2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sağol canım iyiyiz ,şte bugün ilk banyomuzu yaptık. çok ağlamadı sanıyorum hoşlandı sonrasında da bayağı rahatladı paşam bir gülücükler kendi kendine çok hoş valla

aa göbüşü düştü müüüüüüüüüüüü
demek gülüyor da kerata ay yerm onun gülüşünü bennnnnnnnnnnnnn
canım ya sana ne sorucam unutuyorum hep, ege'nin beşiğini nerden aldınız ?
bizim karyola bayaa büyük geldi gözümüze ve portatif bir beşik alalım istiyoruz , seninki çok hoşuma gitti ..

star dust maşallah kuzucuğuna bu hafta 2500 kg geçeceksiniz bak görürsün. kızlar sıkmayın canınızı kg konusunda sağlıklı olsunlarda yeter. bak benim oğlum bir haftada 430 gr almış.normalde beklenen bebklerde bir haftada max200 gr mış sonrasında toparlıyorlar. inşallah emerler sizi yoksa zor oluyor açıkcası. ben iki saatte süt sağ ver derken vakit kalmıyor hiç bişiye. ama allahtan sütümü alıyor ya bu sevindirici

öyle canım haklısın .. ben doğuma 2500ün altında girmek istemyordum, inşallah öyle olacak bi akslik olmazsa :Saruboceq:
sütünün bol olması ne güzel , aman maaaaaaaaşallah diyelim :nazar:

bugün yine göğüslerim ağrıyor ve süt geliyorrrr delikafadulden
boşa gidiyo diye düşünüyorumm :kızgın:

damla şeklinde geliyor değil mi canım , yoksa bayaa bayaa ıslanıyor mu çamaşırın ?
ülme inşallah doğumdan sonra da bol bol gelecek :teselli:

aa göbüşü düştü müüüüüüüüüüüü
demek gülüyor da kerata ay yerm onun gülüşünü bennnnnnnnnnnnnn
canım ya sana ne sorucam unutuyorum hep, ege'nin beşiğini nerden aldınız ?
bizim karyola bayaa büyük geldi gözümüze ve portatif bir beşik alalım istiyoruz , seninki çok hoşuma gitti ..

düştü teyzesi 4 gün oldu düşeli göbişimizin. salepçioğlu pasajının girişin barış bebeden aldım beşiği. çok rahat yatak odasına koymak için almıştım karyolası geldi resimlerini koyacağımda vakit olmadı beşiği yatak odama aldım acayip rahat. ben 130 ytlye almıştım beşiği haberin olsun şeker.oğlum uyanıyor mama vermeye gidyorum gelirim 15 dakikaya kadar

damla şeklinde geliyor değil mi canım , yoksa bayaa bayaa ıslanıyor mu çamaşırın ?
ülme inşallah doğumdan sonra da bol bol gelecek :teselli:

sabah damla şeklindeydi, şimdi ıslattı
inşallah bol olsun sütlerimiz canım :Saruboceq:, ama böyle geliyo ya boşa gidiyo diye sinir oluyorum

düştü teyzesi 4 gün oldu düşeli göbişimizin. salepçioğlu pasajının girişin barış bebeden aldım beşiği. çok rahat yatak odasına koymak için almıştım karyolası geldi resimlerini koyacağımda vakit olmadı beşiği yatak odama aldım acayip rahat. ben 130 ytlye almıştım beşiği haberin olsun şeker.oğlum uyanıyor mama vermeye gidyorum gelirim 15 dakikaya kadar

ay çok iyiymiş fiyatı , bu salepçioğlu pasajı nerde , bi bakiim netten en iyisi yerimseniben

zuzuumla karenin planlanmış günüydü bugün değil mi erken falan değil yani. ay bizde bekleseydik iyice heyacan basacaktı demekki :))

amatist canım sütün hemen gedi mi benim sütüm yok canım ya sağıyorum ama bebiş doymuyor

sabah damla şeklindeydi, şimdi ıslattı
inşallah bol olsun sütlerimiz canım :Saruboceq:, ama böyle geliyo ya boşa gidiyo diye sinir oluyorum

sıkma canını yaaa bol sütün olacak diyelim , akanları biriktiremeyeceğine göre :sm_confused:

X