2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çiçekcim hoşgeldiniz canım nice güsel senelere mucizelerinle ve eşinle birlikte girmen dileğiyle canımcım ne güsel maşallah size mutlu seneler canımcıma.s.

merhaba kızlar..dün akşam yatmadan önce ne yediysem istifra ettim b titreme b ateş geldi..sabaha kadar yarı uyuyo vaziyette sabahladım.eşimde bende telaşlandık.üşütmüşüm..off bu bahar havası beni çarptı alışamadım hem yorgun hissediorum kendimi hem de uykulu..neyseki biraz daha iyiyim şu an.

geçmişi okuyup geliyim bari..
geçmiş olsun canım.Çabucak atlatırsın inşaallah hastalığı...

Karen geçmiş olsun canımcım çok dikkat et kendine aman havalar yanıltıcı bahar havası ama kararsız dikkat et canımcım

Çiçekcim nice mutlu yıllara sevdiklerinle inşallah hayırlı ömürler nasip etsin rabbim

karencim çok geçmiş olsun sanada ne kadar dilkkat etsekte bünyeler zayıfladı artık herşeyden nem kapar olduk ALLAH şifa versin

tünaydınlarrrr
nasılsınız bakalım?

Herkese tünaydınnnnnn nasılsınızz.Bugün ben çok mutluyum çünkü doğumgünümmmmmm,oğluşumla eşimle bi doğumgünü benim için çok özel,Allaha şükürler olsunki mucizemde benimle ne denirki mutluyum işteee :teytey:

Tünaydınnn kıslarrrrr hihoyyyt Çiçekcimmm doğumgününn kutlu olsun cnmm nice yıllara eşin ve ogluşunla beraberrrr a.s.

merhaba kızlar..dün akşam yatmadan önce ne yediysem istifra ettim b titreme b ateş geldi..sabaha kadar yarı uyuyo vaziyette sabahladım.eşimde bende telaşlandık.üşütmüşüm..off bu bahar havası beni çarptı alışamadım hem yorgun hissediorum kendimi hem de uykulu..neyseki biraz daha iyiyim şu an.

Geçmiş olsun cnm ama dikkat etmiyosunn sen hic kendine :eek:klava::eek:klava: Ateş önemli bisi cnm ya ölçtünüs mü hic keske bi doktora gorunseydinnn

Kurban ve mevlitten bahsedilmiş.allah herkesin niyetini kabul etisn.
Ben de ailem burdayken bir mevlit okutalım diyoruz. Yeni evli aorlakda evimd hiç kura n okunamdı.
Bir araya gelip hem dua hem mevlit okunsun diye düşünüyoruz.
çok kalabalık olmadan.
Işte burada biizm adeti değilde ,kayınvalidemler deki adeti yapmam laızm.
Tavuklu pilav -tatlı -ayran oluyor normalde.
Birde belki zeytinyağlı dolma yapılır ek oalrak.
Ama ancak 10-15 günlükken okunur bende çünkü annemlerin kalacağı zaten 20 gün.normal doğumda ne zamana gelir işte o da belli değil.
Yani annem burdayken olursa abşam annem hep birlikte kayınvaldiemler ile işin ucundan tutar yaparlar, kolay olur.
Kurabnıda ilk fırsatta kesitrmek istiyorum .cocuğumun canı için.
Inşallah sağ salim kurtulur zbebkelrimzi ile de her niyetimiz yapmaya fırsatımız olur.

günaydınnnnnnnnn fıstık anneler ve şeker kuzucuklarıııııhihoyyyt

prensesim ve ben sizleri kocaman öpüyoruzz çünkü çok özledikkkkkŞeniz

oyyyyyyyyyyyyy zuzummmmm senden önce ben yirimmmmm o ne tatlılık öyleeee cokacimcoook:nazar::nazar::nazar:

maşallah subhanallah yaaaa poza bakkkk tü tü tüüüüüüüü:nazar:Şeniz:nazar:

çiçekkk canım doğum günün kutlu olsun kuzucuğun ve eşinle nice sağlıklı huzurlu ve mutlu yıllara canımmmmmm

dogumgunu10013ar9.jpg

561897hkhvzte12g.gif

karen canım yaa çok üzüldüm çok geçmiş olsun şimdi inşallah daha iyisindir lütfen dikkat et kendine tatlımmm:teselli:Şeniz

ÇıÇek oĞum gnÜn kutluı olsun canım.
Karen geÇÖmıŞ olsun.
Şu an gÖrdÜklerım bunalr ama gÖremedıĞım arkadaŞlar affedınız.
Çookkk ıŞım avr .doktora gıtmeden bazı ıŞelrı yapmak ıstıyorum.
Ama bır ayndan sgk nın sıtesınde sorun avr tıkanıyor benı delı ettıÇ.
Tekrar ıŞe dÖnmek zorundayım .ıŞler bırden yoĞunlaŞtıÇ
yanı doktora gıdıp gelmek zorunluluĞumv varÇ.
Arada Çaıp bakıyorum sıze
gÖrÜŞÜmezsek hoŞÇaklaınız

Herkese tünaydınnnnnn nasılsınızz.Bugün ben çok mutluyum çünkü doğumgünümmmmmm,oğluşumla eşimle bi doğumgünü benim için çok özel,Allaha şükürler olsunki mucizemde benimle ne denirki mutluyum işteee :teytey:

doğum günün kutlu olsun tatlım allah bebişinle eşinle sağlık bi şekilde mutlu günler nasip etsina.s.

canım geçmiş olsun canım inşallah atlatırsın dinlenmen lazım:teselli:

kurban kesebılırmıyız bılemıyorum ozamankı durumumuza baglı
ama mevlut yapıcaz kesın mevlut degılde yasın okutup pılav tavuk ayran ve tatlı dagıtılıyor bızde
annem ancak agustosun 20 sıne kadar yanımızda kalabılecek dogumdan sonra
hazır annemde yanımdayken 20 gunlukken felan okuturuz bızde allahın ıznıyle ınsallah

ayy yerim ben senin o tatlı kızını ne güzel çıkmış.Allah nazardan korusun zuzucum:nazar:

Saol cnmmm benimmm, biz seni de yerissss şişkoyusss delikafadulden

günaydınnnnnnnnn fıstık anneler ve şeker kuzucuklarıııııhihoyyyt

prensesim ve ben sizleri kocaman öpüyoruzz çünkü çok özledikkkkkŞeniz

oyyyyyyyyyyyyy zuzummmmm senden önce ben yirimmmmm o ne tatlılık öyleeee cokacimcoook:nazar::nazar::nazar:

maşallah subhanallah yaaaa poza bakkkk tü tü tüüüüüüüü:nazar:Şeniz:nazar:

çiçekkk canım doğum günün kutlu olsun kuzucuğun ve eşinle nice sağlıklı huzurlu ve mutlu yıllara canımmmmmm

dogumgunu10013ar9.jpg

561897hkhvzte12g.gif

karen canım yaa çok üzüldüm çok geçmiş olsun şimdi inşallah daha iyisindir lütfen dikkat et kendine tatlımmm:teselli:Şeniz

Saol demetimmmmm daha dogrusu demet teyzesiiii delikafadulden, bende sizin sayenizde tekrar tekrar bakmış oluyorummm mini mini kızımaaaaa cokacimcoook Allah nazarlardan saklasınnn kuzularımızııı

diloşşş canım sana ve eşinede çok geçmiş olsun tek tek okuyamadım sayfaları ama bi iki baktım ve de sanırım küçük bir operasyon geçirmiş biraz geç oldu ama kusura bakma canımm:1hug:Şeniz

Oldumu ekleyebildimmi kızımın resminiii, yirim yirimmm cokacimcoook

zuzum maşallah kızına ne guzel b kız..yuzu herseyi belli maşallah..çok şekeymişş annesii..:nazar:a.s.

vallahi eşimin işe başlaması iyi oldu eskisi gibi erken yatıp erken kalkıyorum özlemişim zaten hep erken kalkıyorumda en aznında gece 1 kadar oturmuyorum 11 dedinmi hepimiz yatıyoruzkaydirigubbakcemile3

diloşcum eşinin işi hayırlı ugurlu olsun tatlım..kaydirigubbakcemile5

çiçekçim doğumgünün sana mutluluklar getrsin, iyiki dogdun..a.s.

veeee tüm geçmişi olsun dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar..biraz daha sıkı giyinmem lazım atlet alışkanlığım hiç yok mesela..bebişler için bakças kendimize artık napalım:1no2::ecrin_bebek:

dilaracım [eşinin işine çok svindim allah bi daha aratmasın kalıcı olur inşallah

neslicimgözün aydın ay inşallah bizde 30. haftamıza girecez

zuzum minnoşun çok tatlı çıkmış kız ama bende sana benzetemedim çatlada patla

çiçek doğum günün kutlu olsun canım oğluşun e eşinle nice mutlu yıllara...
kızlar ben dershaneye gidiyorum akşam burdayım

çiçek doğum günün kutlu olsun.

X