2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

oh masallah bak buyuyor senin kuzu.

]
canım açılmıyor youTube biz de yasaklı maalesef....

geçmiş olsun tatlımm..İnşaallah her şey yolunda gider...sağlıkla oğluna kavuşursun....Allah yardımcın olsun...

yaaa youtube acildi diye duymustum ondan verdim. hay Allah.

dur bir de video google'dan vereyim linki.

kizlar mutlaka izleyin.

finger feeding baby - Google Videos

slm kızlar bizde geldik evimize çok şükür
kimler doğum yaptı bilmiyorum yapanların gözü aydın olsun yapmayanlarda biran önce kavuşurlar inşallah
dün saat 2 de genel anesteziyle elifime kavuştum
aynı babasına benziyo çokkkk şeker sanki ilk bebeğim gibi
dün çok kötüydüm ama bugün çok şükür daha iyiyim
en kısa zamanda fotosunu eklerim daha detaylıda yazarım inşallah
hepinizi öpüyom

Canim ayinisini bir arkadasim da soyledi. bebek karnindayken dha bir baska, o gunleri ozluyorum dedi. yani bebegini sevmediginden falan degil kesinlikle ama karninda hissetmek, kimildamalari gerinmeleri cok cok guzel bir duygu demisti. simdi o gunleri ozluyorum demisti. Yani bunu bebegin yormasindan falan degil de, hamileykenki hislerin de cok cok guzel ve farkli olmasindan dolayi soylemisti. o yuzden her anin tadini cikarmak lazim. nasil olsa dogacak.

slm güzell anneler ..
bugnde bizden tık yok :umursamaz:
hayırlısı bakalım :Saruboceq:

Rabbim şifalar versin canım..
canım yaa sabret inş bugunlerde geçeçek :1hug:

delikafadulden delikafadulden
ah keşke bende kontrol diyip doğum haberi versemmmmm
canım hayırlı haberlerini bekliyorumm
hayırlı doğumlar canımmm
ayyy butun ayrıntılarını yaz canımm
hastanemız nasılmış bakalım..
görüyormusun ben sana haber veririm derken şimdi ben bekliyorum haber kaydirigubbakcemile3
hayırlısı artık Şeniz
inş

hayırlısı böyleymiş canım demek..baksana hepimiz temmuz annesiydik ama yarımızdan çoğu haziran annesi oldu..
şükür sen ve bebeğin sağlıklı olduktan sonra gerisi boş canımm kaydirigubbakcemile5

bizdede öyle canımm.bizim paşada çok hareketli..bizde bekliyoruz :umursamaz:
hayırlı haberlerle gel canım inş opuyorumnanaktan

ayy maşallah yaa..
negüzel mevlütler bile başladı ...
Rabbim kabul eylesin şimdiden canımm....

hayırlısı olsun canımm..
inş bizim gibi bekleyenler bi an önce meleklerine kavuşur :Saruboceq:

çook geçmiş olsun canım..
şükür eve geldiniz..
inş meleğin biraz daha sabrede de zamannda gelir..
canımmm benimmm sağlıklı sıhatli yavrunu alırsın inş
dualarım seninle canımmm a.s.

hayırlı olsun canımm bebşinn :asigim:
Rabbim hayırlı ömürler versin..
kocabi maşallahhhhhhhh

Paylaşımların için çok teşekkürler canımm kaydirigubbakcemile5

gulıstancım ınsallh cnm mılletın doğmadımı demesınden gına geldı cıkmıyorumdaha dısarı
ınsallah hemen gelsınler daha bekletmesınler artık

gulıstancım ınsallh cnm mılletın doğmadımı demesınden gına geldı cıkmıyorumdaha dısarı
ınsallah hemen gelsınler daha bekletmesınler artık

sorma canım yaa..
annemde kaynanamda burda ..
bişey varmı diye heran gözüme bakıyorlar..
telefonlar zaten durmuyor..
kendimde okadar çok baskı hissediyorum kii
böyle nezaman geçiyor ne rahat edebiliyorum..
inş bi an önce olurda hepimiz rahat bi nefes alırız...

canım ya geçmiş olsun inşallah bişeycik olmucak biraz daha sabreder kuzucuğunn:Saruboceq:

çok geçmiş olsun inşallah en kısa zaman da taburcu olursun sağlıkla dönersin evine...allaha emanet ol a.s.

cnm çok geçmiş olsun kontrol altında tutmalarıda güzel cnm inşallah en kısa zamanda düzelir dualarımız oğlun ve senin için :Saruboceq:

canim kontrol altinda tutulman daha iyi. cunku prelerklampsi ihmale gelmiyor. varsin kucuk dogsun. arkadasiminki 2140 gr dogdu. tosun gibi simdi 2 aylik oldu. hic canini sikma sen. oyalanacak bir sey bul ve kotu seyler dusunme. dualarimiz sneinle.

]
geçmiş olsun tatlımm..İnşaallah her şey yolunda gider...sağlıkla oğluna kavuşursun....Allah yardımcın olsun...

iyi canım çok sevindimmm.. iyi haberlerini duyunca...Her şey yolunda gider inşaallah paşan zamanında gelirr..sen de sağlıkla doğum yaparsın inş.canım..şu günleri hayırlısı ile bir atlatsan

canım maşallah..inş hep güzel haberler veririsn..tekrardan çok geçmiş olsun canımm..

çok güzel yarın geç kalma topiğe o zaman hadi çok yattın kalk çabuk eve....aaa olmaz ki ama yahu...:CüvCüv:sırnaşık şey

canlarım iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok ama çokkkkkkkkk teşekkür ederim ve hepinizi ayrı ayrı Şeniz
bunu da atlattık ya şükür diyorum , inşallah şu 1 hafta içinde baka bir ekşınımız olmaz .. haklısın karencim .. her defasında aynı dilekte bulunuyorum ama çok geçmeden 2-3 gün içinde başka bi yerden başka bi nane çıkıyor , anlamıyorum ben de artık :çok üzgünüm:

herkese günaydınn güzel bi hafta sonu olsun hepimiz için artık az sayıda hamişimiz kaldı allahım hayırlısıyla sizleride bebişlerine kavuştursunn canlarımm:Saruboceq:

AMİN CANIM İNŞALLAHHHHH :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ececim iyi haberlerle dönmüşsünüz ne güzel , maşallah analı kızlı size
belki sabrederse prensesin o güne kadar aynı gün olur doğumumuz kaydirigubbakcemile5
huri bence üpiz yapacak , bize haber vermeye bile fırsatı olamadan aniden doğuma gidecek yerimseniben
inşallah hepimiz hayırlısıyla alırız mis kokulullarımızı kucağımıza :asigim:

herkese günaydıınn, doğumuma 3 gün kaldı
salı günü inşallah kollarımda kızım
korku heyecan hepsi birarada,Allahım hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

inşallah canımmmm ..
az kalmış hem de çok azzzzz delikafadulden
hayırlısıyla , sağ salim gelsin kızın kucağına :Saruboceq:

selam kızlar bugün evde temzilik var yarında kuranımız olacak hayırlısıylaa bi telaş içinde koşturuyorum evdee kızımı yıkadım şimdi mis gibi uykuya daldıı:asigim:

Allah şimdiden hayırlı ve kabul etsin mevlütünüzü .. e tabi sanada oldkça kolay gelsin , kessssssssssin o popon oturmayacak yine :1no2:

oğluşuna çok geçmiş olsun canım .. insan her ne kadar neredeyse tüm bebeklerin bu sarılık illetine yakalındığını bilse de içi bir nebze rahatlamıyor sanım anne olanın ...

canım inşallah kolay bir doğumla hayırlısıyla kucağına alırsın mis kokulunu .. dualarımız seninle , Allah yardımcın olsun canım :Saruboceq:

evet canım yaa 1 avuç kaldık , onların çoğu da bu hafta içinde ikişer - üçer doğurur . kısmetse kapanışı ben ve morlavanta yapıcaz .. inşallah gün gelmiş arkadaşlarımız bir an önce ve sağlıkla kavuşurlar mis kokulularına ..
sen de hiç öyle yazdığın gibi olumsuz düşünme .. neler atlattınız beraber onunla siz ve bak kzın kollarında , sağlıklı ve git gide büyüyor :asigim:

canım inşallah dilediğinn doğum şekliyle kucağına alırsın bebşini .. bu kadar bekledin inşallah yine istediğin gibi olur sonu ..
evet yaa ebush kesin doğurdu bence de :lepi:

güzel haberlerle dön , inşallah açılman artmıştır canım ve en yakın zamaanda doğuma alırlar seni :Saruboceq:

canım hayırlı olsun mevltünüz . şekerleriniz - sepetini çok cici olmuş , darısı başımıza innnnnnnşallahhhhh :asigim:

cnm cok gecmıs olsun kendıne dıkkat et azcık bı zamanımız kaldı ......bıraz daha guc

oh masallah bak buyuyor senin kuzu.

çook geçmiş olsun canım..
şükür eve geldiniz..
inş meleğin biraz daha sabrede de zamannda gelir..
canımmm benimmm sağlıklı sıhatli yavrunu alırsın inş
dualarım seninle canımmm a.s.

sağolun canlarım yaaaa :1hug:
insan bi terslik yaşayınca , hatta seri halde yaşayınca terslikleri fena daralıyor da atlatınca kocaman bir oh çekiyor ve olay mahalinden aaanında uzaklaşıyor :))))) inşallah şu kaln 1 haftamız da hayırlısıyla sağlıkla geçer de biz de mis kokulumuza kavuşuruz en özlemlisinden :asigim:

kikoşummmmmm Şeniz:1hug:
Allah uzun ömürler versin Elif kızımıza ve bahtını açık etsin , size de sağlıkla , huzurla ve analı - babalı büyütmeyi nasip etsin :Saruboceq:

topıc ne kadar bos kalmıs boyle.
kımsecıkler yok.oysa onceden boylemıydı.
bende oglusu uyuttum bır bakayım dedım.
annelık gercekten cok zormus.annelerımızın kıymetını sımdı daha ıyı anlıyorum.
bebegım agladıgında sankı ıcım erıyor,benımde canım acıyor.
butun bebısler saglıkla gelsın dıye hep dua etmıstım.6 gun boyunca hastanede kalmak benı cok yıprattı.
umarım sızlerın bebıslerı ıyıdır.doguma gıdeceklere tavsıyem eger bebegınızı dogumdan sonra emzıremıyorsanız kasıkla mama verınkı bebek aclıktan sarılık olmasın.

merhaba kızlar bugün ok stresli bi gün yaşıyorum ve hala panik durumdayım sabahtan iççamaşırımda su hissettm daha doğrusu geldiğini hissettim ve iç çamaşırımı tekrar değiştirdim ve yine su geldi ama çok değil çok az aslında daha dğumumada var 27 temmuzda sezeryan olcam ama korkudan doktoru aradım ve kontrolla gittim alttan baktı ve bu kadar acıcağını hiç tahmin etmedim cayip bi acıydı eşimin huni gibi bişey soktu ve eşimin dediğine göre ucunda kan olmuş şimdide kanlı akıntı gibi şeyler geliyor normaldir dimi bunlar???yoksa doğummu yaklaştı???doktor bebeğin suyunun normal olduğunu söledi ama bu seferde alttan kontrol olduğu için korktum..

h

merhabalr yarın doguma gıdıyorum sabah 10 akadar dogum yapmıs olurum heralde dualarınızı esırgemeyın
Rabbim hayırlı doğumlar versin canım..
inş bi avazda kurtulursun..

canım bende de aynısı oldu.alttan kontrol edince kan gelmişti.ama çok dııl.tabi korktum bişey mi oldu diye .hemen dr.u aradım.oda kanamann olması normal dedi..çoğalırsa hemen gelmemi istedi..sende ona dıkkat et.çoğalırsa hemen dr a git canm..ve yat uzan dinlen biraz..daha zamann var senn..hayırlı doğumlar canımm

çok teşekkür ederim içime su serptin valla :) çok korkmuştum ama o kadar çok kan gelemdi tabi az az 2 kere falan geldi...şimdi korkudan kalkmıyorum bile ytaktan:)

kızlar geç haber verdim özür...gerçi bugün diloşa mesaj attım ama oda heralde giremedi topiğe....

ŞOK ŞOK ŞOK hihoyyytdemresu bugün normal doğumla bebişini kucağına aldı 3200 gr.şeker helvamız.....heyecandsan konuşamadım bende dışardaydım çünkü....sabah 9 da suyu gelmiş......sezeryan bekelrken normal doğum olmuş.....hayırlısıyla sağlıkla aldı bebeğini kucağına....
darısı başıma darısı başımazemuszemus

o laflara bende kuduruyorum artık dışarı çıkmasam nolcak doğurmadın mı demek için evi arıyorlar kafamçokkarıştımandamısın 11 ayda doğuruyosun bile diyen var şakkıdı
bekliyoruz tatlım doğum hikayeni...yeni resimlerde bekliyoruz...

inşallah ya habersiz bırakma bizi ama...

hayırlısı canım inşallah bizde kavuşuruz bebişlerimize ama baksana millet çatır çatır doğuruyo ben hepsinin haberlerini alıyorum herkes doğurdum die arıyo hehehehe

ohh paşamıza bak sen heleee zemuszemus senle dünür olabilürüz ....

bende seni öptüm bebişini öptüm,elifini yerim ben...

merhabalr yarın doguma gıdıyorum sabah 10 akadar dogum yapmıs olurum heralde dualarınızı esırgemeyın

inşallah hayırlı haberlerle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…