2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

emziriyorum tatlım ben Allaha şükür bir problemimiz yok..daha hiç ek gıda vermedim..
seninki emmiyormu sütün az geliyorsa sağdıkça artar canım..
sizin göbek ne durumda benim oğlum 10 günlük oldu hala göbeğimiz düşmedi..:sinifsinif:

canim arkadasin oglununki 2 haftada dusmustu. duser merak etme. baska sikintisi olmasin da:)

günaydın herkese. bugün oğlumu görmeye gidiyoruz. ve artık doktor sezeryan mı normal mi olacağını söyleyecek. sanırım sezeryansa bu hafta alabilir. çok heyecanlıyım.

gnydn kızlarrrrr
kımse yok sanırım bır haftaya kdr bu gıdısle hıc kımseler kalmayacak burda..............

işte karşınızda çağın bera teyzeleri

ayyy maşallah canım ben daha bugün görüyorum oğluşunun resimlerini çoook tatlı yahu yakışıklı olcak annesi bu yatışa da bak keyfine düşkün erkkkeeek beee...Allah analı babalı büyütsün canım.Hayırlı sağlıklı evlat olsun.a.s.

günaydın kızlarrrrrrr:teytey:

kardeşim geldi mısırdan o yüzden gelemiyorum ayy kimbilir kaç bebiş doğmuşturrrrrrrrrdelikafadulden

geçmişe bakmaya kalksam yetişmezzzzzzz diğer topiğe bakemmm:lepi:

selsinimmmmm bu ne yakışıklı tosun canım yaaaa Rabbim nazarlardan saklasın kendi gibi bahtıda güzel olur inşallahhhh:nazar::asigim::nazar:

emziriyorum tatlım ben Allaha şükür bir problemimiz yok..daha hiç ek gıda vermedim..
seninki emmiyormu sütün az geliyorsa sağdıkça artar canım..
sizin göbek ne durumda benim oğlum 10 günlük oldu hala göbeğimiz düşmedi..:sinifsinif:

maşallah nilaycımmm :nazar:
göbüşüde yakındır düşmesi canım
yıkadıysanız ondan geç düşebilir
birde göbüşünün dibini çok dikkatli kontrol et iltihaplanma falan varmı varsa doktora götür tatlım.

bu arada ana oğul ne kadar yakışmışsınız maşallahhhhh:nazar:Şeniz:nazar:

günaydın herkese. bugün oğlumu görmeye gidiyoruz. ve artık doktor sezeryan mı normal mi olacağını söyleyecek. sanırım sezeryansa bu hafta alabilir. çok heyecanlıyım.

güzel haberlerle gel inşallah canım senin için hayırlısı ne ise o olsunnnn:Saruboceq:

doğumunu yapan annecikler şimdi kuzularıyla ilgileniyorlar onlarla zaman çabucak geçiyor tabii opuyorumnanaktandarısı bizlere inşallahhhhh:Saruboceq:

yeğenim geldi minicik kuzusu teyzesininnnn nasıl özlemişim nasıllll:asigim:
dün hepbirlikte maaile kahvaltıya gittik ist daki erkek kardeşimde geldi tüm aile biraradaydık harikaydıııopuyorumnanaktan
yeğenim benim kucağımdaydı giderken ayy görenler nası acıyarak bakıyo bana inanamazsınızzzzz:roflol:
biri karnımda biri kucağımdaaaaa:roflol:

d7gb.gif
e8fk.gif
m9zs.gif
e8fk.gif
t5ug.gif

hayırlı haberlerle gel canım...

bune gız sendemi ben gibi delirdin...dün benim yaptığıma bak sen sıkıntıdan ....hehehhee

ipek: sevgili teyzelerim bugün annemle beni yalnız başımıza bıraktınız size küstüm ben burda annemi eğlendirmekle uğraşıyom..akşama sorarız biz size....

ipek.jpg

Ohhhhhhhhhhhhh sinavi verdimmm. gectiiiiiimmm.... rahatim artiiiiik. gelsin bebegimmm....

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :lepi::hooray::içelim:

uykum kaçti :sinifsinif:

kıs sen doğurmadın mı , halbüe rüyamda doğurmuştun bu gece sırnaşık şey

hadi bakalım hayırlısı olsun canım, güzel haberlerle dönersin inşallah ...

günaydın kızlarrrrrrr:teytey:

kardeşim geldi mısırdan o yüzden gelemiyorum ayy kimbilir kaç bebiş doğmuşturrrrrrrrrdelikafadulden

geçmişe bakmaya kalksam yetişmezzzzzzz diğer topiğe bakemmm:lepi:

selsinimmmmm bu ne yakışıklı tosun canım yaaaa Rabbim nazarlardan saklasın kendi gibi bahtıda güzel olur inşallahhhh:nazar::asigim::nazar:

günaydın canım hoşşşşgeldinnnnnnnnn Şeniz
gözün ayyydın olsun , kardeşçeeezin gelmişşşş yerimseniben
demek ondan firariydin , ok o zaman Şeniz

doğumunu yapan annecikler şimdi kuzularıyla ilgileniyorlar onlarla zaman çabucak geçiyor tabii opuyorumnanaktandarısı bizlere inşallahhhhh:Saruboceq:

yeğenim geldi minicik kuzusu teyzesininnnn nasıl özlemişim nasıllll:asigim:
dün hepbirlikte maaile kahvaltıya gittik ist daki erkek kardeşimde geldi tüm aile biraradaydık harikaydıııopuyorumnanaktan
yeğenim benim kucağımdaydı giderken ayy görenler nası acıyarak bakıyo bana inanamazsınızzzzz:roflol:
biri karnımda biri kucağımdaaaaa:roflol:

ay hakkaten yaaa ne fena bi görüntü olmuştur :))))))
e ama kucağımdaydı derken oturduğun yerde kucağında duruyorrdu dimi canım yerimseniben

hurişşşşşşşşşş allah seni iyi etsinnnn:roflol:

hoşgeldin canım bende delirdim tek başıma ne edemmmm:lepi:

ama senin göbüş tam süper olmuş canımmmmm:lepi:
5ca047780eaf6d1c47c4008989ea69c6.gif

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :lepi::hooray::içelim:

kıs sen doğurmadın mı , halbüe rüyamda doğurmuştun bu gece sırnaşık şey

hadi bakalım hayırlısı olsun canım, güzel haberlerle dönersin inşallah ...

günaydın canım hoşşşşgeldinnnnnnnnn Şeniz
gözün ayyydın olsun , kardeşçeeezin gelmişşşş yerimseniben
demek ondan firariydin , ok o zaman Şeniz

ay hakkaten yaaa ne fena bi görüntü olmuştur :))))))
e ama kucağımdaydı derken oturduğun yerde kucağında duruyorrdu dimi canım yerimseniben

starımmmmm dustummmmmŞeniz

naber tatlım özledimmmmm
5ca047780eaf6d1c47c4008989ea69c6.gif

yok anacım valla arabadan masaya kadar kucağımdan vermedim kimselere çok ağır değil zati teyzesiiiii oda çok minik dahaaa:kedi:

teşekkür ederimmmmŞeniz

sen nasılsın bakiim arasımız napıyo benim gibin arada sinir nöbetlerin devam ediyo mu:gitme:

X