2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huriş nasılsın canım
iyi olmaya çalışıyorum bebeğimi bekliyorum....sabırsızım artık...

ilayda iyi teyzesi uyuyor zor uyuyor ya bi türlü dalamıyor
nasıl olur acaba bunun bi yöntemi olmalı doktoruna sordun mu

merhaba bayanlarr.. bakınn oğlumla ben mevlütten...
buraya da ekleyeyimm dedimm
çok şeker görünüyorsunuz valla bebişleri böyle görünce hem bir an önce doğsun istiyorum hemde nasıl bakıcam diyorum....

ben mevlütünü heralde 2 aylıkken yapıcam kızlar ramzana geliyor ramazanda yapamam....:sinifsinif:

slmsssssssssssss
midem kötü , süt içiyorum ...
2 gündür mayalı hamur işi yersem olacağı buydu :mymeka:

çok şeker görünüyorsunuz valla bebişleri böyle görünce hem bir an önce doğsun istiyorum hemde nasıl bakıcam diyorum....

ben mevlütünü heralde 2 aylıkken yapıcam kızlar ramzana geliyor ramazanda yapamam....:sinifsinif:

sağoll canımm... doğsun tabiii.. inan uğraşmak insanı yormuyor.. ona bişey olacakmış korkusu insanı tedirgin ediyor.. haklısın cnm ramazan dan sonra yapman en güzeli. allah kabul etsin şimdiden.. bebişin bi gelsin de mevlütü de olacak inşallahh

ben de şu anda hem size bakıyorumm hem de sütümü sağmaya çalışıyorumm... ama günden güne azalıyor sanırım.. :KK43:(( ağlamak istiyorumm yaa

geçmiş olsun stardust canım benimm yaa kıyamamm süt iyi gelir midene inşallahh

ohh ohh maşallah hamaratlık başlamış son günlerde zaten insan iş kolik oluyo hiç doğurmucakmış gibi hurişim 8 gözde az gelir kızznaniknanik

canım yaa maşallah uyusun benimkide çok sık uyanıyoo tam 2 saatte bir kurulmuş saat gibi gecede öyle memeye kalkıyo çok sık memeyi ağzına alıyo 2 çekiyo tekrar uykuya bide memei zor alıyom ağzından illaki ağzında kucakta eziyette uyucak velettkaydirigubbakcemile3

canım benim kız o kadar bile uyumuyor iki ündür çok çabuk uyanıyor bugün göğüs ucu olmadan verdim mememi sütü daha iyi alıyor

canım dra sorduk ama tatmin edici cevap alamadım açıkçası

herrkese günaydın kızlar

stardust canım çok geçmiş olsun sana da hayırlısıyla atlatacaksın inşallah

yarın bu saatlerde doğuruyor olucamm çooooookk heyecanlıyımmm

çok sağol canımmmm , inşallah senin de hayırlı haberlerini duyarız yarın ..

ayy canım yaa inşallah biraz önce gelir bu oğlan içinden ne çıkacak merak ediyom hakkattenkaydirigubbakcemile3 yerim ben o tosuncuğuu:asigim:
canım benim niye elimi çekeyim bir birimize her zaman lazımız ben kolay kolayy internetime bişey olmadığı sürece kimse beni ayıramaz burdannaniknanik
okadar alıştımki sizlere sabah gözümü burda açıyorumm ilk hepinizi ayrı merak ediyorum duaa ediyorumm sağlıkla alsınlar yavrularını diye:Saruboceq::nazar: bu gidişile 3. çocuğuda yaparım burda dermişimm:roflol:

haklısın canım , inşallah ben de doğum sonrası çabucak iyileşir , başımdaki insan kalabalığını gönderir , oğluşumu uyutup uyutup gelirim buraya zemuszemus
sağol canım iyiyim bende şimdi az önce kayınvaldem aradı telde konuşuyoduk kızda uyuyodu sen benim büyük kız oyuncakları var çatalı kaşığı tenceresi işte mutfak eşyası benden fırsat bilip sen kaşıkla kardeşine su vermeye kalk vermişte zaten bide geldi anne kardeşim kusuyo anne bak diye geldim baktım şakır şakır kusmuş çocuk şaşırdım ne oldu dedi ben ona su verdim anne demezmii dondum ya ya boğulsaydıımafoldumben

ne diyosunnnnnnnnnnnnn :1shok:
büyük geçmiş olsun canım yaaa :1hug
:

canım sertte davranma kinlenir falan senin için daha kötü olur allah korusun

diloşcum , nur haklı canım .. elinizden geldiğince bu konuda inatlaşmamak , uç tepkiler vermemek gerekiyor , tabi o halde görünce miniğini insan nasıl düşünecek tüm bunları , bir de böyle bir şey var :sm_confused:
ne diyosun :1shok: çok sakat bi durum,eylülün sadece senin memeni alması anne sütü içmesi gerektiğini söyle bence... biraz büyüyünce sen bakarsın kardeşine yemek yedirirsin falan de...ay çok zor senin işin bide kendi memesini vermeye kalkıyormuşlaelaelaelaelaesırnaşık şey 8 tane gözün olması lazım diloş....

süper ya burdada öyle yağmur yok ama perdeler havalarda bütün camlar açık çok güzel seriinnn bi hava var çok seviyorum bu havayı...

.lohusa yatağımı yaptım saten mis gibi çarşaflarımı serdim.. yatak odası perdeleri kalmıştı onları yıkadım ütüledim kocişede arada laf soktum....yerimseniben 2 ay oldu yıkayalı 2 ayda bir perdemi yıkanır falan dedi yıkanır tabi senin anan tembelse ben napıyım dedim...as bakalım şunları .....kaydirigubbakcemile3 dolap içlerimi katladım düzenledim...şimdi biraz dinleneyim mutfağa giricem biraz domestosla sırnaşma vaktimiz geldi.....şakkıdı

ohhh misler gibi yatmak tez vakitte nasip olsun o yatakta canım ..
sen yine de çok haşır neşir olma domestosla , burnunu iyi kapat :sinifsinif:

merhaba bayanlarr.. bakınn oğlumla ben mevlütten...

buraya da ekleyeyimm dedimm

canım maşallah ikinize deeee :nazar: :nazar:
Allah kabul etsin mevlütünüzü , dualarınızı .. darısı başımızaaaaa :asigim:

hoş geldin canım geçmiş olsun tatlımmm iç sütü :) hem bebişede yararopuyorumnanaktan

saol canım yaaaa Şeniz
sorma , süt içince kolbastı başlıyo bizde :sm_cool:

Son düzenleme:
geçmiş olsun stardust canım benimm yaa kıyamamm süt iyi gelir midene inşallahh

teşekkürler canımm Şeniz
sabah Lansor içtim , akşam da içince kesilecek ama akşama kadar :1no2: bittim ben ...
rennie de içiyorum arada ama , ı-ıhh ..
ibrahim ege neredeyse 1 aylık oldu dimi :asigim:
maşallah yaaa :nazar:

slm kizlaaaar!!!
ben dogurdum sonundaaa,
nazlibaharcim darisi sana ins,
gece 1 de sancilandim ve sabah 6 da dogum oldu, kolay oldu sayilir...
sinan pasam 3650 gr ve 51 cm dogdu,
gununu gecirenler ve biran once dogurmak isteyenler size bi tuyo, biran once korunmasiz iliskiye girin,
biz iliskiye girdik ve 2 dk sonra suyum geldi ve sancilarim basladi....
hastaneye gittigimde 4 cm acilmam vardi, ve 5 saat icinde dogurdum,
epidural vurundum ama bana nedense etki etmedi ve yinede o sancilari cektim,
keske vurunmasaydim,
ayrintilari daha sonra yazarim,
resim de eklicem ins, bi gorseniz oglumu cok sacli,
neyse ben resim eklemeye calisayim.....

teşekkürler canımm Şeniz
sabah Lansor içtim , akşam da içince kesilecek ama akşama kadar :1no2: bittim ben ...
rennie de içiyorum arada ama , ı-ıhh ..
ibrahim ege neredeyse 1 aylık oldu dimi :asigim:
maşallah yaaa :nazar:

canımm yaa kıyamamm.. çok kötü bişey mide ağrısı yanması... benim de midem yanıyordu rennie nin emme hapları çok iyi gelmişti.. ondan mı kullandın sen cnm?
bu arada oğluşum artık 1 aylık oluyoo maşallahh.. aslında zamanında normal doğumla gelmiş olsaydı ultrason tahmini doğum tarihimiz 12 temmuz du. ama oğlum daha fazla bekletmek ve beklemek istemedi sanırım... darısı başına cnm. tüm bekleyen hamişlerimizin...

slm kizlaaaar!!!
ben dogurdum sonundaaa,
gununu gecirenler ve biran once dogurmak isteyenler size bi tuyo, biran once korunmasiz iliskiye girin,
keske vurunmasaydim,

canımm allah kavuştumuş oğluna.. maşallahh ..
allah analı babalı büyümeyi nasip etsin.

slm kizlaaaar!!!
ben dogurdum sonundaaa,
keske vurunmasaydim,

canım geçmiş olsun allah analı babalı büyütsünn resimlerini bekleriniz kuzucuğun:lepi::nazar:

X