2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

valla kızlar donu monu attım amaannn havalansın eccük...çok terliyorum hep suyum geldi sanıoyorum hehehehehe azcık böyle kalsın...

bende öyleyim canım herşey gözümde büyüyo sankii herşeyi kafama takmaya başladımm biri bişey dese iyiliğinede olsa ağlıyorum yaa ne olduu banaa offffmafoldumben

ay canım bilmiyoum ya çok kötü bi dönem gerçekten bebeğe mama verirken oturup ağlıyorum annem telde birine sütü yok dese ağlıyorum herşeye zırlıyorum

bir kaçağa daha ulaştımmmmmmmmmmmmm:teytey:
sevtaaaaaaaaaaaapduzyoooooooool
15 temmuzda olacakmış sezoşu
oğluşu 2500 gr son ölçümünde
34. haftada erken doğum riski atlatmış serum ve nidilatlarla gecktirmişler
şimdi 36. haftasında
hepiize selamları var
doğuranlara da hayırlı olsun dilekleriiiiii

ayy canım yaa geçmiş olsunn hayırlı doğumlar onada sağlıkla inşallahhzemuszemus

heheheh akşam oldu hüzünlendim ben yineeeee....dünde bu saattee bu şarkıyı söylyüordum...kocişleriniz geldi dimmiiiiii

sıla_84 aradı az önce ben de iice ayaklı gassste oldum dimiee :))))))))
dr,uyla konuşmuş , asayiş berkemal :KK66:
pazar gün kontrole gidecekmiş , o güne kadar bebeğin hareketlerine dikkat edecekmiş , pazar günkü kontrolde yine su gelme drumu ve bebğin hareketlerinde azalma belirtisi felan olursa pazar yatışı yapılacakmış ..

iyiyim canım çok şükür benim kızın göbeğide düşmedi 10. gün bugün inşalalh bekliyorum düşcek diyee:KK43:(( kızda iyi biraz mız mız arada sen nasılsın oğluşun nasıl bakalımmopuyorumnanaktan

oğlumda iyi bende iyiyim.benim oğluşum çok uslu maşallah.bende depresyondayım.herşeye üzülüyorum.çok duygusalım bu aralar.herşeye ağlayasım var.ağlıyorumda zaten.herşeyi takıyorum kafama.şimdi göbeğini taktım.üzülüyorum.oğluma bakıp bakıp ağlıyorum

sıla_84 aradı az önce ben de iice ayaklı gassste oldum dimiee :))))))))
dr,uyla konuşmuş , asayiş berkemal :KK66:
pazar gün kontrole gidecekmiş , o güne kadar bebeğin hareketlerine dikkat edecekmiş , pazar günkü kontrolde yine su gelme drumu ve bebğin hareketlerinde azalma belirtisi felan olursa pazar yatışı yapılacakmış ..

ayol doğuma giriyomuş diycen sandımmmm....iyi iyi:nazar:

oğlumda iyi bende iyiyim.benim oğluşum çok uslu maşallah.bende depresyondayım.herşeye üzülüyorum.çok duygusalım bu aralar.herşeye ağlayasım var.ağlıyorumda zaten.herşeyi takıyorum kafama.şimdi göbeğini taktım.üzülüyorum.oğluma bakıp bakıp ağlıyorum

ay bütün annşiler aynı demekki canım yaaa , nur da diloş da hep ağladıklarından bahsetmişlerdi bugün benneyaptımki
sen bizim yrimize de sev paşamızı , rahatına düşkün kuzuyuuuuuuuu :asigim:

ay ben öyle şeylere ağlamam heralde....ben t.v. de havuza girenleri görünce ağlarım denize girenleri bikinilileri görünce yaygarayı koparırım heraldeeee...

öyle oluyor zati yavrum 2 haftadır benimki gece geliyor ya ben bu saattelerde hep yalnızım zaten...bir ben bir vantilaötrüm...başbaşayıssss.....

ama az kald dimi seninkinin de eve erken geleceği haftaya
sonra seni bulabilene aşkolsun
anam sonra da doğumun girer araya heeepten kaybolursun
kıs huriş tickerına baktım da 38+1 sin bugün , sıksan eccük daha , yani bi 14 gün daha , 40+1 de doğursan İpek böcüünü , aynı gün gireriss doğuma delikafaduldenkaydirigubbakcemile3

ay ben öyle şeylere ağlamam heralde....ben t.v. de havuza girenleri görünce ağlarım denize girenleri bikinilileri görünce yaygarayı koparırım heraldeeee...

ayyyyynen kaydirigubbakcemile5
eşim diyorki " h.sonuakşam üstü de olsa çeşmeye felan mı gitsek , ama 1,5 saat sürer şimdi yolculuk bi o kadar da dönüş , zorlar seni .. " ...
ben de diyorum ki " yol zorlamaz beni orda milleti görücem denize giereken , bikinli şortlu , o daha çok zoruma gider " kaydirigubbakcemile3

ama az kald dimi seninkinin de eve erken geleceği haftaya
sonra seni bulabilene aşkolsun
anam sonra da doğumun girer araya heeepten kaybolursun
kıs huriş tickerına baktım da 38+1 sin bugün , sıksan eccük daha , yani bi 14 gün daha , 40+1 de doğursan İpek böcüünü , aynı gün gireriss doğuma delikafaduldenkaydirigubbakcemile3

bu pazartesi izine çıkıyor kocişim....cumartesi pazarda çalışacak pazartesi sabahından itibaren ay sonuna kadar beraberiz...onun evde olup olmaması önemli değil ben yine otururum buraya bizde parayla değil sırayla hehehehehe.
ben sıkıyorum zaten yani aslında içimde biraz daha büyümesini istiyorum...ama doktor böyle açılmaları sancıların var diyince kanamada olunca neden doğmuyor diye hayıflanıyorum...aslında daha zamanım var ...hüzün_yılı erken doğurucam diyip duruyordu ona kızıyordum daha bizim var şu kadar günümüz var diyodum...ama şimdi ben niye doğurmuyorum diyorum....hep o zilli doktor yüzüne....yahu 2 barnak açılma varmış ya...ben foş die doğurcam ....:KK70::KK70::KK70:

X