2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

zuzuların zuzusu da bu gün kızına kavuştu demekk ayyy ne güzel vay zuzu benden sonraydı doğumun bende önce kavuştun ha kızına
canım benim allah uzun ömür versin minik zuzuya

bizde yarın doktor kontrolüne gidicez.hastaneden çıkarken 3000 gr dı oğlum.26.06.09 da kontrole gitmiştik.kilo vermişti.çok üzüldüm.2880 gr olmuştu.inşallah almıştır kilo.yarın görücez.

ya canım sana neden açılman varken takıp epidurali suni sancı vererek başlatmıyorlar doğumu CADIARZU
sen mi istemiyorsun böyle bi şeyi ???
ya bende anlamıyorum ben suni sancı lafını etmiyorum doktorda etmiyor...demekki açılma çok büyük değil diye düşünüyorum az açılman var dedi aynı günün gecesi nöbetçi doktorda az açılman var demişti....ama suni sancı falan bişey demiyorlar...heralde benim sancıyla su gelmesi ile gitmemi bekliyorlar...eğer 40 haftam dolupta hareketlenme yoksa suni sancı verecekler...
benim asıl korkum ne biliyormusun...bebeğin kafası çok büyümüş normal doğuramazsın derlerse o zaman işte papaz olcak doktorla...onuda yarın sabah randevum var söyleyeceğim...şu an bi problemim olmadığı için ve sezeryandan mümkün olduğu kadar uzak durdukları için buda hoşuma gittiği için sesimi çıkarmıyorum...

kızlar comebabynin kızçeler artık evlerindelerrrrrrrr :lepi:
Nilsu 2050 gr , Bensu 1750 gr olmuş .. 3 aylık oluncaya kadar öpmek yokmuş minikleriiiiiii benneyaptımki
insan nasıl dayanabilir yaaaa benneyaptımki
çok güzel bi haber çok sevindim resmini çekip göndertsin bize merak ediyorum...öpmesin zaten 3 ay değil ilk 6 ay öptürmesin öpmesin....sağlık bu neticede...dayanacak...

sibelciğim seninde gözün aydın sevindim hemen listeyi düzewnliyorum...

bende bu gün hiç giremedim
bütün gün temizlik yaptım deli gibi
sonra da pişman oldum çünkü sancım başladı
eşim gelince çok kızdı bana neden yaptın diye ama ne bileyim ya içim rahat etmiyo
oysa pazar günü temizlik için gelcekti kadın yaşadı hadi ona yapçak pek bi iş kalmadı çünkü

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET-------------------------D.ŞEKLı---------------------- D.TARıHı--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek-------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

kızlar kupaları kaldırmak zorunda kaldım....sebep 50 tane sembole izizn veriliyor.hem nazar boncukları hemde kupalar bu 50 yi aştığı için ...eee bizede nazar değmemesi için kupaları kaldırdım....

Son düzenleme:
selam kızlarrrrr

diloşummmm çok şükür herşeyin yolunda olmasına çok sevindimmŞeniz
selsincim aynen senin içindeŞeniz
ne güzel düzenleriniz oturdu bizler ne yapacağız bakalımmkafamçokkarıştı

sibelcim gözün aydın maşallah kuzunaa.s.

comebaby prensesler yuvaya dönmüş çok sevindim canım a.s.

selsincim her bebek illaki doğduktan 1 hafta sonra kilo kaybına ugruyor canım
artık sütünde iyiymiş maşallah bak nasıl kilo alacak annesiiiopuyorumnanaktan

meleğim nerelerdesin özledim seniiiii:gitme:

derinimmmmmmmmmmmmmm gözün aydın canımmmma.s.:1hug:
ahh demek nazımız önce geldiiiiopuyorumnanaktan
sağlıklı olsun da annesi bak nası büyüyor inşallah senin sütünleee

başka kimler doğurmuştu kızlar yaa bende hafıza baya bi durdu şu sıra kafamçokkarıştı

ay maşallah bebişlerimize ,dünyaya gelen büyüyor arkadaşlar hiç üzmeyin kendinizi inşallah sütünüz randımanlı gelir ona dua edelim,hepinizi artık bir anne olarak çok öpüyorum ,şu an yerinizde olmayı bebeğimi doya doya seyretmeyi çok isterdim inanın,bunlar sizlere a.s. a.s. a.s.

aferim sanaaaklava:
valla tamm oklavalıksın melek heeekaydirigubbakcemile
ben wc e zor gidiyorum valla acaip bi durumdayım baskı ve sancı var hafiften ama sağ kasığımdaki ağrı hiçbişeye benzemiyo resmen mahfetti beni dik yürüyemiyorum :gitme:
perşembe günü annemle kardeşim silip süpürecekler cuma sabahtanda yatağımı hazırlar çıkarız inşallah:Saruboceq:
bu hafta içi hem ağdaya hem de kuaföre gidicem bakalımmmmmm az zaman kaldııı çok heyecanlıyım ben yaaamafoldumben

ayyyyyyyyyy ne guzel dogum yapmisssin.gozun aydin canim
dogumun nasil gecti rahatmiydi su aralar bende korku basladi.25 inde benim dogumum var...kizin nasil cadi bi talidir ki....ayyyyyyyyyy cok guzellll zemuszemus opuyorumnanaktan

doğum yapan tüm annelre geçmiş osun sağlıkla büyüsün minik meleklerimiz bende 11 temmuzda doğurma girecem herkese sağlıklı doğumlar

doğum yapan tüm annelre geçmiş osun sağlıkla büyüsün minik meleklerimiz bende 11 temmuzda doğurma girecem herkese sağlıklı doğumlar

narcım sanada hayırlı doğumlara.s.

son zamanlarda hiç ugramıyorsun bizi merakta bırakma emiŞeniz

az kalmis hayirlisi insallah .kolay gecer insallah.gunler gecmiyor degilmi????heyecanla bekliyorum

BEYAZ MELEK sana yorum bile yapamıyorum temizliğe gelecek kadına evi temiz vereceksin yani birde üstüne para vereceksin bide üstüne sancı çekeceksin....anlayamıyorum seni...hani hiç duramıyorsa kek börek yap doğumdan sonraya buzluğa bişiyler hazırla koy yap o daha az yorucudur temizlikte ne oluyor canım....Çok üzgünüm çoookklava:

o sağ tarafta baskı sancı acıma bendede var tatlım ...aynı heyecanları bizlerde senin gibi yaşıyoruz ağdaya dikkat et kadın yarım yamallak bırakmasın bende ki gibi..daha önce yaptırıyormuydun ilk mi gidiceksin daha önce yaptırmadıysan son zamanlarına bırakma tatlım şimdiden git...gerçi bizim hormonlardan dolayı çok hızlı geliyor yenileri ama ben ayna ile kontrol ettim oramda daha hareketlenme yok...koltuk altı başladı gelmeye..hormonlardan dolayı...

narcım sanada hayırlı doğumlara.s.

son zamanlarda hiç ugramıyorsun bizi merakta bırakma emiŞeniz
cnm ewt uğrayamıyorum evimde değilim istanbulda annede arada görümcemde kalıyorum doğumu görümcemin yanında yapıcam eve nete bağlanınca rahat rahat okuyup kaltılacam inş. ama her fırsattta neete girip takip etmeye çalışıyorum doğumları ama tek tek tebrik edemiyorum kalabalıktayıp artık kusura bakmayın herkese hayırlı sağlıklı doğumlar Şeniz
az kalmis hayirlisi insallah .kolay gecer insallah.gunler gecmiyor degilmi????heyecanla bekliyorum
bende gerçekten çok heycanlıyım benim bebek erken gelicek esas tarişhimiz bir hafta sonra alınması lazımdı ama güzel gelişmiş tosunum heyecen korku hepsi bi anda hepimizi ALLAH sağlıocakla kurtatsın:1hug:

arkadaşlar merhaba bende temmuz annesiyim.aranızda belki beni hatırlayan vardır.27 haziran cumartesi bende oğlum buğrayı kucağıma aldım.darısı sizlerin başına sevincimi paylaşmak istedim.....
gözün aydın...Allah anneli babalı büyütsün...
Karen de kavuştu kızına maşallah..Allah anneli babalı büyütsün...
amin kızlarrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq:

ne var ne yok herkes iyidir inşallahhhhhopuyorumnanaktan
biz iyiyizi tatlım sen nasılsın?

tabi canım usg ölçümleri yanlış..hiç uzayan boy kısalır mı?
derincim sen de kavuştun bebişine maşallh...Allah anneli babalı büyütsün..Kızın çabucak toparlanır sen düşünme..sütünle beslersin tombiş olurrr...
kızlar comebabynin kızçeler artık evlerindelerrrrrrrr :lepi:
Nilsu 2050 gr , Bensu 1750 gr olmuş .. 3 aylık oluncaya kadar öpmek yokmuş minikleriiiiiii benneyaptımki
insan nasıl dayanabilir yaaaa benneyaptımki
çook sevindim comebaby adına şükür evlerine döndü minik kızlar...Ama öpmemek çok zor olsa gerek bir an önce 3 aylık olurlar da annesi babası doyar onları öpmeye...

yok hurişim sürekli gidiyorum çok güzel temizliyor sağolsun-tatlicadiarzu-

o sağdaki sancımda çileğim ayağını oraya dayamış meğerse ondanmışşkafamçokkarıştı

bi doğsun nası yiyecek annesi onun o tatlı ayakınııııopuyorumnanaktan

öpüyorum canım kaçtım bennnnnŞeniz

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek-------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

kızlar kupaları kaldırmak zorunda kaldım....sebep 50 tane sembole izizn veriliyor.hem nazar boncukları hemde kupalar bu 50 yi aştığı için ...eee bizede nazar değmemesi için kupaları kaldırdım....

canım hatırladım şimdi olsun sağlıkla kavuş yavrunada evinden boll bol katılırsınnnŞeniz

ecemmmm hoşgeldin ama ben gidiyorummm aşkoşum geldi sizi gördükçe çıkamadımmmmkaydirigubbakcemile3

e ben ne diim size can sıkıntısındayım niye erken gelmedinizzzzklava:
şaka tatlım çok öptümmmmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…