2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

arkadaşlar merhaba bende temmuz annesiyim.aranızda belki beni hatırlayan vardır.27 haziran cumartesi bende oğlum buğrayı kucağıma aldım.darısı sizlerin başına sevincimi paylaşmak istedim.....

ben hala besıgımızı ındırmedım eve

dun su tesısatı cekıldı eve heryer battı ayrıca suları kestıler temızlık yapıcaz yıne beklıyoruz

oğlum nerdeyse gelıcek daha besıgı bıle evde degıldelikafadulden

arkadaşlar merhaba bende temmuz annesiyim.aranızda belki beni hatırlayan vardır.27 haziran cumartesi bende oğlum buğrayı kucağıma aldım.darısı sizlerin başına sevincimi paylaşmak istedim.....

gözun aydın canım masallah oğlusuna allah analı babalı buyutsun darısı basımıza:1hug::nazar:

kızlar bızım besıgımız yuvarlak ona göre nevresım takımı nereden bulabılırım?
aa merak ettim kız resmini çekip koysana bizde bakalım nasıl bi beşikmiş...normal nevresim takımları olur onlara...
hayırlı uğurlu olsun darısı bizim başımıza...

kızlar ben biraz kalkıyım tansiyoum düştü azıcık uzanmam lazım..öpüldünüzzz.

hmm buda güzelmiş fiyatıda 150 tl...modeli güzel tekerlekli....ben beğendim ...her renginden var...

benim oğlum bunda yatıyor teyzeleri şimdilik tekerlekli istenilen yere taşınıyor cibinliği üstünde altında sepeti var. ama ben mağazadan 130 ytl ye aldım bir hafta sonra yazığa gideceğiz orayada götüreceğiz döndüğünde yatağında yatacak oğlum beşik orada kalacak
ben kaçıyorum kızlar bişiler yemem lazım acıktım öptüm hepinizi

selam kızlarrrrrrrrrrrr:sm_cool:

serramızdan haber varrrrrr:lepi:

saat 10 45 de 3 290 gr ve 51 cm olarak dünyaya teşrif etmiş prensessss:nazar:a.s.:nazar:

karen yeni yeni ayılmış anca aradı herkese çokkkkkkkkk selamı varrrrrrr:eek:

amin kızlarrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq:

ne var ne yok herkes iyidir inşallahhhhhopuyorumnanaktan

nedendir bilmiyorum ama icim iceme sigmiyor son 2 - 3 gundur sanirim hala idrak edemiyorum bi cocugum olacagini bende bi anormallik mi var onu da cozemiyorum carligini biliyorum fakat inanamiyorum nedendir bilmiyorum sizce ben cok mu tuhafim

doktorlar yastık önermiyorlar yumuşak şiltede önermiyorlar. ee beşiklere görede yaylı yatak yok valla :) benimki rahat yatıyor yan yatma yastığında yan yatıyor zaten yada arada değiştiryorum ki kolu uyuşmasın diye. içi çok sert değil bez zaten. birde soğukkuyuda tam altınyol kavşağında bir bebek mağazası var size yakın bir oraya bakın. belki oradada vardır.
yoksa internette vardı bir yerde dur linkini bulmaya çalışayım sana

benim oğlum bunda yatıyor teyzeleri şimdilik tekerlekli istenilen yere taşınıyor cibinliği üstünde altında sepeti var. ama ben mağazadan 130 ytl ye aldım bir hafta sonra yazığa gideceğiz orayada götüreceğiz döndüğünde yatağında yatacak oğlum beşik orada kalacak
ben kaçıyorum kızlar bişiler yemem lazım acıktım öptüm hepinizi

evet canım , duymuştum onu , ben de boğulma önleyici ince delikli sünger gibi bir malzemeden yapılmış bir yastık ve o yan yatırma yastığından aldım ..
netteki açıklamda yatağının olduğunu da yazıyor .. eğer eşim gitmeyelim derse netten sipariş veririz sanırım ..
aa evet bahsettiğin yer bize çok yakın ama nerede acaba .. çünkü bizim oturduğumuz semt soğukkuyuya bağlıymış , altın yolda hemen aşağımızda , yol üstünde bi yerde mi acaba , yada mağazanın adını yada mevkiisini tam olarak hatırlıyor musun canım fisfisfis
yukarıda verdiğin linki sil canım ok , açıktan link vermek yasak because yerimseniben
ohhh yazlıklara gidilecek ne güzelllll , nerde yazlık ???
biz de kırkımız çıksın eylül gibi yakında bi yerlere ( çeşme gibi ) bir kaç günlüğüne kaçmayı düşünüyoruz bakalım :sm_confused:

ewet canım internetten aldım...bebek gelcek die yaklaşık 3 haftadır yatak odamda kurulu bekliyor hehehehehe

oyyy gelsin İpek böcüğüü de kurulsun yatsın içinde :asigim:

kızlar bızım besıgımız yuvarlak ona göre nevresım takımı nereden bulabılırım?

bence diktir canım , yada hasır oval sepetler de var satılan , onların da tekstilleri var , sor satılan yerlere , vardır mutlaka satan bir yer ..
,

canım , hayırlı olsunnnnnnnn
aamin canım inşallah bizler de hayırlısıyla yaşarız o duyguları ..
Allah size de analı-babalı büyütmeyi nasip etsin canım ...

selam kızlarrrrrrrrrrrr:sm_cool:

serramızdan haber varrrrrr:lepi:

saat 10 45 de 3 290 gr ve 51 cm olarak dünyaya teşrif etmiş prensessss:nazar:a.s.:nazar:

karen yeni yeni ayılmış anca aradı herkese çokkkkkkkkk selamı varrrrrrr:eek:

ay ben de aradım 1 saat kadar önce yengesi açmıştı tel.nu , daha uyanamamıştı karen ..
aman çok sevindim yaaaaa , çok şükür ana kız buluştu artık :Saruboceq: :asigim:

amin kızlarrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq:

ne var ne yok herkes iyidir inşallahhhhhopuyorumnanaktan

çok sıcak canım , bayılcaz yaniiii -tatlicadiarzu-

nedendir bilmiyorum ama icim iceme sigmiyor son 2 - 3 gundur sanirim hala idrak edemiyorum bi cocugum olacagini bende bi anormallik mi var onu da cozemiyorum carligini biliyorum fakat inanamiyorum nedendir bilmiyorum sizce ben cok mu tuhafim

canım ben hala göbeğimi görüp " anaa ben hamileyim ya " deyip yendien seviniyorum her defasında idrak edemediğimden , hele bebişimi kucağıma alınca sanırım 1 yaşına gelinceye kadar anlayamıycam yeni sosyal patentimi :)))))))))))

aynen bende öyleyim bide 2. çocuğum ama demek ki her biri ayrı heyecanlı oluyormuş
içim içime, ben hiçbir yere sığamıyorum...
hem heyecan hem korku, hem mutluluk hepsi birbirine karışmış durumdaaa
Kuzular sağlıkla gelsin inşallahhh:Saruboceq:

evet canım , duymuştum onu , ben de boğulma önleyici ince delikli sünger gibi bir malzemeden yapılmış bir yastık ve o yan yatırma yastığından aldım ..
netteki açıklamda yatağının olduğunu da yazıyor .. eğer eşim gitmeyelim derse netten sipariş veririz sanırım ..
aa evet bahsettiğin yer bize çok yakın ama nerede acaba .. çünkü bizim oturduğumuz semt soğukkuyuya bağlıymış , altın yolda hemen aşağımızda , yol üstünde bi yerde mi acaba , yada mağazanın adını yada mevkiisini tam olarak hatırlıyor musun canım fisfisfis
yukarıda verdiğin linki sil canım ok , açıktan link vermek yasak because yerimseniben
ohhh yazlıklara gidilecek ne güzelllll , nerde yazlık ???
biz de kırkımız çıksın eylül gibi yakında bi yerlere ( çeşme gibi ) bir kaç günlüğüne kaçmayı düşünüyoruz bakalım :sm_confused:

oyyy gelsin İpek böcüğüü de kurulsun yatsın içinde :asigim:

bence diktir canım , yada hasır oval sepetler de var satılan , onların da tekstilleri var , sor satılan yerlere , vardır mutlaka satan bir yer ..
,

canım , hayırlı olsunnnnnnnn
aamin canım inşallah bizler de hayırlısıyla yaşarız o duyguları ..
Allah size de analı-babalı büyütmeyi nasip etsin canım ...

ay ben de aradım 1 saat kadar önce yengesi açmıştı tel.nu , daha uyanamamıştı karen ..
aman çok sevindim yaaaaa , çok şükür ana kız buluştu artık :Saruboceq: :asigim:

çok şükür iyiler analı kızlı canım

naber datlumm sen nasılsın bakemopuyorumnanaktan

biliyorsun deme benim çileğimde 1 hafta hiç kilo almamış

zuzum da aynı durumu yaşamış

demek ki son haftalarda olabiliyor:umursamaz:

ama anlamadığım bizimkinin boyu da kısalmış nasıl oluyosa:1shok:

kesin ölçümde yada ultrasantta hata vardı:umursamaz:

X