2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben çıkıyorum kızlar biraz uzanayım arkadaşlar uğrayacaktı 5 gibi nasılım diye.onlar gelene kadar dinleneyim.

Kıslaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr haber geldi SWETHOME dan :sm_cool:

Minik Defne'miz dünyaya gelmiş, annesini emmeye calısıyomus kuzucuk, kilosu 3.300 gr. boyu da 48 cm.

Allahım kızımızı nazarlardan korusunnn, analı babalı büyüsünnnn :nazar: :teytey:

:lepi:gözün aydın swethomecim maşallah kuzucuğuna allah nazardan sakınsın

a.s.a.s.a.s.
:nazar::nazar::nazar:

Ohhhhhhhhhhhhh sinavi verdimmm. gectiiiiiimmm.... rahatim artiiiiik. gelsin bebegimmm....
tebrik ederim canım
günaydın kızlarrrrrrr:teytey:

kardeşim geldi mısırdan o yüzden gelemiyorum ayy kimbilir kaç bebiş doğmuşturrrrrrrrrdelikafadulden

geçmişe bakmaya kalksam yetişmezzzzzzz diğer topiğe bakemmm:lepi:
gözün aydın canım bol bolhasret giderin şimdi oh ohhhh

[
biz geldik şekerler size yazamandım dün kusura bakmayın
meleğimle evimizdeyiz sütümüz gelmedi teyzeleri boş göğüsleri emmekten göğüs ucum yara oldu mecburen mama takviyesi yapıyoruz çok kötü hissediyorum kendime kuzucum aç kalıyor
gözün aydın canım tebrik ederim inşallah sütünüzde gelir hemencecik

selam kızlar ben aranıza döndüm nasılsınız

teşekkür ederim kızlar meleğime daha kavuşamadım
küvezde daha ne zaman çıkacağı belli değil
sütümde faazla gelmiyo
hoşgeldin canım inşallah küvezden biranönce çıkarda kavuşursunuz

selam kıslarrr.... bis geldik....zemuszemusopuyorumnanaktan

dün doktor kontrolümüz vardı.. cok gusel haberlerle geldik çok şükür...:lepi:

öncelikle sancım yoktu nstde. kalp atışlarımızda gayet iyii... çatı muayenemizde normal doğum yapabileceğimi öğrendimm hamd olsunn.. yarım cm bi açıklığımız var ama dert edilcek bişi diil dedi dr teyzemis...yerimseniben

kızım 3 kilo olmuş... 48 cmm. maşallaahhh....:nazar::nazar: ciğer gelişimi de tamamlanmış görünüyo dedii....

veeee benim için en sevindirici haberrr... 3 temmuzdan sora seruma nidilata ve yatmaya sonn.... yürüyüşlere başlıyosunn... gelirse dee bebişimizz buyursun gelsin dediii:lepi:zemuszemusopuyorumnanaktan

süper bi haber maşallah negüzel kilo almış senin zilli
eşin geldimi canım yada yetişebilecekmi

öyle de işte heyecan yapıyorum ister istemez. belli değildi ya birde. sezeryan beklemiyordum pek ya bu kadar çabuk alalım demesini beklemiyordum.

Anlıyorum seni cnmm büyük saskınlık olmustur :teselli: Ama soyle düşün 2 gün sora kuzucun kucagında olcakkk bi anda bütün bu düşüncelerin püfff diye ucucak kafandannn :lepi:[/QUOTE]

evet kesinlikle haklısın.

merhaba canlarım,,,
ben dünden beri pek iyi değilim kasıklarımda çok tuhaf ağrılar var kalmaya halim yok sürekli yatıyorum
arada gelip bakmaya çalışıyorum ama pek geçmişi okuyamıyorum bu günlerde
forumda da kimsecikler olmuyo ya herkez nerelerde acaba
yeni doğum yapan varsa tebrik ederim
az kaldı küçük mucizelerimize kavuşmamıza hepimizin son günleriii
merhaba canım...geçmiş olsun..ben de aynı senin gibiyim pek halim yok ee artık son günler o kadarcık olacak herhalde...evet canım mucizlerimize kavuşmamıza çok az kaldı çoook heycanlıyım...hepimiz sağlıkla kavuşsak yavrucuklarımıza...

öncelikle sancım yoktu nstde. kalp atışlarımızda gayet iyii... çatı muayenemizde normal doğum yapabileceğimi öğrendimm hamd olsunn.. yarım cm bi açıklığımız var ama dert edilcek bişi diil dedi dr teyzemis...yerimseniben

kızım 3 kilo olmuş... 48 cmm. maşallaahhh....:nazar::nazar: ciğer gelişimi de tamamlanmış görünüyo dedii....

veeee benim için en sevindirici haberrr... 3 temmuzdan sora seruma nidilata ve yatmaya sonn.... yürüyüşlere başlıyosunn... gelirse dee bebişimizz buyursun gelsin dediii:lepi:zemuszemusopuyorumnanaktan
gözün aydın canım...her şey yolunda çok şükür...sağlıklı doğumlar...

Minik Defne'miz dünyaya gelmiş, annesini emmeye calısıyomus kuzucuk, kilosu 3.300 gr. boyu da 48 cm.

Allahım kızımızı nazarlardan korusunnn, analı babalı büyüsünnnn :nazar: :teytey:
oy oy swethome da kavuştu meleğine gözü aydın olsun...maşallah güzel defneciğe..Allah anneli babalı büyütsün...

hoş geldin mis kokulu defneciiim Şeniz
swetim gözün aydın:lepi:

meraba ...

pek giremiyorum oğluşumla uğraşmaktan vakit bulamıyrum

bebeişlerini kucaklarına alan annelere hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

bebişlerimiz pek tatlı maşallah

kızalar 1 temmuzda bebeğimi kucağıma alacağım. doktor normal doğumu bekleme dedi. bebeğin kafa ölçüsü sınırdaymış suyu da azalmaya başlamış. kilosu da 3600 görünüyor. sen bilirsin dedi ama normal doğum yaparsan zor olur dedi.ben de sezeryan istedim. çok heyecanlıyım. bu iki gün nasıl geçecek bilemiyorum.
ayy ne güzel çok az kalmış meleğine kavuşmaya...iki gün çabuk geçer canım 9 ayı geçirdik iki gün mü geçmeyecek...sağlıkla yavrucuna kavuşrsun inşaallah canımm..

nurcum üzülme süt zaten 3 . gün geliyor normal doğumda bol bol sıcak suyla banyo yap bide uyumaya çalış

mamayı 60 cc az verme sarılık oluyor canım sukaybı çok oluyormuş yazın dikkat etmek lazımış

selam kızlar ben aranıza döndüm nasılsınız
hoşgeldin hayırlı olsun canım...darısı başımıza :nazar:
biz geldik şekerler size yazamandım dün kusura bakmayın
meleğimle evimizdeyiz sütümüz gelmedi teyzeleri boş göğüsleri emmekten göğüs ucum yara oldu mecburen mama takviyesi yapıyoruz çok kötü hissediyorum kendime kuzucum aç kalıyor
nurcuğum kızın çok tatlı resmini hemencecik ekledim bende yeni topiğimize bakarsın ordan ....hayırlı olsun canımgelir inşallah sütün canım bende bu hafta hemen bir süt pompası alıyorum bir çok annemizin sütü gelmedi :Saruboceq: :nazar:

teşekkür ederim kızlar meleğime daha kavuşamadım
küvezde daha ne zaman çıkacağı belli değil
sütümde faazla gelmiyo
inşallah en kısa sürede kucağına alırsın.fotosunu bekliyoruz kuzumuzun...
kızım 3 kilo olmuş... 48 cmm. maşallaahhh....:nazar::nazar: ciğer gelişimi de tamamlanmış görünüyo dedii.... veeee benim için en sevindirici haberrr... 3 temmuzdan sora seruma nidilata ve yatmaya sonn.... yürüyüşlere başlıyosunn... gelirse dee bebişimizz buyursun gelsin dediii:lepi:zemuszemusopuyorumnanaktan
haberlerine sevindim
kızalar 1 temmuzda bebeğimi kucağıma alacağım. doktor normal doğumu bekleme dedi. bebeğin kafa ölçüsü sınırdaymış suyu da azalmaya başlamış. kilosu da 3600 görünüyor. sen bilirsin dedi ama normal doğum yaparsan zor olur dedi.ben de sezeryan istedim. çok heyecanlıyım. bu iki gün nasıl geçecek bilemiyorum.
oo çok güzel bunu hemen listey yansıtalım...
:lepi::hooray:çok güzel darısı başımıza şu listeyi yine bir gözden geçirelim bakalım....

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*---------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran-------------------38+5 :hooray:
:nazar:swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz--------------------erkek------------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz------------------kız----------------------normal

Son düzenleme:
evet satarcım canım bugünü saymazsak 1 gün kalıcak.ben size akşama haber veririrm inşallah bebeğimi sağsalim kucağıma alayımda dualarınızı esirgemeyin.

inşallah canımmm . hayırlı haberlerini bekliycesssss

hayırlısı olsun canım , bak swetin de öyle oldu ve şimdi mis kokulusu kucağında :asigim:
gün kesinleşince daha mı heyecan basıyor ne delikafadulden

Allah analı-bablı büyütmeyi nasip etsin ve upppppppp uzun ömürler versin Defnemize .. swetimiz ve eşini tebrike eder Defne'li hayatlarının huzurlu olmasını dilerim .
büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden üperim sırnaşık şey

ayy canımmmmmmmmmmm nasıl sevindim senin adına bilemezsinnnnnnnn :1hug:
bak gördün mü geçti o günler , bitti say 3 gün sonra .. ama hemen ayaklanma , birden 5 dak.dan fazla yürüme ..çünkü uzun süre yatmaya alışınca bünye zorlanıyor ve sanki rahimde kasılma oldu sanıyorsun ve panik oluyorsun ilk 1-2 gün .. ben hala 5 en fazla 10 dak. ayakta kalmış yada yürümüşsem hemen 3-5 dak dinleniyorum .. arabayla bi yere gideceksen en fazla gideceğin mesafe yarım saatlik olmalı ve karnına emniyet kemerinin baskı yapmamsı için kemeri dizlerinin üzerine koyacağın çantanın üzerinden tak , ban dr.umun tavsiyesi bir yastığın üzerindendi . nidilatı birden kesemiyorsun biliyorsun değilmi . günde 4 tane içiyorsan önce 5 gün-1 hafta 3e sonraki 5 gün 2 ye indirerek düşürüyorsun , zaten prospektüsünde de yazıyor hemen kesilmemeli kademeli bir şekilde kesilmeli diye ..
sen bir daha siteye girinceye kadar bu yazdıklarım geçmişte kalacak ben sana bunları özelden de atayım en iyisi , önemli bunlar çünkü yerimseniben

meraba ...

pek giremiyorum oğluşumla uğraşmaktan vakit bulamıyrum

bebeişlerini kucaklarına alan annelere hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

bebişlerimiz pek tatlı maşallah

neslicim oğluşun çokkk tatlı maşallah :nazar: yok böyle bir güzellik şirinlik yaaaa :asigim:

sabahtan beri hastanede helak olduk vallahi güzel haberlerle döndük dr muzdan zemuszemus kağanımız 2 400gr olmuş minik kuşumu dr esnerken ve su içerken yakaladı harika bişeydi kızlar hayatı orda durdurup saatlerce seyrede bilirdim o güzelligi nst dopler derken bayya vakit geçmiş şükür sancı felanda yok rabbim saglıkla tamamlamayı nasip etsin hepimize :Saruboceq:

X