2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşbuldum canım:1hug:...anca fırsa buldum tatlım girmeye..sen git canım aşkoşunu yalnız bırakma....biz de seni ve Öykü Zehra'yı çoook öptükŞeniz...görüşürüz canım...

yok canım meyveden değildir.....olur normal bende hamileliğimin başından ber iayda 4 -5 kg alıyordum bu ay 1.5 kilo almışım...değişiyor takma boşverrr...toplam kaç kilo aldım ben 24

akşam oldu hüzünlendim beeennn yiiinnneeeee
hasret kaldım
gözlerinin rengineeeeee

yaa haftaya görüşcez bayenler haftayaaa...kocişkom hep evdeeee bende sizi yalnız bırakcam görürsünüz sizz...akşam oluyor kocalarınız geliyor beni bırakıyonuz muydaaaa

nurcum ya bişey sorcam son kontrolünde doktorun bebiş kanala girmiş falan gibi bişey demişmiydi sana,benim kızda hala tık yok valla üzülüyorum doğmaya niyeti yok pek

kızlar inanamıyorum kimse yokmu? mafoldumben
hihoyyyt oleyyy nur burda,nurcum nasılsın bebiş nasıl?

nurcum ya bişey sorcam son kontrolünde doktorun bebiş kanala girmiş falan gibi bişey demişmiydi sana,benim kızda hala tık yok valla üzülüyorum doğmaya niyeti yok pek

burdayım canım bebiş iyi teyzesi ama sütümüz inmedi çok zor oluyor ben çok kötü ouyorum mama verirken içim gidiyor oturup ağlıyorum...
canım son kontrolde kanala girmekten geçtin aşağıda bile değildi...

süt için neler yapıyorsun tatlım bak birkaç bildiğim şeyi sayayım belki henüz yapmadığın bir tane vardır.
1.kuru börülce haşla,zeytinyağı limon tuz falan kat tatlandır ve ye.
2.medine hurmasını da duymuştum aldım başladım yemeye.
3.bol su iç.
4.üzüm hoşafı iç.
5.humana nın çayını duymuşsundur zaten.
6.bir içecek vardı malt mı? oda arttırıyormuş.
7.bide makinen varsa düzenli sağ,ay çok zor tahmin ediyorum canım umarım bunlardan birini faydası olur.

diloşum ilaydam uslu teyzesi ama acıkıyor yavrum mecburen mama veriyoruz çk kötü bişeymiş insanın kuzusunu besleyememesi

ay canım benim ya günde 4-5 litre su içiyorum
humananın çayını içiyorum süt içiyorum inş biran önce iner
bide göğsümün ucu yok benim onuda verecem diye yara yaptım...
hamilelikte hiç duygusallık yaşamamıştım şimdi acayip duygusalım durmadan ağlıyorum

nur seni çok iyi anlıyorum ah bende aynı sıkıntıları yaşıyacağım gibi...sinirimin sebebi sanki gücüm yok gibi..siz böyle sütüm yok yanlızım falan diyince içinizde hemen hemen en zor durumda olan benim heralde gibi hissediyorum başa çıkabilecekmiyim....sıkıntı yaşayacağım...sıcak hava..tatil yok...annemler kaynanamlar herkes tatil hazırlıkları yapıyorlar kardeşim yok ablam yok kuzenim yok ....ya sütüm gelmezse...ya çocuğum hasta olursa....ya doğumda aksilik olursa....çıldırıcak gibi oluyorum....ve bunu size anlatmamam gerekiyor.....o daha bi sıkıntı oluyor.....boşverin ya....heralde bi şekilde allah kolaylığını verir......allaaha sığınıyorum...bana yardım etsin lohusa bunalımına girmek istemiyorummmm

kıyamam ya tabi elinde değil biliyorum ama bu duygusallıkta sütünü azaltıyor olabilir tatlım,bak doğum yapan arkadaşlar genelde bu sorunu yaşıyor sen elinden geleni yapıyorsun canım benim evladın sağlıklı,eli yüzü düzgün o bir şeklide beslenecek kocaman kız olcak herkes emerek mi büyüdü güzelim mamalarda artık çok iyi sen sütün varken mama vermiyorsun ya,üzme kendini bu kadar annesi güzel ilaydamız üzüntünü hisseder.

huricim anlat tatlım niye anlatmıyorsun aşkolsun,sıkıntılı günler geçiriyoruz ve geçiricez bu bir gerçek,arkadaş olduk burda çözüm bulamasakta sorunlarımızı paylaşıp rahatlayabiliriz dimi ama.

ah demresu çok şekersin canım benim sen bizden farksız gibi bize teselli vermeye çalışıyorsum varmı böyle arkadaşlık....sanalmış hıh onu çekemeyenler öyle söyler asıl bu dostluk en iyisi de bu arada ben tuvalete gittim bişiyler oluyor ama dur bakalım hemen heveslenmeyeceğim ....
nur çıkmadan bak oku....
tuvaletim geldi gittim oturdum ama gelmedi yapamadım tam kalkacakkem geldi çok hızlı bi şekilde bir anda kesildi bekledim sanki ucunda ama gelmiyor....kız yerinde durmuyor güm güm vuruyor...şu an oturuyorum koltukta aşağıyı sanki parmaklıyor sanki böyle eli çıkacak aşağıdan o derece bi kalksam sanki su boşalacak gibi ama bişey olmuyor.....alla alla hadi kızızm uğraş azcık gel bakalım......ay bak üzüzldüm hemen aklımı dağıtıyo zilliye bak....bişey olursa size yazmadan gitmem

Son düzenleme:
yok canım meyveden değildir.....olur normal bende hamileliğimin başından ber iayda 4 -5 kg alıyordum bu ay 1.5 kilo almışım...değişiyor takma boşverrr...toplam kaç kilo aldım ben 24
evet tatlım değişiyor ben toplam 12 kg aldım...
hadi hayırlısı huricim..sağlıkla bir doğum yapsan..ben de senin gibi bekliyorum...senin anlattıkların banada oluyor arada...ama tık yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…