2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

eceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

okurken kendi yaşadıklarım geldi tek tek gözüme eline yüreğine sağlık canım bunu mutlaka kuzuna okut büyüdüğündeŞeniz

kızlar biliyorsunuz benim oğlumdan sonra 3 tane bebeğim melek moldu hele en sonuncusu kocamandı ...

herneyse anlatmak istediğim bunlar değil...

ben o sayfaları tamamen kapatmıştım.

hep bebeği olmayanlar için dua ediyordum..

Rabbim herkese tattır diye...

ve inanamadım testi yaptığımda...

korkudan ağladım günlerce çünki yaşadıklarımı sadece yaşayanlar anlar...

ama Rabbim neylerse güzel eyler...

kızımı kollarıma almama çok az kaldı İnşallah sağlıkla koklayabilirim bebeğimi sizlerde bende ve tüm kuzusunu bekleyenlerde

off çok sulu göz oldum yaaaasenağlamasenağlama

canım yaa ne kadar guzel yazmışsın ..duygulandım walla..şimdi şaka maka anne oluyorum diye düşündüm..ay inş rabbim saglıcakla bitirmeyi nasib etsin bu 9 ay lık sürecide hepimiz birer anne oluruz inş...çok guzel yazmışsın ,bende gunluk yazıyorum ocaktan beri..hatta bana bişey olursa ihtmal hersey bu dunyada...kızıma öğütler ve annesinden nasihatler bıraktım hayata karsı durusuna dair..sanırım ben her sonuca karsı hazırlıorum kendmi :KK43:garip oldum walla..
sağol canım.sen de ne güzel günlük tutuyormuşun..kızın çok şanslı...

Ayyy Ecetuba duygulandırdın beni yaaaa resmennn, cok fena oldummm bogazım düğümlendi ama ellerine saglık cnmm, kızın cok şanslı senin gibi bi anneye sahip oldugu için aslen forumdaki annelere bakıyorum da cocuklarımız ne kadar sanslı olcak diyorum, kendi canlarından daha cok bebeklerine onem veren bi sürü anne adayı var burada, allah tüm yaşadıklarmızı çocuklarımıza anlattığımız günleri de göstersinn inşallah :Saruboceq: ınanın bu forumda yazılanlar dahi ileride çocuklarımıza hatıra kalcak umarımmm, en yaşayan en canlı hatıramızzz, geri sayımlarımız onlara aldıklarımız, cektigimiz acılar, hastalıklarımızzzz :nazar: Ay bi fena oldum susıyımmm bennnnn...

Çiçeğimmmm cok teşekkür ederim cnmm, bak kızımda tekmeliyo hem dogumgününü kutluyo, hemde sana teşekkür ediyoooo a.s.

Bende eşime doğumgünü hediyesi aldım (soylemesi cok ayıp mazur görün ama), dijital kamera, yazmayı cok seviyorum ama görüntü ve ses farklı oluyo, ilk görüntümüzü cektik, kızımıza seslendik, el salladık öpücük yolladık, ben annemi ufak yasta kaybettigim icin cok daha iyi biliyorum hatıranın ne demek oldugunu, yazı ve resim cok onemli ama kamera görüntüsü varsa ki annemin 1 tane vardı, o cok farklı bisiiiii cok degisikkk anlatamam inanınn.... Eger elinizde imkanınız varsa, her keseye uygun olanı var bi tane edinin derimmm

ecetuba ne güzel yazmışsın gözlerim doldu inan
ciçeks canım doğum günün kutlu olsun benimde yarın canım

eceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

okurken kendi yaşadıklarım geldi tek tek gözüme eline yüreğine sağlık canım bunu mutlaka kuzuna okut büyüdüğündeŞeniz

kızlar biliyorsunuz benim oğlumdan sonra 3 tane bebeğim melek moldu hele en sonuncusu kocamandı ...

herneyse anlatmak istediğim bunlar değil...

ben o sayfaları tamamen kapatmıştım.

hep bebeği olmayanlar için dua ediyordum..

Rabbim herkese tattır diye...

ve inanamadım testi yaptığımda...

korkudan ağladım günlerce çünki yaşadıklarımı sadece yaşayanlar anlar...

ama Rabbim neylerse güzel eyler...

kızımı kollarıma almama çok az kaldı İnşallah sağlıkla koklayabilirim bebeğimi sizlerde bende ve tüm kuzusunu bekleyenlerde

off çok sulu göz oldum yaaaasenağlamasenağlama

Ayyy Ecetuba duygulandırdın beni yaaaa resmennn, cok fena oldummm bogazım düğümlendi ama ellerine saglık cnmm, kızın cok şanslı senin gibi bi anneye sahip oldugu için aslen forumdaki annelere bakıyorum da cocuklarımız ne kadar sanslı olcak diyorum, kendi canlarından daha cok bebeklerine onem veren bi sürü anne adayı var burada, allah tüm yaşadıklarmızı çocuklarımıza anlattığımız günleri de göstersinn inşallah :Saruboceq: İnanın bu forumda yazılanlar dahi ileride çocuklarımıza hatıra kalcak umarımmm, en yaşayan en canlı hatıramızzz, geri sayımlarımız onlara aldıklarımız, cektigimiz acılar, hastalıklarımızzzz :nazar: Ay bi fena oldum susıyımmm bennnnn... a.s.
kızlar ağlamak yok öyle bunlar güzel duygularımız.bizim çocuklarımız çok şanslı olacaklar.çünkü onları çok seviyor ve önemsiyoruz.keşke bütün anneler bizim gibi düşünseler...

ecetuba çok güzel olmuş valla bende istiyorum yazmayı ama nerden balayacağımı bilemiyorum. birde artık yoruldum galiba kızlar çalışmak istemiyorum sanırım gelecek ay sonuna adar zor dayanacağım o zaman yazmaya başlasam geç mi olur. ee tabi en güzel zamanları unutacağım dimi senağlama

Bende eşime doğumgünü hediyesi aldım (soylemesi cok ayıp mazur görün ama), dijital kamera, yazmayı cok seviyorum ama görüntü ve ses farklı oluyo, ilk görüntümüzü cektik, kızımıza seslendik, el salladık öpücük yolladık, ben annemi ufak yasta kaybettigim icin cok daha iyi biliyorum hatıranın ne demek oldugunu, yazı ve resim cok onemli ama kamera görüntüsü varsa ki annemin 1 tane vardı, o cok farklı bisiiiii cok degisikkk anlatamam inanınn.... Eger elinizde imkanınız varsa, her keseye uygun olanı var bi tane edinin derimmm
canım ne güzel bişey yapmışşsın...ben de senin gibi kızıma görsel olarak seslendiğim bişeyler bırakmak istiyorum.abimle yengemde bebekleri doğmadan ona görüntüler çekmişlerdi.hatta doğuma giderken görüntüleri ben çekmiştim.işte yiğenime seslendim.bu annen,bu baban,ben de halanım şu an seni almaya gidiyoruz çok heycanlıyız,seni çok merak ediyoruz falan demiştim.doğduğundaki görüntüleri de çektim.çok güzel bir şey yaaa...

ecetuba çok güzel olmuş valla bende istiyorum yazmayı ama nerden balayacağımı bilemiyorum. birde artık yoruldum galiba kızlar çalışmak istemiyorum sanırım gelecek ay sonuna adar zor dayanacağım o zaman yazmaya başlasam geç mi olur. ee tabi en güzel zamanları unutacağım dimi senağlama
tatlım ben de ne zamandır yazmayı düşünüyordum.geçen pazar bir oturdum.biraz düşündüm.sonra kelimeler geldi ardı ardına...yani geç olmaz sen de düşünürsen gelir hepsi hemen....geç değil yani..

PRENSES KIZIMA
Nasıl başlasam bilemiyorum minik kelebeğim.Senden ilk haberdar olduğum gün ne mutlu bir gündü.10 kasım 2008 test yapacaktım ama çok heyecanlandım.Testi titrek ellerimle açtım ve yaptım.Ben zannediyordum ki gelmene daha çok var.Biraz bekledikten sonra senin çizgini gördüm kızım...Nasıl mutluluktan havalara uçtum anlatamam..O gün içim içime sığmadı..Babana sürpriz yapmak istiyordum...Yüzündeki o ifadeyi görmeliydim.ama akşama daha çok vardı...Ben senin müjdeni vermek için sabırsızlanıyordum.Akşama doğru babana telefon açtım...Ona erken gelmesini söyledim...Vee baban geldi.Nasıl mutlukla sarıldım babana...Babacığına dedim ki "Sana bir sürprizim var".Babacığın daha ben sözümü bitirmeden "hamilesin" dimi dedi.O an gözlerindeki ışıltıyı bir görseydin...
Aradan bir kaç gün geçti..artık seni doktorda görme zamanı gelmişti...15.11.2008.O gün doktora gittiğimde o kadar heyecanlıydım ki kalbim yerinden fırlayacaktı...Sıra bana geldi.Doktor teyzen "bi bakalım orda mı acaba dedi". Ve senin o minik keseni gördük kızım çok mutluydum.Ama korkuyordum seni kaybetmekten...Aradan iki hafta geçti.29.11.2009 bugün büyük gün çünkü kalp atışlarını duyacağım.uffffff bana sıra bir türlü gelmiyor..Nihayet sıramız geldi ve ultrasona girdik..iki haftada ne kadar büyümüşsün...Doktor teyzen bana kalp atışlarını dinletti.Ne güzel atıyor canım kalbin.Bir anne için dünyanın en güzel mutluluğu.Artık varlığını daha iyi hissediyorum.

07.01.2009 yine seni görebileceğim bir gündeyiz.Sıra bize geldi.Ultrasona girdik..Aman Allahım ne kadar büyümüşsün canım kızım.O sırada uyuyordun..Doktor teyzen karnımı biraz dürttü.Sen nasıl irkildin.Bir anda uyandın..o popunu havaya kaldırmanı hiç unutamam çok tatlıydın.Her şey yolundaydı...Allaha şükür.

21.01.2009 yine seni görebileceğim..sıramız geldi.Ultrasona girdik.İki haftada yine ne kadar büyümüşsün.Yüzün şekillenmiş.Artık tam bir bebek gibi görünüyordun..Babacığın o sırada doktor teyzene "aynı bana benziyor"dedi.Doktor teyzen çok güldü o zaman.Ama cisiyetini bilmiyordum.Bi sorayım dedim.Doktor teyzen bakacak cisiyetine sen bir oraya kaçıyorsun bir buraya.Ellerinle kapatıyorsun.doktor teyzen senin için "ne kadar inatsın be çocuğum" dedi.ama kıza benzediğini söyledi.
Günler geçmeye sen içimde büyümeye devam ediyorsun.Artık karnım büyümeye başladı.24.01.2009 canım bugün anneannendeydim.Şöyle bir uzanayım dedim.Aaaa bi de ne olsun sen tekmeledin...Allahım bu ne güzel bir duyguymuş...Senin varlığını daha iyi hissettim...Hemen babacığını aradım...bebişimiz hareketlendi dedim.Babacığın çok mutlu oldu.O günden sonra artık hareketlerini hissetmeye başladım...

18.02.2009 yine seninle randevum var kızım...Bugün 4 boyutlu ultrasonda görücem seni.Evet bana sıra geldi.Girdik ultrasona..aman Allahım ne kadar net gözüküyorsun.Ellerinle yüzünü kapatmışın.O an o ellerini,bacaklarını öpesim geldi.Doktor amca bebeğinizin cinsiyetini biliyormusunuz diye sordu.Biz de kesin bilmediğimizi söyledik.Doktor amca bi kızınız olacak dedi.
Ne güzel bir kızımız olacak.O hafta sonu sana babacığınla beraber ilk cicilerini aldık...ne güzel bir duyguymuş sana bişeyler almak.Eve geldim uzun uzun baktım kıyafetlerine onları senin üzerinde hayal ettim.

10.03.2009 yine seni görme günüm.Ultrasona girdik.Ne kadar büyümüşsün.artık bütün halinde göremiyoruz seni..Ellerinle oynuyordun canım.çok tatlıydın.

10.04.2009 seni görme günüm bugün yine 4 boyutlu da görecem seni.sıramız geldi.Ultrasona girdik..o tatlı yüzünü gördüm.ne kadar tombiş gözüküyordun...Ellerinle yüzünü ovuşturuyordun.Doktorumuz senin çok sağlıklı olduğunu söyledi..Keyfin yerindeymiş...Görüntülerini kaydetti.Ben her gün izliyorum seni...

Karnım iyice büyüdü artık.tekmelerini daha iyi hissediyorum..Ama baban elini koyunca duruyorsun be kızım..Baban kıskanıyor bak.seninle konuştuğumda nasıl da hareketleniyorsun.artık 28. haftamızın içindeyiz.sana kavuşmama 2,5 ay kaldı...Eşyalarını yavaş yavaş tamamlıyorum.Her gün bakıyorum onlara.Yakında odanı da alacağız.
Babacığınla ben senin geleceğin günü iple çekiyoruz. Senin için hayaller kuruyoruz. Artık üç kişi olacağız. Sen evimize neşe,huzur,bereket getireceksin...Seni çooook ama çoooook seviyorum prenses kızım... :asigim:

kızım için yazdıklarımı sizlerle paylaşmak istedim..a.s.

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çiceks
yeni yaşın sana tüm dilekdiklerini versin.

ecetuba ne güzel yazmışsın gözlerim doldu inan
ciçeks canım doğum günün kutlu olsun benimde yarın canım

Sağolun canlarım a.s.

ben de çok sıkıldım ve yoruldum çalışmaktan.Zaten dün patronuumda sinir etti...gıcık oldum herkes kendi derdinde valla..Ama gelip bana 1,5 sa lik yolu nasıl geliyosun zor olmuyomu yoruluyomusun demiyor. Senin yüzünden resmen işler aksadı der gibi bi cümle etti bana. Ya da bilemiyorum ben öle anladım.

Kardeşimde ankarada asker,bana mektup yollamış canım yaa sabah aldım öyle hoşuma gittiki,hiçççç kendisinden beklenmeyecek bişeydi bu :) .3 sayfa dolu dolu yazmış senağlama

ben de çok sıkıldım ve yoruldum çalışmaktan.Zaten dün patronuumda sinir etti...gıcık oldum herkes kendi derdinde valla..Ama gelip bana 1,5 sa lik yolu nasıl geliyosun zor olmuyomu yoruluyomusun demiyor. Senin yüzünden resmen işler aksadı der gibi bi cümle etti bana. Ya da bilemiyorum ben öle anladım.

Bende 27+0 ım izne çıkacağım günü 4 gözle bekliyorum.Çalışmaktan yoruldum izne ayrılsam bir sürü işim var oğlumun çoğu eşyası eksik alışveriş yapılacak, genel temizlik yapılacak evde.Sonra birazda ayaklarımı uzatıp dinlenmek istiyorum evimde bebişle başbaşa.Komşuma gidip kahvaltı yapmayı istiyorum.Bende bunaldım artıkk izne ayrılsamda dinlensem birazzz

Kardeşimde ankarada asker,bana mektup yollamış canım yaa sabah aldım öyle hoşuma gittiki,hiçççç kendisinden beklenmeyecek bişeydi bu :) .3 sayfa dolu dolu yazmış senağlama

ayy canım gözün aydın ayrıcada Allah kavustursunnnnnŞeniz

kızlarrrrr şimdi çalışanlar yemek arası vermiştirrr hepiniz dönün size göbek şow yapıcammmm Allahhhhh çok duygusallaştık azıcık neşelenelimmmmm:lepi::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kızlarrrrr şimdi çalışanlar yemek arası vermiştirrr hepiniz dönün size göbek şow yapıcammmm Allahhhhh çok duygusallaştık azıcık neşelenelimmmmm:lepi::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
evet canım haklısın ne zaman başlıyacak göbek şovun....merakla bekliyorum:teytey:

Benim göğüslerime ara ara sızlama gibi bi ağrı iniyor sanırım hormonlar depreşmeye başladı göğüsler kendini yavaş yavaş hazırlıyo sizde varmı sızlalama??

Bende şimdilik bir şey yok ağrı sızı falan.Ama ben sonra çatlayacak diye korkuyorum.

kızlar göğüs ucu için e vitamini kullanılmalıymış bebişler emerken yara olmasını engelliyormuş bende haftaya druma sorup alacam

E vitaminini hiç duymamıştım canım bende sorayım doktoruma.

Herkese tünaydınnnnnn nasılsınızz.Bugün ben çok mutluyum çünkü doğumgünümmmmmm,oğluşumla eşimle bi doğumgünü benim için çok özel,Allaha şükürler olsunki mucizemde benimle ne denirki mutluyum işteee :teytey:

Doğumgünün kutlu olsun canım.Benimde kardeşim asker balıkesirde 18 gün sonra geliyor.İnşallah sizede günler çabuk geçerde kavuşursun kardeşine.

merhaba kızlar..dün akşam yatmadan önce ne yediysem istifra ettim b titreme b ateş geldi..sabaha kadar yarı uyuyo vaziyette sabahladım.eşimde bende telaşlandık.üşütmüşüm..off bu bahar havası beni çarptı alışamadım hem yorgun hissediorum kendimi hem de uykulu..neyseki biraz daha iyiyim şu an.

geçmişi okuyup geliyim bari..

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine bu havalar hasta ediyor.

gelsin göbişlerrrr:teytey::teytey::teytey::teytey:

evet canım haklısın ne zaman başlıyacak göbek şovun....merakla bekliyorum:teytey:

azzz sonra canımmmmmmmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bütün kızlar toplanalımmmmm acaip resimlerim varrrrr:lepi:

image den sıcak sıcak çıkacak :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

gülmeye hazır olunnnnnnnndelikafaduldendelikafadulden

X