2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bu dış daire kapımız kızlar

bu kızımızın odasının kapısı ve süsü

bu yatak odamızın kapısı küçük bi süs eklemek istedim

bu yatağım

maşallah hepsi çok güzelmiş allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:))

çok çok teşekkür ederim kızlar hazırlandık işte kendi çapımızda
yarın da son hazırlıklar olacak kaş,manikür ve pedikür için kuaföre gideceğim
salı sabahı da saat 6 da kuaföre gideceğim
saç ve hafif bi makyaj için sonra doğruuu kızımızı almaya inşallah allahım nasip eder

merhabalar
uzun zamandan beri giremedim.
inşallah her şey yolundadır.
anne olan arkadaşalra ve bebeklerine hayırlı olsun inşallah.
allah gzüel günler verisn.
bekleyen annelerimiz de inşallah hayırlı doğumlar olsun.

29/06 da spinal anestezi ile sezaryen oldum.
çok rahattı.ama uyumak isteidm.
herşey çok güzel fakar süt sorunu çözeceğiz inşallah.
allah bütün bebeklerimize uuzn ve sağlıklı hayırlı ömürler verisn.

işte defne kızımızın resmi bu linkte.
yüklemeyi başaramadım.
iyi geceler

http://www.kadinlarkulubu.com/fanatik-kuluplerimiz/215005-gelecegin-anne-adaylari-kulubu-1331.html

Son düzenleme:
bende kasıntı basladı 2 gundur neden acaba

benimde kasıntılar çok yoğun hatta önceki gece saat 1:30 dan 5:00 kadar 10 dk bir şeklinde devam etti heralde ilk doğumum olsa kesin giderdim ama tecrübeli olunca bekledik sonra geçti....benim sezeryan randevum ayın 12 sinde..o zamana kadarda beklicem inş çünkü yanımda kimsem yok kızımı bırakabileceğim biri bile(annnemler ayın 10 unda gelecekler...o yüzden sıkıyom dişimi:))

swethome maşallah defneye çok tatlı hayırlı evlat olsun inşallah allah en kısa zamanda bana da nasip etsin

herkeze günaydın
uyuyamadım sabah erkenden uyandım
yarın kızım benimle olacak allah nasip ederse çok heycanlıyım

herkese günaydınn kızlarr bugün sağlık ocağına gidicez kayıt yaptırmam için çağırdılarr gidelim bakalım:)

herkese günaydın arkadaşlar.bende artık eskisi kadar çok giremiyorum.çok uykusuzum çok.gece 3 de uyandım emzirdim.4 de yattık.sonra 5.30 da kalktım 7.30 kadar oynadı benle.emdi uyudu.tam yatırıcam uyandı.böyle saati yaptık.artık yatmıyayım dedim.toparlanmam lazım.yazlığa gidiyoruz bugün.15 gün uzak kalıcam sizlerden.doğum yapan arkadaşları tek tek tebrik ediyorum.allah analı babalı büyütsün.herkesin süt sorunu var anlaşılan.ben süt sorununu aştım çok şükür.ama şu göğüs ucu yaralarını aşamadım maalesef.çok acıyor.hiçbirşey fayda etmiyor.bir ara yoktu gene 2 gündür yara oldu.o yüzden çok zor emziriyorum oğluşumu.birde göbeğimiz düştü.ama içinde dışarıya doğru çıkan sivri bir et parçası var.çok huylanıyorum.ve içi daha kurumadı sanki.bodysine filan sürünüyor hep.bende çok tedirgin oluyorum.göbeği düştüğü gün çok ağladı.telaş yaptık hemen hastaneye.göbeğine baltı doktor.birşey yok dedi.o parça içinde çocuk cerrahisine gidin onu karbon ile yakarlar dedi.pipisine baktı.darlık var dedi.onuda gösterin dedi.ama ben göbeğine takmış durumdayım.bir düzelse.annelik çok zormuş.birşey olucak diye ödüm patlıyor.herşeye ağlıyorum.annem dün bıraktı eve gitti.annem gittikten sonra başladım ağlamaya.şimdi bunları yazarkende ağlıyorum.çok duygusal oldum bu aralar.kızlar dua edin oğluşumun göbeği düzelsin.doğuracak arkadaşlar hepinize şimdiden geçmiş olsun.sağlıkla alın yavrularınızı kucaklarınıza.bir tanede gitmeden yakışıklı oğlumun fotosunu eklim.maşallah deyin teyzeleri oğluma.

:asigim:
canım benim bende çok ağladım annem gidince arada aklıma geldikçee ağlıyorumm ne zor muş anne olmak üstelik benim 2. daha kolay atlatmam lazım ama olmuyo iştee inşallah yazlıkta biraz kendine gelirsin toplarsın benim öyle bi bi şansımda yok bir yere gideyim kafa dinleyim keşkee gidebilsemm:çok üzgünüm: maşallah oğlun çok tatlı annesi allah nazarlardan korusun canım:asigim:

selsincim şimdiden iyi tatiller size paşamıza dikkat et oralarda maşallah çok tatlı allah nazardan korusun

canım oğlunu nasıl gidiriyosun yoksa sadece çıt çıtlı badi ilemi tutuyosun:ecrin_bebek:

yok canım.içine askılı çıtçıtlı body giydiriyorum.üzerinede kısa kollu body yada tshırt giydiriyorum.çok sağol canım.allah hepimizin yavrularını bize bağışlasın.korusun onları.tutamıyorum ben kendimi.çok sulu gözlü oldum

selsincim şimdiden iyi tatiller size paşamıza dikkat et oralarda maşallah çok tatlı allah nazardan korusun

çok sağol melekçim.sende yarın hayırlı ise ile kızını kollaruna al canım.kolay doğumlar olsun.şimdiden çok çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…