2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Herkese günaydın kıslar, az once acaip kasılmıstım bi fenaydım iki dakka dogruldum foruma giriyim bakem dedim kimmmm gemişşşşşş zemuszemus Sabah swetcimle mesajlastık kendisi dogumda suann hayırlısıyla güzel haberlerini alcas insallahhhh :Saruboceq:

geçmiş olsun canım yaaaa ,
ay evetttt , swetimisss defnesini belki kucağına aldı bile bu dakikalarda :asigim:

napalım tatlım yaaa aynen ben de dün sabaha karşı ağladım resmen oturdum yatakta ve az da olsa o şekilde uyumuşum yatamıyorummmm:umursamaz:
az kaldı inşallah sabırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

haklısın canım az kaldı yaaa .. dün eşim dr.umla konuştu biraz , gerçi daha netleşmedi , çarş-perş günü daha rahat oluyormuş o zaman arayacak . doğum için tarihi ya 10 yada 17 temmuz demiş , bakalım hayırlısı .. 10 olursa beraber gircess dimi doğuma kaydirigubbakcemile5

Direkt bel altı oynıcammm yane kaydirigubbakcemile3 Kısım ben zaten takıntılıyım simdi baslarım 7 kere toto, 3 kere murun, 5 kere damak diyeee kaydirigubbakcemile3

ayyynen öyle canım , nokta atışı yapıcan ki işi şansa bırakmıycan yerimseniben
kiminse nazar alsın gitsin yaauuu , diimi ama :dilcikar:

Mesaj atcakkk starımmm atıncaa direktt yayınlıcammm forumumuzaaa, ayaklı gazete zuzuuuu kaydirigubbakcemile2

Waooowwww gözlermiz kamastı kas yogunlugundannn kaydirigubbakcemile3 Kıslar kibar olur kaslı olmasss temammııı :mymeka: Sorma dimetiiimmm dogumda valla allah kurtarsın bi an once hayırlısıylaaa Şeniz

Direkt bel altı oynıcammm yane kaydirigubbakcemile3 Kısım ben zaten takıntılıyım simdi baslarım 7 kere toto, 3 kere murun, 5 kere damak diyeee kaydirigubbakcemile3

ayy hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz zuzummm sağlıkla gelsin defne kızımız inşallahhh:Saruboceq:

E albümümde gıııı demetttimmm hemşehrimmmm kırşeeeeeerrrrrliiiii kaydirigubbakcemile5

gördümmmm gördümmmmmmmdelikafadulden

hepsi birbirinden güzel bakmaya doyamıyor insanopuyorumnanaktan

sağlıkla gelsin sağlıkla kullansın cicilerini güzel tombiş nanaklı Alya mızzzzz:asigim::nazar:Şeniz

geçmiş olsun canım yaaaa ,
ay evetttt , swetimisss defnesini belki kucağına aldı bile bu dakikalarda :asigim:

haklısın canım az kaldı yaaa .. dün eşim dr.umla konuştu biraz , gerçi daha netleşmedi , çarş-perş günü daha rahat oluyormuş o zaman arayacak . doğum için tarihi ya 10 yada 17 temmuz demiş , bakalım hayırlısı .. 10 olursa beraber gircess dimi doğuma kaydirigubbakcemile5

ayy hadi hayırlısı canımcımm belli mi olarr bakarsın aynı gün alırız kuzularımızı kucağımızaaaaaaaa:lepi:

öldüm açlıktan kızlar ben daha kahvaltı etmedim büyük kuzu uyansın diye bekledim ama hala uyuyo benim uykucu tosbammmm

ben bişiler atıştıriimmmmmcokacimcoook

1515.jpg

çok az kaldı...son 7 gün :)

ayy hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz zuzummm sağlıkla gelsin defne kızımız inşallahhh:Saruboceq:

gördümmmm gördümmmmmmmdelikafadulden

hepsi birbirinden güzel bakmaya doyamıyor insanopuyorumnanaktan

sağlıkla gelsin sağlıkla kullansın cicilerini güzel tombiş nanaklı Alya mızzzzz:asigim::nazar:Şeniz

ayy hadi hayırlısı canımcımm belli mi olarr bakarsın aynı gün alırız kuzularımızı kucağımızaaaaaaaa:lepi:

öldüm açlıktan kızlar ben daha kahvaltı etmedim büyük kuzu uyansın diye bekledim ama hala uyuyo benim uykucu tosbammmm

ben bişiler atıştıriimmmmmcokacimcoook

Teşekkür ederisss Dimettt teyzemissss, hep derim allahım bütün anne babalara daha cok versinn daha daha güsel seyler alalım kuzularımızaaaa :Saruboceq: Şeniz

Yahuuu benim agrımm iyice arttı kızlarr cıkıyım bilas uzanarak dinleniyimmm :sinifsinif: Haber gelirse haber veririm belkide kendisi girer haber verir insallahhh :Saruboceq:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*---------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran-------------------38+5 :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
swethome------------------29haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz------------------kız----------------------normal

hade bakalım sweet

25kız
16erkek
toplamda durum bu hürremden haber yokmu ya kızlar ya şimdiye kadar 40 kere habaer göndermezmydi? ben mi kaçırdım acaba

biz geldik şekerler size yazamandım dün kusura bakmayın
meleğimle evimizdeyiz sütümüz gelmedi teyzeleri boş göğüsleri emmekten göğüs ucum yara oldu mecburen mama takviyesi yapıyoruz çok kötü hissediyorum kendime kuzucum aç kalıyor

biz geldik şekerler size yazamandım dün kusura bakmayın
meleğimle evimizdeyiz sütümüz gelmedi teyzeleri boş göğüsleri emmekten göğüs ucum yara oldu mecburen mama takviyesi yapıyoruz çok kötü hissediyorum kendime kuzucum aç kalıyor

selam kızlar ben aranıza döndüm nasılsınız

ooooooooo annişlerimisss gelmişşşşşşşşşşşşşşşşş delikafadulden
hoşgeldiniz kızlarrrrrrr
bebişler nasılllll ????????
nurcum gelir inşallah sen yine de emzirmekten vazgeçirme , 2 atte bir hiç değilse opmpayla sağmaya çalışki çalışsın süt kanalları , sakın pes etme tatlımmmmm ..
jasmincinnnnn , kıs sessiz sedasın doğurdun eldin he mi yerimseniben
oğluşun nasıl ????

X