2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

döneceksiniz tabi canım sırayla gidip doğuracaz inşallahhhhhhhh:lepi:

yok kız solumdan kalkmadım ben aslında espürüklü yazıyom da sembol kullanmadım sana tuhaf geldi heralde aşıkım kız ben sana bilmiyon mu dölüüü opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5:asigim:

bu arada lohusayken boyatılmıyor da hamileyken boyatılıyor mu ki sırnaşık şey

benim saçlar da cadı sila gibi oldu ben uzun saç istiyorum aslında ama ara makas attırabilirim bu hafta....
kocama sataşırsam kalkar,kalkarsa bende pc başından kalkakrım,o zamanda sizinle sohbet edemem...:jeyyar:

ayrıca ne öyle cesedim yakışıklı olsun falan allah korusun...gerçi ne kadar uğraşırsan uğraş yaniiiiieeeeeelaelaelaelaelae

günaydınnnnnnnnnnn
ooooooo zabahınan bayaa katılım varmış yahu :))))
ama açım ben , bi kahvaltı yapıp geliiim
son sayfaya göz ucuyla baktım , demetimmmm ben de kararsızım boyatma konusunda . ama yaptırmam sanırım , Allah korusun başka sebepten bi şey olur ve ben vicdan azabı çekerim , yada milletin diline dolanırım gitti de boyattı da bak çocuğa ne oldu bik bik bik -tatlicadiarzu-
benim bir de röfle , dipler oldu 5 karış .. dr.lar olmaz bi şey dese de içime sinmiyor .. benim ağdacı kız bile" boş ver ya yaptırma , bitksel denilen boyalar tamamen kimyasallardan arındırılmış değil ya neticede " demişti ..
lohusalığımız geçer , sonra boyatırız madem biz de kaydirigubbakcemile5

CEMRE M, demett., ecetuba84, nazlıbahar, SARGIN, selsin, sevcangoksel, smhsmh, star_dust

pişt nerdesiniz kızlar ...

inşallah canım.senin kızınında yemyeşil gözleri olsun

çok sağol güzelim.amin.

çok teşekkür ederim.sende sağlıkla kavuş yavruna biran önce

teşekkür ederim canım.sağlıkla kavuş yavruna sende

biraz kafam karışık gibi ..
biliyorum bu haftalarda azalır deniyor hareketleri bebeğin ama 2 gündür bebeğim daha az hareketli . yani sanki 2 gün öncesine göre bıçak gibi kesildi o seri hareketleri , karnımı şişire şişire içimde gezmeleri .. bugün biraz takip edeyim , olmadı öğleden sonra giderim dr.a :uhm:

bak şimcik canımı çektirdiniz yahu ben de karamel istiyodum emme artık ağustos sonu gibi ramazan bayramında hah süper olur bayramda boyatırım benide....zemuszemus bakımlı olmak lazım emme deemi...ben şu kocayı kaldırayımda kahvaltıyı yapalım ...kalkacağı yok bunun..iç çamaşırı alıcam bugün yahu her hafta don alıyorum ya her hafta bi önceki aldığım ufak geliyor....8 numara alıcam bugün bide sütlüyen alıcam şu an emzirme sütlüyeni kullanıyorum dar geliyor artıkın en büyüğünden alıcam hohohohohohoh

demet nirdesin küstün mü kız

günaydın kızlar nasılsınıza.s.? hüzüncüm şekerlerin ve oğluşunun beşiği çok güzel olmuş güle güle kullanın...

kız huriş sen ne demek istiyon ne kaa ugraşırsam ugraşayım yağuşuhlu olamam mı yaneeeee:dilcikar:
kız ben seni yolarım anacım bugünkaydirigubbakcemile
o lepiska gibin saçlarından tutarrrrrrr gezdiririmmmmmmmmklava:

heee lohusayken aynı adetliymişsin gibi oluyosun canım yane boya da yapılmaz dolgu da yapılmaz abdestsiz oluyosun yani bilmem annatabildim miiiiilülülülülülü
ee ben sizler gibi genç vede çıtır deilim ki anacım saçlarda beyazlar varrr:1closedeyes:
yani kaçarı kuçarı yok boyanacak:smiley-cool:

bu arada benim yağuşuhlular uyandı anacım seninde sohpetine doyum olmuyo ama benden bu kaaa hade görüşürüzzz

ay ecee çok güzel kız odası pempiş pempiş halıya bayıldım kebelekli çilek odası çok güzel sağlıklı iyi günlerde yatsın içinde inşallah...modelide çok güzel seçmişsin zevkli kız senii..

kızlar bende kahvaltıya geçiyorum bizimkinin kalkacağı yok tv. açtım gürültü yapıyom banamısın demiyo hadi öptüm siziii.

günaydın tatliş starcım hoşgeldinnnnŞeniz
canım Allahın izniyle hiçbişeycik olmaz herkes boyatıyo zaten ilk 3 ay izin vermiyo dr lar ama tabi herkesin kendi bileceği bişi demi

CEMRE M, demett., ecetuba84, nazlıbahar, SARGIN, selsin, sevcangoksel, smhsmh, star_dust

pişt nerdesiniz kızlar ...

buu daaaaa ama gitcemmmzemuszemus

selsinim sağlıkla gelsin de artık kahve olsun gözleriiiiopuyorumnanaktan

ne küsecem sana deli kızzzzz:dilcikar:lülülülülülüzemuszemus

günaydın kızlar nasılsınıza.s.? hüzüncüm şekerlerin ve oğluşunun beşiği çok güzel olmuş güle güle kullanın...

günaydın ecemmmm hoşgeldinnnnnnŞeniz

ben yataktayım keyıf yapıyorum bı yandnda sızlerı takıp edıyorum kızımı beklıyorum uyansında kahvaltı edelım dıye......

ohhhhh yap bakalım keyifleriii tosun geliyo az kaldı sana keyif yaptırır bekleeekaydirigubbakcemile3
anacım hadi doğur artık senin yerina ben daraldımmm:lepi:
boya badana bittimihihoyyyt

bu da benim prensesimin odasından kareler...

ayy renklere bak yaaaaaaaaaopuyorumnanaktan
harika bayıldımmmmmmm herşeyi ayrı güzellllll
mışıl mışıl uyusunda büyüsün prenses berrak odasında inşallahh sağlıklaaaaopuyorumnanaktan

kahvaltı edelim biz 13.30 da randevym kuaförde anca hazırlanırım kahvaltı duş falan filannn:sm_cool:

sayfa kalsın arada gelir hurişle yoluşurumm stres topum benimmmm:1hug::lepi:Şeniz

ayyyy aksam sonunda mutfagı balkonu gul kurusu boyadı sbh bı baktım cok gzl olmus
korıdor olcak bu aksamada bıtcek oste
ayyy gelmıyo tosun napım kız bekle bekle bendede hal kalmadı yoruldum ya yuruyuslere bıle cıkmıyom ıkı gundur artık

selsincim maşallah oğluşuna..fenerbahçe atkısı da asılmış boynuna minik bir fanatik yetiştireceksiniz galiba...ne güzel tatile gidiyorsun iyi gezmeler..inşaaallh çok güzel geçer tatilin....

ececım gzlmıs gercekten gzl gunler gorsun prensesımız ınsallah....
çook teşekkür ederiz teyzoşları güzel dilekleriniz için:1hug:...odamız hazır kızımın gelmesini bekliyoruz heycanladelikafadulden...

ya ben karar verdim bugün yürüyüş yapıcam,hurma yiyicem,hatta kocama tecavüz edicem..o zaman doğururum heralde kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…