2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın kısslarrrrr hihoyyyt

günaydın anacımmmmmmm hoşgeldinizzzz
Cheerleader_by_CookiemagiK.gif

kıs sen doğurmadın mı , halbüe rüyamda doğurmuştun bu gece sırnaşık şey
.

artık gerçekten istiyorum ya dün akşam hiç durmadı ya sürekli çıkış yolu aradı durdu...

günaydın kısslarrrrr hihoyyyt

gunaydınnnnnnn:lepi: birgn daha bittiii....şu kocamı uyandırıyım bende ekmek almaya gönderiyim çok az vardı evde doymadım ben...adam gibi bişeyler yiyeyim....gelirim yinaaa

starımmmmm dustummmmmŞeniz

naber tatlım özledimmmmm
5ca047780eaf6d1c47c4008989ea69c6.gif

yok anacım valla arabadan masaya kadar kucağımdan vermedim kimselere çok ağır değil zati teyzesiiiii oda çok minik dahaaa:kedi:

teşekkür ederimmmmŞeniz

sen nasılsın bakiim arasımız napıyo benim gibin arada sinir nöbetlerin devam ediyo mu:gitme:

ben de össsledim opuyorumnanaktan
uykumu bölük pörçük de olsa tamamladığımda benden pambığı yok da :çok üzgünüm:
neyseki sezoş genel anest. olursa uyurum o gün paso :dance:
geceleri kasılmayla karışık galiba paşamın hareketleri yoruyor yahuu , sanki elinde tahta bir kepçe kzıp kazıp , karıştırıp duruyor çocuk içimi kaydirigubbakcemile3
üstüne bir de şişen ayakların iyice gerginleşmei binince + uykusuzluk + reflü de eklenirse geceler kabusa dönüyor valla ..
o yüzden 2-3 günde bir sinir nöbetleri geliyor bana da :gitme:

zuzuucum maşallah canım alyamızın odasına bayıldım çok güzel ellerine sağlık canım çok zevkli döşenmiş iyi günlerde büyüsün inşallah
bizimde bugün kuruldu yatağımız ve dolabımız ev küçük olduğu için yatak odama yerleştirdik çok şekr oldu ama daha boya kokusu olduğu için yerleştirmedim inş yarın yerleştireceğim
nur ve akdaşda doğum yapmış maşallah bebişlerinize anneli babalı büyüsün inşallah
bizimde yarın drda randevumuz var 12 30da önce sabah nstye gireceğim sonrada özeline gideceğim tam tarihi vericek drum şimdiye kadar 1 temmuzdan itibaren alabiliriz demişti ama bakalım yarın ne diyecek

Teşekkür ederim Derinimmm, amin cnmmm insallahhh :Saruboceq: Senin ve eşinin el emegini cok merak ediyorummmm bian once resimleri koy tımammı yerleştirince, kendisi gibi nazlı odası da yirimmmmm cokacimcoook

ayy ne güzel bir bebişimiz daha olmuşşşşşşş alkisalkisalkis
akdaşcım tebrikler :lepi:
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ve uzun ömürler versin yavruna ...

inşallah tatlım :Saruboceq: Şeniz

sez. olacaklara yapmıyorlar diye biliyorum canım ..

:nazar: maşallah diyelim , evet ,
insanın en çok kendisinin nazarı değermiş kendine , ammman diyim :eek:lmaz:

Sorma starımmm ben en son kendi kendime süperim sahaneyim erken aksama hastanedeydim iyi bi ders aldım yane, simdi dilini ısır, burnunun ucuna bak totonu kası herseyi uyguluyorummm cok komikimmm yane kaydirigubbakcemile3

Herkese günaydın kıslar, az once acaip kasılmıstım bi fenaydım iki dakka dogruldum foruma giriyim bakem dedim kimmmm gemişşşşşş zemuszemus Sabah swetcimle mesajlastık kendisi dogumda suann hayırlısıyla güzel haberlerini alcas insallahhhh :Saruboceq:

ben de össsledim opuyorumnanaktan
uykumu bölük pörçük de olsa tamamladığımda benden pambığı yok da :çok üzgünüm:
neyseki sezoş genel anest. olursa uyurum o gün paso :dance:
geceleri kasılmayla karışık galiba paşamın hareketleri yoruyor yahuu , sanki elinde tahta bir kepçe kzıp kazıp , karıştırıp duruyor çocuk içimi kaydirigubbakcemile3
üstüne bir de şişen ayakların iyice gerginleşmei binince + uykusuzluk + reflü de eklenirse geceler kabusa dönüyor valla ..
o yüzden 2-3 günde bir sinir nöbetleri geliyor bana da :gitme:

napalım tatlım yaaa aynen ben de dün sabaha karşı ağladım resmen oturdum yatakta ve az da olsa o şekilde uyumuşum yatamıyorummmm:umursamaz:
az kaldı inşallah sabırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

Teşekkür ederim Derinimmm, amin cnmmm insallahhh :Saruboceq: Senin ve eşinin el emegini cok merak ediyorummmm bian once resimleri koy tımammı yerleştirince, kendisi gibi nazlı odası da yirimmmmm cokacimcoook
Sorma starımmm ben en son kendi kendime süperim sahaneyim erken aksama hastanedeydim iyi bi ders aldım yane, simdi dilini ısır, burnunun ucuna bak totonu kası herseyi uyguluyorummm cok komikimmm yane kaydirigubbakcemile3

bende bakcam alyamın odasına bendeeeeeeeee:umursamaz:

napalım tatlım yaaa aynen ben de dün sabaha karşı ağladım resmen oturdum yatakta ve az da olsa o şekilde uyumuşum yatamıyorummmm:umursamaz:
az kaldı inşallah sabırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

bende bakcam alyamın odasına bendeeeeeeeee:umursamaz:

Bak Demetttt teyzesii takım diil ama bisiler yapmaya calıstık iste, rengarenkkk oldu -tatlicadiarzu-

hobulduk canım suan beklemedeyız çınar beyın normal yoldan gelmeye hıc nıyetı yok :kedi:
sen nasılsın öyku hanım nasıl opuyorumnanaktan

gelir tatlım hiçç beklemediğin bi andaaaaa
sağlıkla gelsinler inşallah biz bekleriz demiopuyorumnanaktan
öykü hanımla arada küsüşüyoruz:umursamaz:
yemek yerken eğildimmi masaya doğru tekme manyağı yapıyo annesini hiç keyfi bozulmicak yaramasın bide geceler ne sağa ne sola yatırıyo ee sırtüstü de yatamıyom zatimafoldumben
kızdırcak beni göbüşümün üstüne yatcam tahtırevalli gibin görcek gününüüü:roflol:
kıyamam ben onaa yaaa yeterki iyi olsunnnopuyorumnanaktan

Nincayımmmm yok ederim kendimiiii :1ninca: naniknanik

kızımmmmmmm bende ne kaa güçlüyüm bakkk
9de418e13826d5e468b9843220b8659b.gif

Herkese günaydın kıslar, az once acaip kasılmıstım bi fenaydım iki dakka dogruldum foruma giriyim bakem dedim kimmmm gemişşşşşş zemuszemus Sabah swetcimle mesajlastık kendisi dogumda suann hayırlısıyla güzel haberlerini alcas insallahhhh :Saruboceq:

amannnn Alyacım dohturun gelmeden öyle kasılmak felan yok hee üzme anneyi bakiimmm
5b0870b1967e6259024ef5810099b0b1.gif

ayyy swet doğumda mı gerçektennndelikafadulden
Allahım sağlıkla kurtarsın inşallahhhh:Saruboceq:

herkese gunaydın
akdas
gözun aydın canım allah analı babalı buyutsun darısı basımıza ınsallah:asigim::nazar:
hobulduk canım suan beklemedeyız çınar beyın normal yoldan gelmeye hıc nıyetı yok :kedi:
sen nasılsın öyku hanım nasıl opuyorumnanaktan

günaydın canım , nasıl gidiyor son günler ??
doğum tarihi net olarak belli olmadı mı hala ??

artık gerçekten istiyorum ya dün akşam hiç durmadı ya sürekli çıkış yolu aradı durdu...
gunaydınnnnnnn:lepi: birgn daha bittiii....şu kocamı uyandırıyım bende ekmek almaya gönderiyim çok az vardı evde doymadım ben...adam gibi bişeyler yiyeyim....gelirim yinaaa

hayırlısı güzelim yaa .. hadi afiyet olsun sanaaa

yap anacım yapp işe yarayan şeyler bunlar unutma totoşu 7 kere kaşycan , bir de kimn nazarı deydiyse ismiyle söyleyip ; misal ; " starın nazarı olduysa kendi totosuna olsun " diyecekmişsin , ciddiyim ben heee kaydirigubbakcemile5

gelir tatlım hiçç beklemediğin bi andaaaaa
sağlıkla gelsinler inşallah biz bekleriz demiopuyorumnanaktan
öykü hanımla arada küsüşüyoruz:umursamaz:
yemek yerken eğildimmi masaya doğru tekme manyağı yapıyo annesini hiç keyfi bozulmicak yaramasın bide geceler ne sağa ne sola yatırıyo ee sırtüstü de yatamıyom zatimafoldumben
kızdırcak beni göbüşümün üstüne yatcam tahtırevalli gibin görcek gününüüü:roflol:
kıyamam ben onaa yaaa yeterki iyi olsunnnopuyorumnanaktan

kızımmmmmmm bende ne kaa güçlüyüm bakkk
9de418e13826d5e468b9843220b8659b.gif

amannnn Alyacım dohturun gelmeden öyle kasılmak felan yok hee üzme anneyi bakiimmm
5b0870b1967e6259024ef5810099b0b1.gif

ayyy swet doğumda mı gerçektennndelikafadulden
Allahım sağlıkla kurtarsın inşallahhhh:Saruboceq:

Waooowwww gözlermiz kamastı kas yogunlugundannn kaydirigubbakcemile3 Kıslar kibar olur kaslı olmasss temammııı :mymeka: Sorma dimetiiimmm dogumda valla allah kurtarsın bi an once hayırlısıylaaa Şeniz

günaydın canım , nasıl gidiyor son günler ??
doğum tarihi net olarak belli olmadı mı hala ??

hayırlısı güzelim yaa .. hadi afiyet olsun sanaaa

yap anacım yapp işe yarayan şeyler bunlar unutma totoşu 7 kere kaşycan , bir de kimn nazarı deydiyse ismiyle söyleyip ; misal ; " starın nazarı olduysa kendi totosuna olsun " diyecekmişsin , ciddiyim ben heee kaydirigubbakcemile5

Direkt bel altı oynıcammm yane kaydirigubbakcemile3 Kısım ben zaten takıntılıyım simdi baslarım 7 kere toto, 3 kere murun, 5 kere damak diyeee kaydirigubbakcemile3

X