2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar ewde tekım hava cok serın gzl kociş gamzemı gezmeye cıkardı
bu arada acılması baslayanlar ya sıkılarak soruyorum afedersınız wc ye gırdığınızde temızlık yaparken farkedıyormusunuz acıklığın basladığını bırde akıntılarınızda artıs basladımı?normal doğum yapanlar?
evet canım..niye sıkılıyorsun ki sıkılma birbirimizden sıkılırsak burda yaptığımız paylaşım geyikten öte geçmez...
akıntımda artış oldu,koyulaştı,ama açıklı fark edemezsin..yani o gözle görülen hissedilen bişey değil canım...doktor bile çatı açılma muaynesi yaparken elinin büyük bi kısmını içeri sokup öyle belirliyor açıklığı....
ama akıntım benim arttı onu söyleyebilirim...

şu resme bakın kızlar ne kadar masum ne kadar kutsal ne kadar hoş duruyor ya....

gebeler.jpg

bu arada acılması baslayanlar ya sıkılarak soruyorum afedersınız wc ye gırdığınızde temızlık yaparken farkedıyormusunuz acıklığın basladığını bırde akıntılarınızda artıs basladımı?normal doğum yapanlar?

canım benim son ana kadar açıklığım yoktu ama doğuma birkaç gün kala akıntım çok artmıştı

slm kızlar artık kasık ağrılarım çoğaldı dayanılmıyo
eşimde dalga geçiyo hadi gidelim aldıralım gelelim diyo
öle olsa bile bu haftada almıyolar mecbur beklicen 2 hafta diyom
bide benim ilk doğumdan olan dikişlerimin olduğu yer hassaslaştı tuvalete gidince silerken acıyo hafiften acaba normalmiki kime sorulurda bilmem doktorada perşembe gidecem ne haldeyiz acaba
yaaaaa bide benim karnım sanki sönmeye başladı sanki küçüldü bugünlerde banamı öle geliyo yoksa odamı normal

çok güzel insanın senin gibi ilgili bir arkadaşı olması ne kadar güzel...bizim yakın akrabalarımız bile senin kadar değiller...çok güzel vefalı insansın maşallah...

tşk ederim arkadaşım. Allah herkese versin :lepi:Şeniz

bu arada gözümüz aydın arkadaşlarrrrrr....
Artık teyzeyizzzzzzzzzzz :nazar:a.s.:1hug:

çiçeksimiz anne kaydirigubbakcemile5:teytey:

bu resim 39 hafta2 günlük bir bebeğin resmi....

39haftaqb2.gif

bu resimde vagina die yazılan yer bizim dışardan gördüğümüz yer..cervix yazan yer ise açılmanın olduğu yer doktor elini oraya sokup cervixin oraya bakıyor açılma olup olmadığını....bunuda biz hissedemiyoruz...doktora gittiğimde 2 parmak açılmam olduğunu söyledi doktorum ama ben bunu hissetmiyorum...

ben birazdan onun yanına gidiyorum, sağlıkları çok iyiymiş, normal odasına alacaklarmış. gelince görüşürüz tekrar arkadaşlar :KK66:

huricim resim güzelmiş ama masum değil bence hamileliğin masumiyeti kalmamış neo heryer ortada cıbıl cıbıl:eek:lmaz:

slm kızlar artık kasık ağrılarım çoğaldı dayanılmıyo
eşimde dalga geçiyo hadi gidelim aldıralım gelelim diyo
öle olsa bile bu haftada almıyolar mecbur beklicen 2 hafta diyom
bide benim ilk doğumdan olan dikişlerimin olduğu yer hassaslaştı tuvalete gidince silerken acıyo hafiften acaba normalmiki kime sorulurda bilmem doktorada perşembe gidecem ne haldeyiz acaba
yaaaaa bide benim karnım sanki sönmeye başladı sanki küçüldü bugünlerde banamı öle geliyo yoksa odamı normal

bence normal bugün nur a da söyledim o kadar rahatım ki kuş gibiyim sanki karnım söndü gibi heralde iyice aşağıya yerleştiler kızım bugün yarın gelcekler o sebepten böyle olduk heralde ...ama benimki artık dizlerimde geziyor...kaydirigubbakcemile3

Artık teyzeyizzzzzzzzzzz :nazar:a.s.:1hug:[/U][/B][/COLOR][/FONT]

çok sevindim şükür...darısı başımıza .....:lepi::hooray::sm_cool:

bu resim 39 hafta2 günlük bir bebeğin resmi....

39haftaqb2.gif

bu resimde vagina die yazılan yer bizim dışardan gördüğümüz yer..cervix yazan yer ise açılmanın olduğu yer doktor elini oraya sokup cervixin oraya bakıyor açılma olup olmadığını....bunuda biz hissedemiyoruz...doktora gittiğimde 2 parmak açılmam olduğunu söyledi doktorum ama ben bunu hissetmiyorum...

saol cnm acıklayıcıoldu bu resım :KK66:

nurcum benımde ole acaıp akıntım basladı koyu hemde sankı akarken hıssedıyorum tuvaletımı kacırıyormusum gıbı oluyor sanırım bunlar yawas yawas haberci gercı dr.um hersey normal dedı acıklığada bakmadı sancın yok ole nts de dedı bakalım hayırlısı

çok güzel insanın senin gibi ilgili bir arkadaşı olması ne kadar güzel...bizim yakın akrabalarımız bile senin kadar değiller...çok güzel vefalı insansın maşallah...

Artık teyzeyizzzzzzzzzzz :nazar:a.s.:1hug:

ben birazdan onun yanına gidiyorum, sağlıkları çok iyiymiş, normal odasına alacaklarmış. gelince görüşürüz tekrar arkadaşlar :KK66:

gözümüz aydınn geçmiş olsun dilekelrimizi ilet canım allah analı babalı büyütsünn:nazar:

birde sana özel msj atmıştım bakabilirmisin canım?

kikoleyimm canım göbeğin aşağı düşmüş sanırımkanala girdi seninki eli kulağında gelebilirr o yüzden küçük geliyodur göbekk banada son günlerimde öyle geliyoduu

nurcum son zamanlafrda bebek hareketlerı azalmısmıydı bende hıc azalma yok ya daha zaamanı var o zaman dıyıp duruyor mıllet:KK43:

saol cnm acıklayıcıoldu bu resım :KK66:

nurcum benımde ole acaıp akıntım basladı koyu hemde sankı akarken hıssedıyorum tuvaletımı kacırıyormusum gıbı oluyor sanırım bunlar yawas yawas haberci gercı dr.um hersey normal dedı acıklığada bakmadı sancın yok ole nts de dedı bakalım hayırlısı

canım suyuna dikkat et artık son günlerdesin zaten suyun geldi mi 1 saat içinde sancıların başlıyor

merhabalar
bende 38 bitti ama hala epidural mi genel anestezimi olacam karar veremiyorum..ilk kızım genel anesteziydi çok ağrım olmuştu :S bunda kararsız kaldım...napayım?

X