2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Kardeşimde ankarada asker,bana mektup yollamış canım yaa sabah aldım öyle hoşuma gittiki,hiçççç kendisinden beklenmeyecek bişeydi bu :) .3 sayfa dolu dolu yazmış senağlama

ahh canımm allah kavuştursun...

benim kardeşimde ısparta da asker...ayyy duygusala bağladımmm çıkamıyorumm senağlama

canım Allah kavuştursun kardeşine hayırlı tezkereler...

Doğumgünün kutlu olsun canım.Benimde kardeşim asker balıkesirde 18 gün sonra geliyor.İnşallah sizede günler çabuk geçerde kavuşursun kardeşine.

Amin sağolun daha yeni asker 4 aylık kuzeydeniz sizin az kalmış canım hayırlı teskereler inşallah.Hadi bakalım demet ben yemeğe falan gitmedim seni bekliyorum :1rolleyes: kaydirigubbakcemile3

ecetuba ne güsel dile getirmişsin duygularını süper canım bence hep yaz okutursun çok şımarıcak bu yaramazlar bizi ne çok seviyolar dicekler hakikaten ama çokda hoş hatıralar bunlar olmalı diye düşünüyoruz çok güsel canım yüreğine sağlıkkaydirigubbakcemile5

HADııı ekleyin resimlerinmizi bende size deniz manzaralı göbüş resimi ekleyeyimm kaydirigubbakcemile3

Hadi kıslar koyun bakalım göbişleri görelim son durumları bana basket topu yutmuşsun diyolar

bu birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:sm_cool::sm_cool:

iki tepe arasından doğan güneş adı daaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::lepi:

ALLaHIM isimde vermişş sanat eseri maşallah çekimlerin demett kaydirigubbakcemile3

Demetcimmm cok bıdık cıkmısınnn kısss masalahhhh yeşillikkkkk :dance: Kırlarda süzülen bi kebelekk gibi, yada 2 kebelek mi desemmmm kaydirigubbakcemile3

ahh canımm allah kavuştursun...

benim kardeşimde ısparta da asker...ayyy duygusala bağladımmm çıkamıyorumm senağlama

Canımm allah kavuştursun askerlik zor işte daha doğrusu ayrılık allah hepimizi tez zamanda kavuştursun inşallah

bu birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:sm_cool::sm_cool:

iki tepe arasından doğan güneş adı daaaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol::lepi:

varyaaaa bu resim adını çok güzel taşımış demet mükemmelllll kaydirigubbakcemile3

kızzzz senni göbişi görünce benim kızda bi hareketlenmeler oldu uyuyodu sabahtan berikaydirigubbakcemile3

Demet göbek altı papileriniiii görelimmm cnm bi de oyle koy, hani benimm picamalı resmim gibi kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…