2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nurcum gözünaydın meleğin kollarındaymış darısı başımıza.
bende yarın 1 de sezeryana giricem bakalım hayırlısı yavruma kavuşurum inşallah sağlıkla herşeyin yolunda gitmesi dilğiyle.bu arada memleketten kayınvalidemler gelidi.

inşallah canım siz yarın sezeryana girerken bizde burda 9 doğurucaz sizden haber beklerken...senin kayınvalidenler sana yardıma gelmişler.benimkiler bugün benden boya badana malzemelerini istediler yarın boyaya başlıyorlarmış kendileri yapacaklarmış...artık bebeğin 40 ına kadar bitirirler hehehehehehe millet ne işini biliyo ya yok böyle bişey ...laelaelaelaelaekaydirigubbakcemile3

huricim aman bosver bızımkılerde sankı gelen gıden onlarea olcak ya işlerını bıtırdılr oturuyolar sımdı senınde badaann yapılcak ....dıye bı sormuyolar bende ole oturuyorum bgn kardesımın okulu bıttı sukur yrn gelırler ablamsda gelır hemen işlerımı yapar bıtırırler saolsunsunlar
kendınden baskası yalannnn

güzel gelsinler tabi bende abla yok annemde ilgilenmiyor öyle takılıyorum işlerim bitti benim bi işim kalmadı çok şükür...şu an doğumumu bekliyorum doğumumdada millete haber vermeden gidip doğurcam inşallah zemuszemus

nurcum gözünaydın meleğin kollarındaymış darısı başımıza.
bende yarın 1 de sezeryana giricem bakalım hayırlısı yavruma kavuşurum inşallah sağlıkla herşeyin yolunda gitmesi dilğiyle.bu arada memleketten kayınvalidemler gelidi.

canım yarın ben de sezeryana gireceğim. sabah 8.30 gibi. 1 temmuz anneleri çok fazla olacak. inşallah hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alacağız.

kızlar beberonları 1 numara aldınız dımı. ben alırken dıkkat etmemısım 2 numara cıktı hepsı. buyuk gelır dımı yenı dogan bebek ıcn. kullanmak zorunda kalırsak

korkma yserez hepımız sırayla gıdıcez kacıs yok. senın ıcın de hayırlısı olsun. bebegını saglıkla kucagına al ıns. korkma rahat ol cok kolaymıs arkadaslarım oyle soyluyo

ben de korkuyorum zaman zaman. ama kucagıma alcagımı dusundukce de ne olursa olsun bı an once dogurmak ıstıyorum. korktugunuzda bebegın dogdugunu dusunun

inşallah kolay olur canım doktorumda bana bıraktı istersen epidural istersen genel anestezi dedi ama ben genel anestezi istiyorum epidural korkutyo beni:dilcikar:
korkma yserez hepımız sırayla gıdıcez kacıs yok. senın ıcın de hayırlısı olsun. bebegını saglıkla kucagına al ıns. korkma rahat ol cok kolaymıs arkadaslarım oyle soyluyo

hadi inşallah hepimiz sağlıkla bi aksilik olmadan bebeklerimizi kucaklarız ben sabah 9da giricem canım ohh en azından yarın öğlene kadar bekleyp stres olmcm sen kaçta giriceksin
ben de yarın gideceğim doğuma. ben de korkuyorum. ama sürekli bebeğimi göreceğim ve kucağıma alacağım anı düşünmeye çalışıyorum. korkumu bile unutuyorum.

X