2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız...
benim kuzucum durmadan bağırıyordu şimdi biraz rahatladıda uyudu çok kötü oldum yasenağlamasenağlama
üzüzlme yavrum aa bu kadar yapmayın nolur ya bebek bu tabiki ağlayacak canım benim...üzme canını bu kadar....
ayyyy cnm yaaaa mınıcık daha ...... bakalım nasıl kucamıza alıcaz?mınnacık bısey o
sen yine 1. yi almışsın büyütmüşsün ya biz napalım
MERhabalar..
ben daha doguramadim mafoldumben
doğurursun doğurursun ...doktor ne diyo bu durumda ya doğurmazsan ya tosuncuk gelmemekte ısrar ederse...

selam kızlar nası gidiyo giremyrm foruma kayra beyden dolayı ancak uyudu bi giriym dedim

yaaaa kızlar oğluşum göbişimin üst taraflarına ayağını bi dayıyo resmen yumurta gibi şişiyo elime geliyoo.sonra hooop kayıyo kayboluyoo
sizede oluyomu

herkeze merhabaaaaaaaaaaaaaa
ben geldim bu gün evde temizlik vardı
kapılar süslendi yatak odamda yatağım yapıldı
camlarım silindi perdelerim miss gibi yıkantı takıldı artık herşeyle doğuma hazırız
hastane çantam da son haliyle hazır
eşim babalık iznine çıktı 1 hafta evde
yarın tüm eşyalarımızı arabaya yerleştircek kısmet olursa bakalım
ondan sonra ben yarın akşam yemeğinden sonra su dahilllllllllllllll hiçbişey yiyip içmicem
salı sabahı da kızıma kavuşçam nasipse çok heycanlıyım çokkkkkkkkkkkkk
kapılarımız çok şeker oldu
içim içime sığmıyo

çiçeks doğum yapmış çok şükür sağlığı iyimiş
çok sevindim allah analı babalı büğütsün çiçeğin tatlı oğluşunu maşallah allah nazardan sakınsın bahtı güzel olsun

sağol annecik evet saat 12 olmak üzere ayın 6 yı yani
1 günüm kaldı yarını atlattık mı kızım inşallah benimle olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…