2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bir bakayım dedim ne var ne yok diye. Bugün doğumlar hızlanmış.

ama bir tek yserez girip yazmış ben iyiyim diye .. diğerleri ne yaptılar acaba , en çok da hürremi merak ediyorum .. ne kadar zaman oldu hala ses seda yok ..
bu arada zuzum da hastanedeymiş galiba :1shok:

Hürrem kısıtlı zamanını değerlendirmeye çalışıyordur. Ben bile baksana yeni foruma bakabiliyorum.

Acayip uykum var aslında. Galiba daha fazla dayanamayacağım.
Gece zaten birkaç kez daha kalkarım.
Ayşe'cim seni öpüyorum. Blue iyi geceler.
Size iyi sohbetler.

slmm kızlar
iyisiniz inş..
dr dan geldim bende..nst ye bağlandım ve sancım çıktı....ama ben hissetmedimm..
dr sancı çıkınca alttan baktı ve cok acıttı yaa bi de kendini kasma diyooo :kızgın:
neyse acılma filan yokmuşş haftaya tekrar gidecem inş...
eve gelince biraz kanamm oldu..tabi bende bi telaş hemen dr u aradım alttan bakıktığı için normalmiş..
paşamda çok şükür iyimiş..herşey yolunda şükür...
benden bukadar..
şimdi bi geçmişe bakayım kaydirigubbakcemile5
starcım geçmiş olsun canımmmmm
Rabbim yardımcın olsunnn canım yaaa
bebişin yine rahat durmamışşş
bi kucağına alsaydın hayırlısyla
inan senin için hergün dua ediyorum canım..
biraz daha sabret be güzelimmm
Rabbimin izniyle meleğini kucağına aldığında herşeyi unutacaksın inş a.s.

canım oğluşunun iyi olmasına ve haberlerin iyi olmasına sevindim .. hgadi inşallah haftaya kadar aynı şekilde devam edersiniz ..
Allah razı olsun canım , biliyorum ettiğini bilmez miyim , minnettrarım bu yüzden .. az kaldı inşallah .. ama zaman daraldığından mıdır , artık damla damla biriken suyun son damlanın düşmesiyle bir anda akması gibi ben de yıldım , bıktım ve bugün koyverdim gitti gibi hissettim kendimi .. ama iyiyim artık , öyle de olmalı insan zaten ..
sağol canım desteğin ve yazdıkların için ...

anladım canım sıkma canını ya bende öyle yapmaya çalışıyorum.usg yanılabiliyor malum.inşallah sağlıklı doğacak bebişilerimiz.doktorumun dediği gib kilolu olması sağlıklı olduğunu göstermez sen beslenmene dikkat ediyorsun zaten bilinçlisin dedi.sende bilinçlisin bu konuda zaten.bizimde 14 günde 220 gr falan almış canım.geçen haftalarda daha çok kilo alıyordu ben duyunca biraz şaşırdım fisfisfis

az kaldı zaten sıkma canını sende.insan takılıyo tabi ama daha kilolu bebekleri duyunca sanki anormal bişi var gibi geliyo.inşallah bişicik yok bizim kuzularda.
hayırlısı ile doğarlar inşallah...

sen 37 hftada mıydın?

yok canım ben bu saat itibariyle 35+4üm

Acayip uykum var aslında. Galiba daha fazla dayanamayacağım.
Gece zaten birkaç kez daha kalkarım.
Ayşe'cim seni öpüyorum. Blue iyi geceler.
Size iyi sohbetler.

o zaman gelen uykuyu kaçırma tatlım .. nasıl olsa bir sonraki gelişinde bayankuş olarak fal taşı gibi gözlerle yine ben burada olurum .. öpüyorum canımmmmmmmm
tatlı rüyalarr

selam kızlarr

biz anca geldik dr dan

nst ye de bağlandım herşey yine iyi çıktı ama dün sabaha kadar çektiğimi ancak ben bilirimmkafamçokkarıştı

ulrasonla baktı açılma olup olmadığına benim doktorum alttan bakmadı yani

çok şükür yokmuş

tek sorun kızım 1 haftada hiç kilo almamış

1 hafta önce 2 850 idi şimdide aynı

buna çok şaşırdık ve üzüldüm tabikide

herhangi bi sorun yok almaması için dedi soluna yatmıyormusun dedi

yatamıyorum ki sabahı oturarak ediyorummafoldumben

bir büyük haber daha

zuzucum aradı tam doktordayken çok konusamadık

kontrolü vardı bugün biliyorsunuz

meğer az az suyu da geliyomuş:1shok: doktor hemen yatışını yapmış

şok oldum tabi ama çok konuşamadım çıkınca arıycam mutlaka dedim ama çıkışım çokk geç oldu nst falan derken 1 saati buldu eve gelince aradım ama telefonu kapalı çok merak ediyorum onu:gitme:
eğer doğuma girdiyse Allah yardımcısı olsunnnnn:Saruboceq:

canımcım benim de 10 gün önceki kontrole göre boyu daha kısa çıktı iyi mi :1shok:
aynı usg aleti , aynı dr. ama ölçümü doğru yapamıyorlar bir yerde sanırım ..
ben de sancı mı kasılma mı neyse artık düzensiz bir şekilde 2 kere 50 üstü 1 kere 90 üstü çıktı , önemli değil dedi dr.
ben hep soluma yatıyorum da ne oluyo , inan çok alakası olduğunu zannetmiyorum .. demekki soluma yatmasam ve deli gibi protein ağırlıklı beslenmesem heralde benim paşam 1,5 kilo ancak mı olacaktı o zaman Allah vermesin :1shok:
daha neler artık ..

selam kızlar hastaneden yazıyorum allaha şükür bebişimi kucagıma aldım epidural anesteziyle 3buçuk kilo 51 cm 37+2 de
valla çok güzel bi duygu rabbim hepinize sağlıkla kucagnza almayı nasi etsin

bebişim başta emmiyodu ohhh şimdi cork cork emiyo sütüm az ama olsun gelir dedi hemşireler

serezcimmmmm gözün aydınnnn a.s. :1hug:
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
oğluşun nasıl , ne kadar kalacaksınız hastanede ??
doğumu orçun bey mi yaptı ??

demetim masallah cilegine..kiloyu takma bencede bu usg ler sinir edio ama yuzde yuz dogru deil canım..oykumuz saglıkla konucak kucagına inş.

zuzum kızz bizden hızlı mı cıktın yoksa ?ay inş saglıklı ve hayırlı haberlerle donersin canım..

ve kızlar bizim ev bu akşam baya kalabalık..akrabalar dogum oncesi beni gormeye gelecekler.
bende banyomu yaptım temizlendim kontrollerimi yaptım.inş artık saglıkla meleğim serramı bekliorus babasıyla..dualarınız ve iyi dilekleriniz için şimdiden hepinize tesekkur ederim 9 aylık yoldaslarım..sizlerede dua edicem inş.benden bu kadar belki gece b ara tekrar ugrarım..boş kalırsam tabi..hepinizi sevgiyle kucaklıorum arkadaslar..opuyorumnanaktan

canım benimmmmm dualarımdasın , yarın inşallah arıycam seni , müsait olursan sen tabi yerimseniben
inşallah kolay bir doğumla kucağına alacaksın Serra'mızı
Allah yardımcın ve yanında olsun canım :Saruboceq:

kızlar dr.umuz hersey cok gzl normal dedı yanı gununden once falan gelmıcek sanırım bızım beyefendı hatta gununu gecerse gel tekrar dedı bır hafta sonrasınna gun verdı :) yanı bız beklemeye devam :KK43:

oy oyy oyyyy , en sabırlı erkekimiz demek senin paşan olacak canım ..
inşallah en hayırlı zamanda dünyaya gelir paşa oğlun :Saruboceq:

hmm kimsecikler yok burda...kaydirigubbakcemile2
annemler gitti giderkende kayınvalideme dedi ki bu hastaneye falan giderse bana haber verin benden saklıyor gittiğini dedi..kaydirigubbakcemile3
kaynana da bizimde haberimiz olmuyor ki dedi.kaydirigubbakcemile3..
kayınpeder ben evdeyim hiç bi yere gidemezler ben haber veririm dedi...ben sesimi çıkarmıyorum tabi annemler gittiler...
kayınpedere dedim ben bugün nerdeydim? dedim .
..nerdeydin dedi ...
hastaneye gittim sen nerden bilicen benim gidip gitmediğimi ..
..allah çok büyük acılar sancılar vermezse doğurana kadar haber vermeyi düşünmüyorum.sebep şu ben erdemide kaldırsam taksiye binip gidicez senide çağarsam taksiyew binip gitcez annemide çağarsam aynı olay...altınızda helikopter mi var...sen doktormusun....sizi telaşa sokmanın ne anlamı var panik ataksınız annemle ikiniz...doğurunca çağırıcaz tabiki gelin diye ama evde rahatsızlanırsam....binip gideceğim ..
..olmaz gidemeezsin dedi.:1shok:.
.nerden haberin olacak taksi çağırır biner giderim dedim...
.inşallah durakta taksi bulamazsın dedi....kafamçokkarıştı şakkıdı

valla onları işin içine karıştırırsam o bunalıma benim gireceğim kesindir yavrum bu sefer gerçekten hiç bir şeyimi mahfetmelerine asla izizn vermeyeceğim...ben onlara yardım etmesinler onları torunu olmayacak demiyorum ki...doğurunca odaya çıkınca alsınlar torunları onların olsun....o ana kadar kimse gözüme gözükmesin bu 9 ayımı burnumdan getirdiler çünkü...annem merdivenlerden inerken diyo boşver sen onu başına gelince bizi aramak için duvarları tırmalayacak:1shok:bu laf söylenir mi ?nasıl yani o kadar canım acıyacak mı benim.....işte annem adama teselli veriyor ama arada beni gözden çıkarıyor.....teşekkür ederim kalsın gelmesinler...kaydirigubbakcemile
valla ne diyim benimki tam macera oldu ama belimde hala ağrı var ve vajinamda bir diken batması gibi bir acı...10 dakkaya eşim geliyor eve en azından yalnız değilim....olursa bu gece sabaha gelse ne güzel olur yarabbim tam istediğim gibi....doğumhane boş,doktorum nöbetçi,kimsenin haberi olmaz...hohoyt

senin etrafındakiler tam Adams ailesi gibi yaaa , hepsi ayrı film ..
en iyisini yaparsın kimseye haber vermemekle diyecem ama böyle bir şeyi yaşamadığım için yanlış bir şey de söylemek istemiyorum ..
Allah gönlüne göre , istediğin gibi bir doğum versin diyeyim , şimdi oldu a.s

inş cnm ya sağlıklı bir şekilde alırız kucaklarımıza benimde hafiften uykum geldi kaçayım artık sana iyi gecelera.s.

tamam canım .. sana da iyi geceler .. ben daha yarım saat 1 saat buralarda olurum sanırım , hala tık yok uyku namına :1shok:
iyi geceler , tatlı rüyalarrrrrrrrrrrrrrrr :teytey:

herkse gunaydın

yserez gözun aydın canım allah analı babalı buyutsun mutluluklar darısı basımıza
:nazar:

karen ınsallah saglıkla alırsın bebısını kucagına dualarım senınle:1hug:

normal doguranlar 38 ve artilari gormus. 39'u goren olmamis. hadi bakalim ben de kendimi 38 artilara gore ayarladim. 14 temmuzdan sonra bekliyorum:) normal dpgum sancisiyla bebek doner belki.

kizlar takti demeyin. fakirin ekmegi umut iste.

günaydınn ladies hihoyyyt
Karencim için büyük gün , zira Serra hanımla randevuları var , ilk buluşmaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden
Allah yardımcın olsun canım , inşallah sorunsuz ve kolay bir doğumla kucaklarsın misssssss kokulu Serramızı ...

X