2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cnm ya ole deme kontrollarıne gdyrsun gorunuyor orada ben sordum onlar ıcın zmn var dedı bgn bendede 10dk. bi sancı cıktı ama bakalım hayırlısı

cnm hala belımde ve kasıklarımda agrılarımvar bbebekte cok hareketlı hele yan yatoyoprum soluma nasıl hareket edıor kasılıyor bır bucuk saatte agrılar oluyor ara ara bakalım hayırlısı
kızım babaannesıne gıttı sbhtan berı yok gıdıp onu almayı dusunuyrm ama gozum yemıyor ya yolda bısey olursa dıye gercı yakın 10dk. ama ılmıyorum ıkı saat sonra cıkarım gezmıs olurum da ya
senın bıdıklar ne alemde?
bu arada dr. nts me bakmıs yrndan sonra yok ya pazartesıye kadar doğmazsa dığer dr. yonlendırdı gelsın nst yapılsın demıs pehhhhhh

cnm hala belımde ve kasıklarımda agrılarımvar bbebekte cok hareketlı hele yan yatoyoprum soluma nasıl hareket edıor kasılıyor bır bucuk saatte agrılar oluyor ara ara bakalım hayırlısı
kızım babaannesıne gıttı sbhtan berı yok gıdıp onu almayı dusunuyrm ama gozum yemıyor ya yolda bısey olursa dıye gercı yakın 10dk. ama ılmıyorum ıkı saat sonra cıkarım gezmıs olurum da ya
senın bıdıklar ne alemde?
bu arada dr. nts me bakmıs yrndan sonra yok ya pazartesıye kadar doğmazsa dığer dr. yonlendırdı gelsın nst yapılsın demıs pehhhhhh

inşallah yarına kadar sancıların çoğalır canım yürüyüşte iyi gelir sancı varken zaten yürüyüş yaptırıyolar hem yakınmış yavaş yavaş gitsenömi acaba belki işe yarar benim bıdıklar uyudu bend euyumuşum 1 saat kadar kafam yerine gelmiş ufak böcüğüm kalmıştı onu emzirdim şimdi beşiğinde bakınıyo heran yaygaraya başlayabilir:) bide akşam fark ettikki eşim aldı kucağına ben mutfağı toplarlıyorum durmuyo ben aldığım gibi kucağıma sustu acaba anneyi babayı ayırt etmeyemi başladı kuzucuğum:asigim:

dıloscum kokundan ayırıyodur ya emınım
dun gamzem bı sarıldı bana annemmmm ne kokuyosun dıyor nasıl dedım aynı anne gıbı mıs gıbı kokuyosun dıyıp dıyıp ıcıne cektı aglıcaktım ya

dıloscum kokundan ayırıyodur ya emınım
dun gamzem bı sarıldı bana annemmmm ne kokuyosun dıyor nasıl dedım aynı anne gıbı mıs gıbı kokuyosun dıyıp dıyıp ıcıne cektı aglıcaktım ya

canım yaa benim kızda fena kıskanıyo belli etmiyo ama bana soğuk davranıyo :KK43:bi okula başlasa bişeylerle meşgul olsa bu kadar sorun etmez belki:umursamaz: ilk haflarda pek önemsemedi ama yeni yeni kıskanmalarımız çoğalıyo gibi:KK43:

bugün bunu sipariş ettim evde odadan odaya gidince yanımda dursun diye sanırım bu kızz bana bağımlı olcak inşallah işime yarar yarın elimde olcak ana kucağı:ecrin_bebek:

10732sunnyoranj.jpg

cnm bu cok ıse yarıyor ya benım kızımdan var elımde bız gamzede cok kullandık bunu o olmasaydı yanmıstık dıyeılırım walla
uyuturken falan pratık oluyor ıyı yapmıssın

cnm bu cok ıse yarıyor ya benım kızımdan var elımde bız gamzede cok kullandık bunu o olmasaydı yanmıstık dıyeılırım walla
uyuturken falan pratık oluyor ıyı yapmıssın

inşallah canım yaa işime yarasın bide medala purlan krem sipariş ettim göğüslerim çok fenaa ikisi uyugun fiyata geldi baya kaydirigubbakcemile5

kimsecikler yok bugün çok sakin nazlıbahar bari sen doğum yapınca kopma burdan hadi bi 10 gün giremezsin zaten ama sonra yine gel dertleşiriz yanlız kalmayım:)

diloş selam canım..ya bişi sorcam bu dikişlerin açıldıgını nerden anlıycaz öle b durumla karsılasırsak?iç dikişler yani?

diloş selam canım..ya bişi sorcam bu dikişlerin açıldıgını nerden anlıycaz öle b durumla karsılasırsak?iç dikişler yani?

canım benimde dikişlerim çok kötü pazartesi günü gidicem doktora geçmişti son 1 haftadır azdı resmen oturup kalkarken acı oluyo :KK43:(benimde bu konuda bi fikrim yok herkes yazın dikişler sıcaktan kaynamıyo ondan felan diyo bakalım bide doktora gideyim ne dicek:KK43: hayırdır senindemi dikişlerde sorun varr?

diloşum b kac gundur ayaktayken falan dikiş yerleimin ust kısmında yangı gibi b his duyuyorum üsütmüşsündür diyorlar ama ne biliim..agrı kesici de almıyorum..ne kadar surecek bakalım bu sızılar..?

nilayy hoşgeldin canımm nasılsın efemiz nasıll:asigim:

selam diloşum çok iyiyiz biz gaz problemi dışında sorunumuz yok gaz canımızı çıkarıyor zaten:KK43:(((..
senin prensesin nasıl canım?ameliyat yerinmi acıyor..
dikişmi attılar gülüm sana benim yapıştırma oldu..

diloşum b kac gundur ayaktayken falan dikiş yerleimin ust kısmında yangı gibi b his duyuyorum üsütmüşsündür diyorlar ama ne biliim..agrı kesici de almıyorum..ne kadar surecek bakalım bu sızılar..?

benim 22 gün oldu halen böyle üff inşallah bi sorun çıkmaz başımızaaa:sinifsinif:

selam diloşum çok iyiyiz biz gaz problemi dışında sorunumuz yok gaz canımızı çıkarıyor zaten:KK43:(((..
senin prensesin nasıl canım?ameliyat yerinmi acıyor..
dikişmi attılar gülüm sana benim yapıştırma oldu..

bende iyiyim tatlım kızımda iyi çok şükür şuan fazla gazımız yok inşallahta olmaz yavrum efe nasıl dayanır canım yaa:KK43: ben diğer kızdan bilirim gaz sancısını kaç kere acillere gittik gecenin bi yarısı sabahtan akşamakadar ağladığını bilirimm:gitme: canım yapıştırma dikişlerim ama nedense acı var oturup kalkarken acı oluyo bir haftadır böylee:KK43:

kızlar efoşum uyandı çocuğumu gazlar uyutmuyorki kaçtım ben hepinizi öpüyoruz oğluşumla teyzeleri...

X