiba :kedi:

hoş geldin tatlım nasılsın bakalım geçen gün sen yazdın 34+4 diye bende söylemeyi unuttum heyecandan yada aceleden sanırım:)

tatlım burda yazıyo aceleye gelmişsin anlaşılankaydirigubbakcemile3

herkese merhaba dogum yapan annelerı tebrık edıyorum

bız dun aksam ustu hastaneden cıktık evımıze geldık cok sukur degerlerımız dusmus
yarın yıne kontrolumuz var ınsallah artmamıstır.....

sık sık emzırıyorum 2 saatte bır sütümü sagıp verıyorum 60 cc yeterlı gelıyo
sutumu sagdıgım ıcın mama vermıyorum acaba vermem gerekıyormu yıne?

canım geçmiş olsun çok şükür eve gelmişsiniz hayır canım mama verme sakın sık sık uyandır emzir eğer uyanmıyosa sağ sütünü biberonla ver mama verme canım sütün güzel geliyosa mamaya gerek yok:1no2:

dılos cok sınırlerım bozuk mama vermıyorum hastanede verdıler
doymuyomus hem mama yıyor arkasından bıde benı emıyor

uyanmıyor bı turlu delı olucam zorla 2 saatte bır uyandırıyorum sutum yetmez dıye sagıp verıyorum ne kadar emdıgını anlamak ıcın

bu seferde emmedıgı ıcın sutum azalıyo sarılıgı atlatsın dıye ugrasıyorum yoksa bıberon bıle kullanmıcam

senın kızda sarılık olmustu sen atlattınmı sımdı nasıl
beslenmesını falan nasıl saglıyosun

canım biz atlattık çok şükür sıık sık zorla uykulu kucağımda gece gündüz saatt tuttum emzirdim hep halen öyle şuanda bile gece ve gündüz kurulmuş saat gibi 2 satte bir emmek için kalkıyo sadece anne sütü veriyorum çok ağladığında felan deniyorum bende mama yapıyorum ama mamayı almıyoo çok şükür şuan sütüm yeterli ne kadar emerse okadar sütün çoğalır emzirmeye uğraş benim göğüslerim dolduğu gibi başına gidiyorum uyandıyorum emzirmek için hiç sağmadım daha :1no2: biraz sabırlı ol canım düzelicek inşallahh:teselli:

ayyy evet dilaracım bebişim aklımı başımdan aldı,aceleyle yazınca yanlış olmuş,hurişiiiim pardon canım.
doğum yapmayan arkadaşlara sabır diliyorum umarım ugün yarın kavuşursunuz yavrularınıza.

inşallah bırak günleri saateler geçtikçe bile sinir oluyorum ben ya...bu cumartesi pazar eşim gece işe gidiyor ...üstelik izinide bittii bu cuma son günü:gitme:

uuyyy yirim kuzucuğu
bugün bunu sipariş ettim evde odadan odaya gidince yanımda dursun diye sanırım bu kızz bana bağımlı olcak inşallah işime yarar yarın elimde olcak ana kucağı:ecrin_bebek:
kesinlikle çok kullanışlı olduğu söyleniyor.hayırlı olsun iyi yapmışsın..

tamam listeyi güncelliyorum şimcik...

yes heyecanlı kızım o şimdi anne oldu..olcak o gadder...kaydirigubbakcemile3

ee bebişin nasıl arada bilgi ver haber vewr bize...lmaz:kaydirigubbakcemile3

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs-----------------------29+6
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan--------------------2haziran-------------------------32+4
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------------sezeryan------------------------14 haziran---------------------------35+2
papetlant-------------------------*-------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran----------------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal--------------------------17 haziran----------------------------*--
menekseak----------------------*-----------------------erkek---------------------------g.anez.sezeryan------------------19 haziran-------------------------38+2
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran-------------------------37+6
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------------normal---------------------------20 haziran-------------------------38+4
selsin---------------------29 haziran-------------------erkek-------------------------------sezeryan-------------------------21 haziran-------------------------37+3
ipegimu---------------------------*---------------------------kız---------------------------------epi.normal------------------------23haziran------------------------38+6
akdas-----------------------------*---------------------------kız--------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran--------------------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran----------------------kız---------------------------------epi.sezeryan---------------------24haziran----------------------- 38+5
jasmincin-------------------------*----------------------------*------------------------------------sezeryan-------------------------24haziran--------------------------35+1
confuse-------------------22haziran------------------------*------------------------------------------*--------------------------------------*---------------------------*
sanem--------------------25haziran------------------------*------------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
GAMZE---------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal---------------------------26haziran-------------------------38+6
nur84----------------------6 temmuz-----------------------kız------------------------------------normal---------------------------27haziran-----------------------38+5
swethome----------------29haziran-----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran-----------------------38+4
nurr34----------------------5 temmuz----------------------kız------------------------------------normal--------------------------29 haziran--------------------*
derin------------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez---------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz----------------------37+3
sibel07---------------------1 temmuz----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz--------------------*
rosem----------------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------spi.an.sezeryan---------------------1 temmuz---------------------38+3
burcusener---------------1 temmuz---------------------erkek---------------------------------sezeryan-------------------------1 temmuz---------------------38+5
zuzuuum---------------- -8 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz---------------------38+1
karen81--------------------2 temmuz-----------------------kız-----------------------------------sezeryan-------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks----------------------5 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------38+5
nar--------------------------11 temmuz--------------------erkek-------------------------------sip. sezerya------------------------6 temmuz--------------------38+0
beyazmelek--------------7 temmuz-----------------------kız-------------------------------genelsezer-n-------------------------7 temmuz--------------------38+3
nesquk_24----------------6 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezerya-n------------------------7 temmuz----------------------*
hüzün yılı------------------8 temmuz---------------------erkek----------------------------------sezeryan-------------------------8 temmuz---------------------39+0
sıla_84----------------------9 temmuz-----------------------kız--------------------------------------normal--------------------------9 temmuz---------------------37+0
demet-----------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezeryan-----------------------10 temmuz----------------------*
kikoleyim------------------10 temmuz----------------------kız------------------------------------sezerya-------------------------10 temmuz---------------------37+5
ebush-------------------------------*---------------------------erkek------------------------------------norma--------------------------10 temmuz---------------------41+0
demresu-------------------15 temmuz-----------------------kız-------------------------------------norml---------------------------11 temmuz---------------------38+4
filizusta---------------------11 temmuz--------------------erkek-----------------------------------sez-yan-------------------------11 temmuz--------------------37+5
aysenur2009--------------20 temmuz----------------------kız--------------------------------------nmal----------------------------12 temmuz-------------------------*

babaylon---------------------10 temmuz---------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
hafsa23----------------------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
kuzu--------------------------14temmuz-------------------------*----------------------------sezeryan (haber bekleniyor)
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan (haber bekleniyor)

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
sibel4--------------------------20 temmuz------------------erkek---------------------------normal
alpim---------------------------21 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
O kızlar kımsecıkler kalmamıŞ ben anak gırebılıyorum lohusa evı kalabalık oluyormuŞ bırde bebek Şu 40 ı doldursak bır harŞeydÜzene gırse.
HÜzÜncÜm bızdede sarılık vardı 3.n deĞerı Çok yÜkselmeden mor ıŞıĞa yattık Çok kolay deĞıldı ama Çok sÜkÜr atlattık ben Şuan mama ve sÜt verıyorum bol bol besle dedı dr kılo alımı baŞladı sarılık bıtmeye baŞladı nekdar yerse okadar ıyı yanı.Çok geÇmıŞ olsun.

demresu saol cnm
dıloscum ınsallah gırmeyı dusunuyorum ama esım doğurda su laptobu satayım oz mn zaten zamanın olmıcak gırmeye falan dıyor kendısı bnılgısayarcı ya getırıp goturup duruyo ewdekı pclerı ama ben buna cok alıstım satarsa bı sure gıremem ama getırır yıne gırerım bende
benım agfrılarım devam edıyor ve rahımden kasılmalar var ara ara .....
bakalım bır ıkı gune kadar gelıcek gıbı sanırım ınsallah

selam kızlarrr
listemiz baya bi yol almış tüm yeni doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum kuzularına uzun sağlıklı ömürler diliyorumopuyorumnanaktan

nazlı ve huriş anacım siz hala doğurmadınızmııııı:sinifsinif:
sizlere isimlerinizle dua ettim kızlar valla ameliyata girerken.hepinizi tek tek saymaya çalıştım
hepiniz sağlıkla kurtulursunuz inşallah :Saruboceq:

diloşum eylülümü kokla benim için

çıkıyorum çok oturamıyorum dikişlerim çok canımı yakıyor:gitme:

demetcım Allah razı olsun cnm cok saol
bız hurişle demırbas olduk walla bu gıdısle bakalım nolcak?
benımkı 21 temmuzu beklıyor karar verdım ya ben pzrtsıye kadar olmazsa gıtmıcem nst ye flaan pzrtsı gıderım ınsallah olur o zmna kadar

Kıslar selam bende Cumartesi normal doğum yaptım bizimki zorla geldi ona kalsa gelmeye hiç niyeti yoktu ama biz kazandık paşam 4 günlük oldu bugün ilk kontrolümüz yapıldı şimdilik yolunda herşey sarılık 14 çıktı pazartesi tekrar kontrole gidicez umarım yükselmez bol bol emzir birazda güneş ışığı alsın dedi doktorumuz şimdi çok kalamıcam yarın girmeye çalışıcam hepinizin kuzucuklarını öpüyroum çok iyi bakın güselliklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…