2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

eceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

okurken kendi yaşadıklarım geldi tek tek gözüme eline yüreğine sağlık canım bunu mutlaka kuzuna okut büyüdüğündeŞeniz

kızlar biliyorsunuz benim oğlumdan sonra 3 tane bebeğim melek moldu hele en sonuncusu kocamandı ...

herneyse anlatmak istediğim bunlar değil...

ben o sayfaları tamamen kapatmıştım.

hep bebeği olmayanlar için dua ediyordum..

Rabbim herkese tattır diye...

ve inanamadım testi yaptığımda...

korkudan ağladım günlerce çünki yaşadıklarımı sadece yaşayanlar anlar...

ama Rabbim neylerse güzel eyler...

kızımı kollarıma almama çok az kaldı İnşallah sağlıkla koklayabilirim bebeğimi sizlerde bende ve tüm kuzusunu bekleyenlerde

off çok sulu göz oldum yaaaasenağlamasenağlama

sağol canım.sen de ne güzel günlük tutuyormuşun..kızın çok şanslı...

Ayyy Ecetuba duygulandırdın beni yaaaa resmennn, cok fena oldummm bogazım düğümlendi ama ellerine saglık cnmm, kızın cok şanslı senin gibi bi anneye sahip oldugu için aslen forumdaki annelere bakıyorum da cocuklarımız ne kadar sanslı olcak diyorum, kendi canlarından daha cok bebeklerine onem veren bi sürü anne adayı var burada, allah tüm yaşadıklarmızı çocuklarımıza anlattığımız günleri de göstersinn inşallah :Saruboceq: ınanın bu forumda yazılanlar dahi ileride çocuklarımıza hatıra kalcak umarımmm, en yaşayan en canlı hatıramızzz, geri sayımlarımız onlara aldıklarımız, cektigimiz acılar, hastalıklarımızzzz Ay bi fena oldum susıyımmm bennnnn...

Çiçeğimmmm cok teşekkür ederim cnmm, bak kızımda tekmeliyo hem dogumgününü kutluyo, hemde sana teşekkür ediyoooo a.s.

Bende eşime doğumgünü hediyesi aldım (soylemesi cok ayıp mazur görün ama), dijital kamera, yazmayı cok seviyorum ama görüntü ve ses farklı oluyo, ilk görüntümüzü cektik, kızımıza seslendik, el salladık öpücük yolladık, ben annemi ufak yasta kaybettigim icin cok daha iyi biliyorum hatıranın ne demek oldugunu, yazı ve resim cok onemli ama kamera görüntüsü varsa ki annemin 1 tane vardı, o cok farklı bisiiiii cok degisikkk anlatamam inanınn.... Eger elinizde imkanınız varsa, her keseye uygun olanı var bi tane edinin derimmm

ecetuba ne güzel yazmışsın gözlerim doldu inan
ciçeks canım doğum günün kutlu olsun benimde yarın canım

kızlar ağlamak yok öyle bunlar güzel duygularımız.bizim çocuklarımız çok şanslı olacaklar.çünkü onları çok seviyor ve önemsiyoruz.keşke bütün anneler bizim gibi düşünseler...

ecetuba çok güzel olmuş valla bende istiyorum yazmayı ama nerden balayacağımı bilemiyorum. birde artık yoruldum galiba kızlar çalışmak istemiyorum sanırım gelecek ay sonuna adar zor dayanacağım o zaman yazmaya başlasam geç mi olur. ee tabi en güzel zamanları unutacağım dimi senağlama

canım ne güzel bişey yapmışşsın...ben de senin gibi kızıma görsel olarak seslendiğim bişeyler bırakmak istiyorum.abimle yengemde bebekleri doğmadan ona görüntüler çekmişlerdi.hatta doğuma giderken görüntüleri ben çekmiştim.işte yiğenime seslendim.bu annen,bu baban,ben de halanım şu an seni almaya gidiyoruz çok heycanlıyız,seni çok merak ediyoruz falan demiştim.doğduğundaki görüntüleri de çektim.çok güzel bir şey yaaa...

tatlım ben de ne zamandır yazmayı düşünüyordum.geçen pazar bir oturdum.biraz düşündüm.sonra kelimeler geldi ardı ardına...yani geç olmaz sen de düşünürsen gelir hepsi hemen....geç değil yani..

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çiceks
yeni yaşın sana tüm dilekdiklerini versin.

ecetuba ne güzel yazmışsın gözlerim doldu inan
ciçeks canım doğum günün kutlu olsun benimde yarın canım

Sağolun canlarım a.s.

ben de çok sıkıldım ve yoruldum çalışmaktan.Zaten dün patronuumda sinir etti...gıcık oldum herkes kendi derdinde valla..Ama gelip bana 1,5 sa lik yolu nasıl geliyosun zor olmuyomu yoruluyomusun demiyor. Senin yüzünden resmen işler aksadı der gibi bi cümle etti bana. Ya da bilemiyorum ben öle anladım.

Kardeşimde ankarada asker,bana mektup yollamış canım yaa sabah aldım öyle hoşuma gittiki,hiçççç kendisinden beklenmeyecek bişeydi bu :) .3 sayfa dolu dolu yazmış senağlama

Bende 27+0 ım izne çıkacağım günü 4 gözle bekliyorum.Çalışmaktan yoruldum izne ayrılsam bir sürü işim var oğlumun çoğu eşyası eksik alışveriş yapılacak, genel temizlik yapılacak evde.Sonra birazda ayaklarımı uzatıp dinlenmek istiyorum evimde bebişle başbaşa.Komşuma gidip kahvaltı yapmayı istiyorum.Bende bunaldım artıkk izne ayrılsamda dinlensem birazzz

Kardeşimde ankarada asker,bana mektup yollamış canım yaa sabah aldım öyle hoşuma gittiki,hiçççç kendisinden beklenmeyecek bişeydi bu :) .3 sayfa dolu dolu yazmış senağlama

ayy canım gözün aydın ayrıcada Allah kavustursunnnnnŞeniz

kızlarrrrr şimdi çalışanlar yemek arası vermiştirrr hepiniz dönün size göbek şow yapıcammmm Allahhhhh çok duygusallaştık azıcık neşelenelimmmmm:lepi::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

evet canım haklısın ne zaman başlıyacak göbek şovun....merakla bekliyorum:teytey:

Benim göğüslerime ara ara sızlama gibi bi ağrı iniyor sanırım hormonlar depreşmeye başladı göğüsler kendini yavaş yavaş hazırlıyo sizde varmı sızlalama??

Bende şimdilik bir şey yok ağrı sızı falan.Ama ben sonra çatlayacak diye korkuyorum.

kızlar göğüs ucu için e vitamini kullanılmalıymış bebişler emerken yara olmasını engelliyormuş bende haftaya druma sorup alacam

E vitaminini hiç duymamıştım canım bende sorayım doktoruma.

Doğumgünün kutlu olsun canım.Benimde kardeşim asker balıkesirde 18 gün sonra geliyor.İnşallah sizede günler çabuk geçerde kavuşursun kardeşine.

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine bu havalar hasta ediyor.

gelsin göbişlerrrr:teytey::teytey::teytey::teytey:

evet canım haklısın ne zaman başlıyacak göbek şovun....merakla bekliyorum:teytey:

azzz sonra canımmmmmmmmmm:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bütün kızlar toplanalımmmmm acaip resimlerim varrrrr:lepi:

image den sıcak sıcak çıkacak :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

gülmeye hazır olunnnnnnnndelikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…