2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

valla saat 12 olmuş ama ben yinede günaydın diyeyim hepinize
starcım dün doktor hanım canını sıkmış baya boşver canım senin istediğin 2200 olmasıydı bak olmuş bile gerisi fasa fiso ama keşke daha pozitif olsaydıyip seni strese sokmıcam benimde ilkinde
huricim genemi doğurmadın deyip seni strese sokmıcam benimde ilk kızımda 40 haftam dolduydu ve arayan arayana doğurmadınmı diye diye strese girdiydim vakti var demekki sağlıklıymışya gerisi boş canım
zuzumda doğuma girmiş hayırlısı olsun allah kurtarsın karencim sende belki şuan kokluyosundur kuzunu seninde gözün aydın canım güzel haberlerle gelin inşallah
bu arada dün gece baya kalabalıkmışsınız keşke bende geleydim yaaaaa

ozleeeemm35'cim uzun zamandır giriyorsun foruma , sana laf atıyorum ama dönüp yazmıyorsun bir kelime bile .. merak ediyorum seni eminim benim gibi merak edenler de var ..
herey yolunda değil mi ? doğumun gerçekleşti mi ?

canım görmüorum kusura bakma ewde net olmadığı için eşimin işyerinden girebiliorum oda arada bir yazmak istiorum ama takip edemiyeceğim için yazmıorum ama ne yaptığınızı hep takip ediorumm...
doğumum gerçekleşmedi henüz beklioruz heyecanla bugün kontrolümüz var bakalım ne dicek doktorumuz ama en gec 18 temmuz eğer gene gelmezse sezeryana alıcak....
sen nasılsınn nasıl gidioo...

günaydın canım
üzülme tatlım , bizde 2 gün önce gittik , bizden 10 gün kadar ileridesiniz ve bizim ölçüm ise 2207 gr
teselli olur mu bilmem , güya düşük kiloyla doğan daha hızla kilo alıırmış doğunca .. ben doğduktan sonra felam kilo almasının derdinde değilim aslında .. e mecbur kilo alacak beslendikçe imkanı var mı almamasının .. doğuma 2500ün altında girmek istemiyorum .. bak sen ne güzel geçmişsin bile .. yanılma payı da 200-300 koy , belki senin bebiş 3000 gr
doğum tarihinizin belli olması da ne güzel .. akalım benimki de bugü kesinleşecek sanırım ..

çok saol canım, evet hep öyle diyolar daha çabuk büyürmüş küçük bebek inşallah öyledir. sen kesinlikle 2500 ün altında girmezsin bence. inşallah sağlıkla doğururuz canım gerisi önemli değil dicem ama takıyoruz işte kafaya:) sağlıkları yerinde olur inşallah

günaydın kızlarrrrrrr

dünden beri zuzuma ulaşamıyordum
meğerse hastanedeyken şarjı bitmiş
1 saat sonra sezeryana giriyor:lepi:
herkese selamı var dualarınızı eksik etmeyin dedi

karenimle zuzumm aynı zamanda girecekler ameliyata şansa bakkkk:sm_cool:

Allahım inşallah sağlıkla kucaklarına alırla prenseslerimiziii:Saruboceq:

ayyyy inanmıyormmmm
şu an bebişlerini dünyaya getirdiler :asigim:
inşallah bir kaç saat sonra kucaklarında da olacak kızçeleri delikafadulden
ne büyük mutlulukkkkkk
demetcim sağol haber verdiğin için
güya ben de kareni arayacaktım doğuma girmeden önce , bu geceki uykusuzluk + 8de uyanınca acıkıp kahvaltı etmem üzerine biraz uzanayım dedim uyumuşum benneyaptımki

canım görmüorum kusura bakma ewde net olmadığı için eşimin işyerinden girebiliorum oda arada bir yazmak istiorum ama takip edemiyeceğim için yazmıorum ama ne yaptığınızı hep takip ediorumm...
doğumum gerçekleşmedi henüz beklioruz heyecanla bugün kontrolümüz var bakalım ne dicek doktorumuz ama en gec 18 temmuz eğer gene gelmezse sezeryana alıcak....
sen nasılsınn nasıl gidioo...

ya sen kusura bakma , bilmeyince nedenini insan yanlış anlıyo işte durduk yerde ..
inşallah kontrolün iyi geçer .. bak swet vardı bekledi normal olsun diye , sonunda sez. oldu , kızın geleceği yoktu çünkü :)) alam da 41. haftaya kadar bekledi sonunda sez. oldu .. inşallah sein istediğin gibi bir doğum olur canım ..
bizimki ite kaka gidiyor işte , inşallah oğluşum dayanır ve bi aksilik olmazsa 37+5-6 gibi olursa doğumumuz çok sevinicez bakalım ..
nerede olack doğumun ?

kızlar merhabalar
şu an doğuma giren arkdaşlara allahım yardım etsin inş sağ salim alsınlar kuzularını kollarına

çok saol canım, evet hep öyle diyolar daha çabuk büyürmüş küçük bebek inşallah öyledir. sen kesinlikle 2500 ün altında girmezsin bence. inşallah sağlıkla doğururuz canım gerisi önemli değil dicem ama takıyoruz işte kafaya:) sağlıkları yerinde olur inşallah

inşallah canım .. sağlıkla gelsinler ve sütümüz de bol olsun , kim korkar düşük kilodan delikafadulden

star dust maşallah kuzucuğuna bu hafta 2500 kg geçeceksiniz bak görürsün. kızlar sıkmayın canınızı kg konusunda sağlıklı olsunlarda yeter. bak benim oğlum bir haftada 430 gr almış.normalde beklenen bebklerde bir haftada max200 gr mış sonrasında toparlıyorlar. inşallah emerler sizi yoksa zor oluyor açıkcası. ben iki saatte süt sağ ver derken vakit kalmıyor hiç bişiye. ama allahtan sütümü alıyor ya bu sevindirici

ya sen kusura bakma , bilmeyince nedenini insan yanlış anlıyo işte durduk yerde ..
inşallah kontrolün iyi geçer .. bak swet vardı bekledi normal olsun diye , sonunda sez. oldu , kızın geleceği yoktu çünkü :)) alam da 41. haftaya kadar bekledi sonunda sez. oldu .. inşallah sein istediğin gibi bir doğum olur canım ..
bizimki ite kaka gidiyor işte , inşallah oğluşum dayanır ve bi aksilik olmazsa 37+5-6 gibi olursa doğumumuz çok sevinicez bakalım ..
nerede olack doğumun ?

inşallah normal olur fazla büyük konuşmakta istemiorumm ama bi an önce gelsin istiorumm ben bugün 37+4 üm gelsin artıkkk yaaaa...
ben buca tıp ta yapıcam doğumu...
seninkide inşallah fazla bekletmezz....

star_dust benim çıkmam lazım doktora gidiorumm dönüşte eğer gelebilirsem tekrar yazarımm...
herkese ii günler bi an önce kavuşun bebişlerinize....:ecrin_bebek:

valla saat 12 olmuş ama ben yinede günaydın diyeyim hepinize
starcım dün doktor hanım canını sıkmış baya boşver canım senin istediğin 2200 olmasıydı bak olmuş bile gerisi fasa fiso ama keşke daha pozitif olsaydıyip seni strese sokmıcam benimde ilkinde
huricim genemi doğurmadın deyip seni strese sokmıcam benimde ilk kızımda 40 haftam dolduydu ve arayan arayana doğurmadınmı diye diye strese girdiydim vakti var demekki sağlıklıymışya gerisi boş canım
zuzumda doğuma girmiş hayırlısı olsun allah kurtarsın karencim sende belki şuan kokluyosundur kuzunu seninde gözün aydın canım güzel haberlerle gelin inşallah
bu arada dün gece baya kalabalıkmışsınız keşke bende geleydim yaaaaa

sağol kikoşummmmmmmmmm Şeniz
haklısın canım , ben görmek istediğim kiloyu gördüm oğluşumda , buna odaklansaydım beki bu kadar sinirlenmeyecek günümü mahfetmeyecktim Çok üzgünüm çoook

kızlar acayıp sısıyorum sızde öylemısınız bunun bı caresı yokmu?

bende şişiyorum özellikle sağ ayağım davul gibi oluyo özellikle yorulduğumda, doktor normal dedi bana

şişmek miiiiiiiiii :1shok:
tam yerine geldiniz
benim ayaklar oldu Fionanın ayakları , hani Shrekin karısı olan yeşil yaratık yok mu ..
eşimin ayakları bile benimkinin yanında daha estetik duruyor
eşim dalga geçiyor , gül gül çatlıyorz artık , neymiş küçük parmağım hiç yeryüzü görmüyormuş hep havada hep havada .. o parmağım tıpkı bir odun parçasının kenarından çıkan bir kıymık gibi bağımsız duryormuş falan filan ...
akşamlaı daha şiş oluyor ve iyice geriliyor resmen ve rengi morarıyor bile diyebilirim .. gerildiğinde acı da oluyor . yer yer kırmızı benekler var ve oralara dokundukça daha çok acıyor .. benim backlarıma doğru da yürüdü bu şişlikler , bileklerim kayboldu .. resmen alçıda gibi , bileğimden hareket yada kıvrılma olmadığı çin çoğu zaman pat pat yürüyorum düşünün yani . dr.um güya iyi gelecek diye daflon isimli bir ilaç verdi 3*1 kullandım 2 hafta kadar , ı-ııhh , hiç bir faydasını görmedim ben ..
kimisinin doğumdan hemen sonra kimisinin bir kaç ay sonra geçermiş bu şişlikleri .. inşallah bizim çabuk geçer yaaa benneyaptımki

slm canım hoş geldin , nasılsınız ana-oğul yerimseniben

inşallah normal olur fazla büyük konuşmakta istemiorumm ama bi an önce gelsin istiorumm ben bugün 37+4 üm gelsin artıkkk yaaaa...
ben buca tıp ta yapıcam doğumu...
seninkide inşallah fazla bekletmezz....

canım , ben de senin olduğun haftalarda doğurmak istiyorum , inşallah nasip olur ..
sağlıkla gelsin tüm kuzularımız :Saruboceq:
benim dr.da inatla çınarlı istiyor ama ben diğer dr.umla girersem yada kentte bi dr.la daha takibe başlıycam diğer dr.um ist.dan gelemezse diye garantilemek için .. kenti düşünüyoruz biz de , bakalım kısmet ...

sağol canım iyiyiz ,şte bugün ilk banyomuzu yaptık. çok ağlamadı sanıyorum hoşlandı sonrasında da bayağı rahatladı paşam bir gülücükler kendi kendine çok hoş valla

bugün yine göğüslerim ağrıyor ve süt geliyorrrr delikafadulden
boşa gidiyo diye düşünüyorumm :kızgın:

X